Jump to content
php.lv forumi

Stratēģiskā web spēle - warxy.com


Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tu jau vsp man abas galvenās pilsētas atņēmi!!! :D:D:D

bet man tas ir pagodinājums, ka tgd puse no tavām pilsētām ir manas kādreizējās bijušās :P

kuru katru taču tu neiekarotu. tātad novērtēji par labu esam :))

Link to comment
Share on other sites

haha es jau pateicu, ka eju pensijā līdz iznāks pirmā versija ar uzlabojumiem :D:D:D

no tā brīža neko vairs nedarīju, bet tu visu nākamo dienu ražoji unitus un pēc tam bruki virsū...

 

vsp kad apsitu to enoyhs, bija doma pie reizes arī martins1024 paņemt pie dziesmas, jo viņš tipa ir tā enoyhs friend. taču ienaidnieka draugs = ienaidnieks :P

 

aa un par Decembris sry, ka tā sanāca. bet viņš savas pilsētas bija uzcēlis man pārāk tuvu. un pie tam vēl nenāca tev palīgā. vnk vajadzēja kko darīt lietas labā. nothing personal

Link to comment
Share on other sites

:D 2easy (puppy eyes) :D

tu tgd ar suņa actiņām prasi atpakaļ savu kādreizējo pilsētu? :D

no problem. take it, kad vien gribi ;)

 

 

EDIT: hmm, tomēr vairs nē. no šī brīža tev tā pašam būs jāatkaro... no martins1024 :D:D:D

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nju codez jau vairāk par mēnesi alpha versija ir noturējusies! kad iepriecināsi ar betu? ;)

 

hmm, izskatās ka dažs labs "testētājs" drīz paņems visas tavas/manas (kādreizējās) pilsētas :D:D:D ka tikai tevi nepiemeklē brieža liktenis :P

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

nju codez jau vairāk par mēnesi alpha versija ir noturējusies! kad iepriecināsi ar betu? ;)

 

hmm, izskatās ka dažs labs "testētājs" drīz paņems visas tavas/manas (kādreizējās) pilsētas :D:D:D ka tikai tevi nepiemeklē brieža liktenis :P

 

Lol, pa kuru laiku mani nonesa? :D Eh, vajadzēja laikam ātrāk armiju būvēt...

Link to comment
Share on other sites

haha, nezinu kā ir citās līdzīgās online spēlēs, bet tas laikam tām ir raksturīgi, ka viss notiek, kamēr pats nemaz neesi klāt. vnk kārtējo reizi ielogojies un jau skat, kāds pārsteigums, game over! :D:D:D

 

Travianā tā nebija, tur armijia bija diezgan ilgi jāstaigā :)

Šeit tas notiek pāris minūtēs...

Link to comment
Share on other sites

Janka cīnies!!!!!!!

 

neļauj taču visādiem "testētājiem" kāpt sev uz galvas!

 

tu jau pats zini, kas ir jādara:

UPDATE city SET owner_id = 'Janka' WHERE owner_id = 'martins1024' OR owner_id = 'enoyhs'

vai ne? :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...