Jump to content
php.lv forumi

Stratēģiskā web spēle - warxy.com


Recommended Posts

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aha, vsp tā spēle aizrauj (uz kādu brīdi, kamēr ir ar ko karot :D)

 

nu jā un dažās riskantākajās situācijās toč tā baisi palika (tipa tā nelabā sajūta, ka kkas slikts tūlīt notiks :D). es tač uz vienu brīdi biju pakāsis savu galveno pilsētu, ko tobrīd biju attīstījis apmēram 10 dienas (pāris reizes dienā biki jāpamenedžē). kad kādu laiku ir ieguldīts darbs (kaut arī ļoti neliels), tad liekas baigi stulbi to visu pakāst dēļ pāris muļķīgām stratēģiskām kļūdām :P

 

anyway otrs akounts bija rezervē un speciāli tikai iesaistīts konfliktā tikai pašās beigās izšķirošajiem uzbrukumiem, jo codez, gudrinieks, ir salicis visādus ierobežojumus, kuri pieaug ģeometriskā progresijā (piemēram, apgreidu cenas un management zinātnes katrs nākamais līmenis), tāpēc ar vienu akountu tur tāpat neko daudz nevar izdarīt. es jau saprotu, ka tas tur tā ir "by design", lai useri socializētos un kopā aliansē kko darītu, jo tipa "viens nav karotājs". tāpēc ar pirmo akountu tikai atņēmu pāris enoyhs pilsētas un viņu novājināju + ieguvu kaujas pieredzi (kaut vai, lai saprastu cik daudz ar kādiem unitiem ko var izdarīt). bet pa to laiku enoyhs jau bija ticis pie citām 3 pilsētām (tur apkārt ir dafiga neaizsargātu pilsētu. var ņemt cik grib/var). tā kā ar vienu akountu paiet daudz laika, kamēr var atklāt tik lielu management leveli, lai varētu pārvaldīt daudzas pilsētas (savādāk bez tā management pilsētu nevar pat iekarot!), tad lai iekarotu atlikušās viņa pilsētas es izmantoju to otru akountu, kuram bija izmantota tikai 1 pilsēta no 4. līdz ar to, kad man bija pilnīgi skaidrs, ka mana armija ir pietiekami stipra, un es varu iekarot visas 3 enoyhs pilsētas, tad arī taisīju operation "perehvat" :D:D:D un visas 3 paņēmu vienā piegājienā pāris minūšu laikā, iepriekš uzbūvējot ceļus, lai visur ātri tiktu klāt, un viņš nepaspētu ar kkādiem brīviem unitiem iekarot kādu citu neaizsargātu pilsētu un paglābties

 

tā jau spēle ir interesanta un brīžiem pat aizraujoša, taču tā kā viss kaifs ir no action (kkādām militārām darbībām), tad ir baigais mīnuss tas, ka ir apmēram dienu jākrāj resursi (tas vēl ir ātri. vispirms nedēļu ir jāaudzē pilsēta, lai vsp tik tālu varētu tikt), lai pēc tam kādu stundu ražotos armija (un tas arī vēl ir ļoti ātri, ja jāražo ir no 0), un tikai pēc tam var sākt kko darīt :)) es ar to gribēju teikt, ka out there ir pietiekami daudz spēles, kur var dabūt more fun daudz ātrāk ;)

 

anyway tgd gan šī spēle priekš manis ir palikusi 2 easy :D:D:D nav vairs challenge (kaut gan enoyhs jau ir atpakaļ un izskatās, ka atkal drīz tur sāks uzdarboties, taču bezgalīgi viņu tur dauzīt arī nedomāju. ir citas lietas, ko darīt :D), tāpēc es pagaidām tur būšu off (tik vēlāk pačekošu, kad iznāks pirmā īstā versija). kaut gan vēl pašu codezu varētu pamēģināt iekarot, bet aiz respect to nedarīšu. savādāk viņam būtu baigi abidna, ka paša izveidotā spēlē kāds paņem priekšā :P

 

nju vismaz pēc šiem aprakstiem kādam no malas varbūt paliks skaidrāks, kas tajā spēlē notiek... ;) (ņemot vērā to, ka pašā tajā spēlē vsp nav nekādu aprakstu!!! :D:D:D)

 

good luck, have fun

Link to comment
Share on other sites

Kā vispār var sadzīt rokā armiju, ja esmu viņu kaut kur uz kartes pazaudējis? :D

lol, noraksti un viss. vnk apmaldījās... :D:D:D

 

EDIT: varbūt kāds sliktais puika treniņa pēc jau ir apsitis to armiju ;)

vsp nav diez ko gudri atstāt armiju kkur ārpusē pa nakti :P

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Mines nevar iznīcināt?

 

Cik es nojaušu, tas, cik daudz ienes mine's ir atkarīgs no vietas(terrain), kur to uzceļ?

 

 

 

EDIT: 2easy naktīs neguļ, viņš klejo ar savu vareno armiju pa warxy kartes lauciņiem.

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

zirdziņš - tas ir tas komandieris. pirms kādam uzbrūc, skaties lai tev ir 2x, bet labāk vismaz 3x lielāka armija. sākumā vnk taisi DAUDZUS axeman. citi lētie uniti "nedaudz" sux. pēc zaudētajiem unitiem izskatās, ka visvairāk sux archeri (vismaz no defense viedokļa) :P

 

vairāk par 5x mines droši vien varēs dabūt, aizsūtot sms... (vismaz es codeza vietā tā taisītu, lai uzvārītos uz tās spēles :D:D:D) p.s. cerams viņš ar mani padalīsies par to, ka viņam pasviedu tādu biznesa ideju! :))

 

tā kā mines skaits ir ierobežots, bet armijai vajadzēs dafigaaa food, tad ir saprātīgi taisīt 2x farms un pārējās mines pa vienai ;)

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...