Jump to content
php.lv forumi

PHP programmētājs meklē darbu


Kverkagambo

Recommended Posts

Kā mūsdienu darba roka deficīta apstākļos var sagādāt problēmas darba atrašana? Vienīgi, ja persona nemāk to kas nepieciešams vai ar prasa neadekvātu atalgojumu.

tam es gan negribu piekrist.

ja tev ir vienalga ar ko straadaat un ko dariit, tad probleemu protams nav.

bet iemeslu var buut daudz:

1) negribi urbties ieprieksheejaa programmeetaaja darbos (veel labaak, ja tie ir nekvalitatiivi).

2) negribi urbties vinju cmsaa, kuru piemeeram tev nemaz nevajag. bet vinji uzstaaj, ka tas ir universaals un ljotii labs.

3) negribi taisiit parastas lapas visu laiku - viziitkartes, kur nav nemaz jaadomaa.

4) nepatiik darbadeveejs - spiezh uz tevi, spiezh uz laikiem (par laiku es domaaju ir visur..;]).

5) nevari sadarboties ar koleegiem - visaadu iemeslu deelj.

sho sarakstu var turpinaat cik lien.

kad aizej uz paarrunaam, tad dazhreiz veeleeshanaas tur straadaat atkriit uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

nemec - nu tevis aprakstītais izklausītos "atrast perfektu darba vietu". Tādas arī ir pieejamas?

 

Katrā ziņā postojot darba meklēšanas sludinājumu neredzu, ka darba meklētājam pavērtos vairāk iespēju atrast perfekto darba vietu, kā vienkārši ejot, ejot, ejot uz darba intervijām un meklējot.

 

Bet nu labi. Es jau eju offtopic.

 

Lai darba meklētājam izdodas sagaidīt tādu darba devēju, kādu tas vēlas! Veiksmes!

Link to comment
Share on other sites

tam es gan negribu piekrist.

ja tev ir vienalga ar ko straadaat un ko dariit, tad probleemu protams nav.

bet iemeslu var buut daudz:

1) negribi urbties ieprieksheejaa programmeetaaja darbos (veel labaak, ja tie ir nekvalitatiivi).

2) negribi urbties vinju cmsaa, kuru piemeeram tev nemaz nevajag. bet vinji uzstaaj, ka tas ir universaals un ljotii labs.

3) negribi taisiit parastas lapas visu laiku - viziitkartes, kur nav nemaz jaadomaa.

4) nepatiik darbadeveejs - spiezh uz tevi, spiezh uz laikiem (par laiku es domaaju ir visur..;]).

5) nevari sadarboties ar koleegiem - visaadu iemeslu deelj.

sho sarakstu var turpinaat cik lien.

kad aizej uz paarrunaam, tad dazhreiz veeleeshanaas tur straadaat atkriit uzreiz.

 

Laikam sapnoju, bet 9 gadu laika darba vietu bez :

1. terminiem

2. stulbiem projektu vaditajiem

3. koda, kas ir jamodifice

4. apmierinosa atalgojuma

neesmu redzejis..

 

Nolaidies uz zemes. Ja velies palikt letaa web aplikaciju izstrades liimenii, tad VARBUUT kaut ko atradisi. Ja velies gan $, gan lielus projektus, gan izaugsmi - beidz sapnjot!

Link to comment
Share on other sites

termiņi - ir atšķirība starp vajag uz to un to datumu un viss un tādiem darbiem, kur termiņi ir kaut cik reāli, protams, laika pietrūks vienmēr.

vaditāji - ir arī labi, ar tādiem, ar kuriem nevar sastrādāties nav jēga ilgi tērēt savu laiku, kad atrod ko labāku - prom, jo cilvēki mainās ļoti reti un ļoti lēni.

modificēt kodu - em.. lielie vīri realigno nevis katru upgreidu sāk taisīt no nules, tiesa gan, modificēt kodu ir līmeni augstāk.

apmierinošu atalgojumu var dabūt, bet atkal, naudas vienmēr ir par maz, dod kaut vai miljonu dienā, vienalga izdomāšu kā notriekt, un ja nu neizdomāšu, atdošu tam bomzim ar lietussargu pie operas tiltiņa.

Link to comment
Share on other sites

nu par termiņiem un koda modifikāciju te vienā iestādē vispār var neuztraukties, piemēram, es te tagad sēžu un tusēju internetā, bet darīt nav ko, protams, kā jau v3rb0 teica, naudas gan šķiet ir par maz un vienmēr būs par maz

Link to comment
Share on other sites

ja laika pietrūkts, tad tam ir divi iemesli:

1) vadītājs nemāk vadīt komandu un nezin cik kādam darbam ir nepieciešams laiks. ir gadījumi, bet reti.

2) esi uzņēmies priekš sevīm nepaveicamu darbu. ļoti bieži sastopama problēma starp koderiem jo sevišķi web jomā, viens kadrs taisot e-shopu pamanījās pat pajautāt, kā aprēķināt pvn

 

viss citas problēmas tur nav, un ja pietrūkst naudiņas, tad ir jāprasa par savu darbu atbilstoša samaksa nevis, ka tik lētāk par blakus sētas jāni.

Link to comment
Share on other sites

Esmu nopietni mācījies grāmatvedību, taču arī es pajautātu, kā aprēķināt PVN:

 

Tā pat kā citās ES dalībvalstīs, arī Latvijā noteiktām preču grupām tiek piemērotas samazinātās PVN likmes. Tātad, Latvijas standarta PVN likme ir 18%, samazinātā likme ir 5%, kā arī pastāv darījumi, kuriem piemērojama PVN 0% likme un ar PVN neapliekamie darījumi.

 

Gribi teikt, ka no galvas zini, kurām precēm/pakalpojumiem PVN jārēķina, un ar kādu likmi? Un ja tā, vai tas jāzina tam, kas Tev taisa interneta veikalu?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...