Jump to content
php.lv forumi

goldy

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  341
 • Joined

 • Last visited

goldy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Nevari samaksāt, kodē pats. Padomā, cik naudas vajag normālai dzīvošanai un tad piedāvā algu. Ja pats nespēj iztikt ar 400LVL mēnesī, tad kāpēc tu domā, ka kāds cits to varēs izdarīt?
 2. lai par to pašu labo atalgojumu liktu arī zīmēt un vēl flash taisīt
 3. vai bez draugiem.lv nekas cits neeksistē? piedodiet protams, bet es to neuzskatu par kaut kādu etalonu, ne no idejas, ne no realizācijas viedokļa.
 4. Par draugiem neko nezinu un neinteresējos, bet nesaprotu par ko jū vispār cepaties, nez kādas uber lielās finanses vajag programmētājam, lai realizētu kādu SAVU projektu? 1. programmētāja darbs - bezmaksas, vakarā haltūru, pa 50 LVL vietā, taisi savējo projektu. 2. ja ideja ir tiešām laba un interesanta - nebūs problēmu, vismaz sākuma, piesaistīt cilvēkus arī bezmaksas, radi , draugi paziņas. 3. hostins maksā kapeikas. tātad reāli secinām, ka iesākt var ar pārdesmi latiem mēnesī un tikai tad, ja projekts tiešām aiziet, jau domāt par līdzekļu piesaisti utt. Tas nu tā no savas oieredzes IT biznesā, bet protams, ja uzskatāt, ka vēl nepalaižot neko ir jāpelna ar to nauda kilogramos, tad fantazējiet vien tālāk, diemžēl tas tā nenotiek.
 5. ja ir kādi pamati programmēšanā, tad sācies ņemties savā nodabā pamazām un viss, uztaisi kalkulatoru piemēram un daudzas funkcijas jau zināsi, lai DB būtu ko darīt uztaisi balsošanas formu. Lasimanuāļus, pats izdomā ko vēlies uztaisīt un taisi, tā arī iemācīsies
 6. hvz, ko viņi tur meklē, bet tas arī mani uzjautrina, ka lielākais un būsim reāli viens no bagātākajiem portāliem latvijā nevar tik ilgi atrast koderi. Es peļauju tur ir vairākas problēmas: 1) kautkādas marazmātiskas prasības; 2) testēšanas konkurs no sērijas ko tu proti, ar ļoti pārgudriem testētājiem, kuri uzdod cilvēkam pārrunās dažādus stulbus jautājumus, kas konkrēti izbesī 3) domāju, ka pieteikušies ar nav gluži 1000, jo tie kam galva ir uz pleciem tie jau strādā un īsti negrib iet uz citu vietu tādā pašā amatā, un pie kājas ti +50 vai +100 LVL menesī, tie kas fišku nerubī tie baidās pieteikties vai arī atkrīt pirmajos divos punktos 4) protams, iespējams, ka viņu tur meklē ķīnieti, kas strādā pa 25$ un ēd rīsus, kas paliek pāri ni pusdienām
 7. browsēšanai IE6 vai IE7, darbā visus kopā
 8. auksts alus + baseins + pirts + meitenes, sliktākajā gadījumā vanna un alus :D un nevajag uzņemties neinteresantu un slikti apmaksātus darbus, kādas parasti arī ir haltūras, tās bezmiega naktis par pāris simtiem nāks tikai par sliktu, es piemēram rūpīgi izvērtēju katru piedāvājumu un ja salasās pārāk daudz mīnusi, tad nafig, naudu tāpat visu nenopelnīsi, bet ja centīsies nopelnīt, tad kat tu viņu tērēsi?
 9. tad tev interesantas attiecības ar sievu :D
 10. par rakstiem no http://www.managimene.lv 100% zinu, ka viņiem nav nekādas norunas par publicēšanu, kā neatbild uz mailiem par to, ka tā īsti nevajadzētu darīt.
 11. iesākumā ieteiktu izņemt zagtos rakstus, vai arī sazināties ar to īpašniekiem par atļauju pārpublicēt, savādāk pat es plānoju jūskaut kur iesūdzēt un izskatās, ka ne tikai es.
 12. nez, es tiešām nezinu nevienu publiski pieejamu foruma vai komentāru skriptu, kurš nebūtu piespamots. Tieši tā priekš pašrakstīta koda, kas ir dažos portālos neviens botu nerakstīs, bet šitiem visiem to botu ir simtiem. itkā aizsardzība ar bild'tēm ir pilnīgi garām, jo problēmas tas pašlai sagādā tikai normālam lietotājam, botiem tā vairs nav nekāda lielā problēma, paskaties uz to pašu rapidshare, tur vienu brīdi tā ildīte bij tāda, ka to saprast bija pilnīgi nereāls pasākums u ja man tādu forumā vajadzētu vadīt 20 reizes dienā, tad diezvai es īpaši aizrautos ar komentāru rakstīšanu. "Piem. mūsdienās vairs nav tāda profesija kā webmasters (tas, kurš paņem tekstu un bildītes, un saliek to visu webā - tagad to dara gala lietotājs)." - tu laikam dzīvo Antarkdīdā? Ir pilns ar webmasteriem, kuri tieši to arī dara, paņem bildīdes, tekstu un saliek to lapā, neviena portāla redaktors to nedarīs, jo žurnālisti neko vairāk, kā drukāt tekstu wordā netaisās. Jā, ja tā ir kāda entuziasta mājas lapa ta viņam tas liekas vieglāk, bet kā jau minēju pirms tam izjeas kods ir vienkārši atbaidošs.
 13. nu vēl pasaki ka nē piemēram ar ko šī http://sandija.eu atšķiras no šīs http://laacz.lv, kā tikai ar logo
 14. un pēc tam rodas tādas apbrīnojamas lapeles, kuras viena no otras atšķiras tikai ar paintā zīmētu logo, jo mākslinieku tač nevajag, kurš uzzīmēs sakarīgu un pārdomātu lapu, pilni forumi ar spamu - programmētāju, kurš padomās par drošību, arī nevajag. šitas ir tāds kapeikpisēju variants, kur gribās lai viss būtu labi, bet maksāt par to negribās
×
×
 • Create New...