Jump to content
php.lv forumi

Delfins

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  3746
 • Joined

 • Last visited

About Delfins

 • Rank
  Koda dievs
 • Birthday 07/28/1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://delfins.id.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Capital Of Latvia
 1. jo vairāk tādu tūļu, jo neizglītotāki paliek koderi :) attiecīgi taisa overhead uz JS. ja vajag vēlāk ko pielabot, tad skuju.. vari ņemt bisi un nošauties.
 2. gan jau zem java biaj domāts JS... java ir bremzīga.. ātrs gan būs servleti zem load-balancera (vai kā viņiem tur forši mapojās)
 3. nokešo ar mmcache, tik pat kā nejutīsi starpību. par drošumu - labāk, ja ir laba klase, kas apstrāda visus errorus, injekcijas un t.t.
 4. google + eBooks + practice ! :)
 5. nesaprotu bēdas būtibu... tu taču zini, kas ir MVC? Kontrolieris ar Modeļa palīdzību attēlo/apstrādā datus priekš Skata. Teorētiski, ja dati nāks no +/- strukturizētas formas, tad pareizāk būtu metodes likt iekš Modeļa if _POST[formname] = CoolForm m->initDataFromCoolForm($_POST); if _POST[specificArray] m->setSpecificOptions(_POST[specificArray]) ... if m->validateWrite() m->write(); endif endif
 6. datubāzi izvēlās pēc prasībām - cik daudz dati nāks, ies ārā, backup un citas simts-un-viena figņas, kas jāņem vērā.
 7. manuprāt, labāk pārzināt vienas/divas DB lielākos knifus un fīčas, nekā turēt projektus uz X veida bāzēm tikai tāpēc, lai atšķirtos. No monstriem es izvēlētos Postgre, sīkiem - mysql
 8. ir ir ērtāk.. jo tad var nomainīt opcijas gan no sessijas, gan no kukijiem, gan no DB.
 9. Delfins

  switch vai if

  pielabojie, ja kljudos, bet ta ir izvertiba. Ari switch ar ieliktajiem (daudziem!) IF ir nelasāms...
 10. Delfins

  switch vai if

  pareizi jau būtu, es vēl papildus esmu izmantojis arī klases instances veidošanu, ja nu grib pa smuko, nevis pliku include (iekš include var būt tie paši jebkādi izsaukumi)
 11. logo ir bezpersonisks... ja servers, tad jāattelo kauju, a tas ir pamatigs darbs jaunas bildes radīšanai :)
 12. Delfins

  switch vai if

  kapec nevar? Visu nosaka pārbaudāmo mainīgo relatīvs daudzums :) if (x==1 && y==0) { page = new SuperPage(); } else if (x==1 && y==-1) { page = new SimplePage(); } else { page = new EmptyPage(); } page->draw();
 13. Delfins

  Capistrano

  kas tev traucē uzrakstīt skriptiņu? tā būs ātrāk nekā konfigurēt sarežģūtu tūli :) zinu pac, jo taisīju priekš Axaptas :)
 14. Delfins

  Capistrano

  nav nekā labāka par roku darbu (bugfix+test+deploy). Mans uzskats, ka pazaudēsi daudz vairāk laika čakarējoties, nekā vnk to izdarot pats.
 15. Delfins

  Datu aizsardzība

  sql-dump domāts bekupošanai.. gribi aizliegt bekupošanu? :) Nosargājies pret savas lapas uzlaušanas un DB attiecīgi arī tiks pasargāta. Jo ja uzlauzīs webu, tiks pie pārēja.. bet vienalga - ja tiks pie servera resursiem (uzlauzīs pašu serveri), tad jau nekas nepalīdzēs. Maksimāli drošs PHP kods un vari būt mierīgs un kā jau teica bubu - jāupdeito softs (Apache+PHP+*nix)
×
×
 • Create New...