Jump to content
php.lv forumi

Delfins

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  3,746
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Delfins

 • Birthday 07/28/1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://delfins.id.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Capital Of Latvia

Delfins's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. jo vairāk tādu tūļu, jo neizglītotāki paliek koderi :) attiecīgi taisa overhead uz JS. ja vajag vēlāk ko pielabot, tad skuju.. vari ņemt bisi un nošauties.
 2. gan jau zem java biaj domāts JS... java ir bremzīga.. ātrs gan būs servleti zem load-balancera (vai kā viņiem tur forši mapojās)
 3. nokešo ar mmcache, tik pat kā nejutīsi starpību. par drošumu - labāk, ja ir laba klase, kas apstrāda visus errorus, injekcijas un t.t.
 4. google + eBooks + practice ! :)
 5. nesaprotu bēdas būtibu... tu taču zini, kas ir MVC? Kontrolieris ar Modeļa palīdzību attēlo/apstrādā datus priekš Skata. Teorētiski, ja dati nāks no +/- strukturizētas formas, tad pareizāk būtu metodes likt iekš Modeļa if _POST[formname] = CoolForm m->initDataFromCoolForm($_POST); if _POST[specificArray] m->setSpecificOptions(_POST[specificArray]) ... if m->validateWrite() m->write(); endif endif
 6. datubāzi izvēlās pēc prasībām - cik daudz dati nāks, ies ārā, backup un citas simts-un-viena figņas, kas jāņem vērā.
 7. manuprāt, labāk pārzināt vienas/divas DB lielākos knifus un fīčas, nekā turēt projektus uz X veida bāzēm tikai tāpēc, lai atšķirtos. No monstriem es izvēlētos Postgre, sīkiem - mysql
 8. ir ir ērtāk.. jo tad var nomainīt opcijas gan no sessijas, gan no kukijiem, gan no DB.
 9. pielabojie, ja kljudos, bet ta ir izvertiba. Ari switch ar ieliktajiem (daudziem!) IF ir nelasāms...
 10. pareizi jau būtu, es vēl papildus esmu izmantojis arī klases instances veidošanu, ja nu grib pa smuko, nevis pliku include (iekš include var būt tie paši jebkādi izsaukumi)
 11. logo ir bezpersonisks... ja servers, tad jāattelo kauju, a tas ir pamatigs darbs jaunas bildes radīšanai :)
 12. kapec nevar? Visu nosaka pārbaudāmo mainīgo relatīvs daudzums :) if (x==1 && y==0) { page = new SuperPage(); } else if (x==1 && y==-1) { page = new SimplePage(); } else { page = new EmptyPage(); } page->draw();
 13. kas tev traucē uzrakstīt skriptiņu? tā būs ātrāk nekā konfigurēt sarežģūtu tūli :) zinu pac, jo taisīju priekš Axaptas :)
 14. nav nekā labāka par roku darbu (bugfix+test+deploy). Mans uzskats, ka pazaudēsi daudz vairāk laika čakarējoties, nekā vnk to izdarot pats.
 15. sql-dump domāts bekupošanai.. gribi aizliegt bekupošanu? :) Nosargājies pret savas lapas uzlaušanas un DB attiecīgi arī tiks pasargāta. Jo ja uzlauzīs webu, tiks pie pārēja.. bet vienalga - ja tiks pie servera resursiem (uzlauzīs pašu serveri), tad jau nekas nepalīdzēs. Maksimāli drošs PHP kods un vari būt mierīgs un kā jau teica bubu - jāupdeito softs (Apache+PHP+*nix)
×
×
 • Create New...