Jump to content
php.lv forumi

Robis

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  1,263
 • Joined

 • Last visited

Robis's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Pārvietots no http://php.lv/f/index.php?showtopic=11540 Smieklīgi zems - 200 Ls uz rokas, neadekvāti augsts - 1000 Ls uz rokas, izvelkam vidējo - 600 Ls uz rokas Java programmētājam - urrāāāā!!!
 2. PEAR tak vispār bija dibengāze, kas sakrājusies klasē - pirda pārāk smagi un zaļi... :D PEAR - tā ir mūsu pagātne. ZendFramework - tā ir lopu nākotne! Bet pats pats labākais un visu laiku progresīvākais ir MS Front Page!
 3. Tev darīt nav ko, lasīt grāmatu brīvajā laikā par datoriem? Tas aizņem laiku, tur ir citāda izpratne, jo datoram nav nekā kopēja ar papīra lapu, tur viss ir dinamiski un jāizprot dinamiskā kontekstā. No grāmatas vari iekalt vienīgi pliku teoriju - pašu fundamentu un viss.
 4. http://docs.jquery.com/Main_Page http://www.prototypejs.org/learn http://www.xul.fr/en-xml-ajax.html P.S. Atradu 5 min visus kopā, jo māku lietot Google.
 5. Ko nozīmē atteikties no privātās dzīves, kas pat ar sievietēm nedrīkstētu satikties? Ja tā, tad tas ir muļķīgi, cik tad ilgi tie programmeri tur šķaidīs tās sienas baltas?? Nu tur jābūt labam līgumam un pamatīgām summām, lai jebkurā gadījumā pa to 1.5 gadu paliek pāri žūksnītis, nu vismaz savi 20'000 Ls kopā pāri tīri paliktu... + iknedēļas bezmakas prostitūtas (vēlams vienas un tās pašas, lai zin kaut cik...)
 6. Sorry, bik pārspīlēju par tiem 2 klientiem mēnesī. Es domāju, normāls un ikdienišķs mēnesis Liepājā būtu ar 1 klientu, kurš ir gatavs nolikt 200 Ls kopā, bet ekstrēmi veiksmīgs, ja mēnesī uzrastos 3 klienti, no kuriem, viens piemēram, ir gatavs no maciņa izvilkt 150 Ls, viens atkal 300 Ls, bet kāds arī gatavs izšķērdēt "veselus" 400 Ls. Tik un tā nesaprotu, kā tur var 400 Ls alga NETO sanākt! :) Es tik tā - dzīves reālitāte. ;)
 7. Pārvietots no http://php.lv/f/index.php?showtopic=11211 Tāds SIA BALTIC ITWEB nemaz neeksistē vai arī ir vakar reģistrēts. (ja jau nav uzņēmumu reģistra datu bāzē vēl)... Diez kurš idiņš ies uz tādu uzņēmumu? Liepājā vidēji varbūt atradīs 2 klientus mēnesī, katrs būs gribēs mājaslapu par 300 Ls (kopā). Beidziet tak mānīt cilvēkus vai arī sakiet konkrēti, cik plašs jums ir klientu loks vai arī ir sagrabinātas kapeikas kādam lielākam projektam?
 8. Kā vienmēr, izceļas ar "krutām" algām! Zinu programmētāju, kurš tur bija aizgājis, aizlaidās pēc pāris nedēļām - ne tur alga, ne cilvēciski darba apstākļi...
 9. Un par šitādiem vārdiem tev vajadzētu pa purnu! >:( Kas tu domā, ka te kaut kādi miljonāri salasījušies? Nē, cilvēki strādā pat 12 stundas diennaktī, lai varētu nomaksāt par dzīvokli, paēst un vēl apģērbties, droši vien esi kaut kāds āksts, kas dzīvo pie vecākiem un neprotas uzvesties...
 10. :D Klau, jo vairāk šos piemin, jo vairāk viņi rodas :)
 11. Es ar apgūstu ZendFramework un man viņš patīk. P.S. Kas te man radinieks uzradies? Šaubos, nav radu vidū php pratēju :D
 12. Robis

  Tuss

  Iesaku php programmētājiem sarīkot "PHP programmētāju ikgadējās sporta spēles"! Galvenā sporta disciplīna - litrabols! Kā arī veiklības pārbaude koda <?php print $c . ' ' . $z;?> uzdrukāšanas ātrumā ar koku smiltīs. Vēl varētu protams, piešķirt balvu arī tam, kurš ar vismazāk kļūdām noskaitīs, izmantojot GD library, attēla samazināšanai ar ūdenszīmes "PHP vīri" uzlikšanu kodu no otra gala. Pēdējo vietu ieguvējiem varētu izsniegt balvā grāmatas "PHP soli pa solim", savukārt pirmo vietu ieguvēji varētu saņemt godarakstus. Zend sertificētiem php inženieriem ieeja aizliegta! :D Nu, ko sakāt par šito?
 13. Es tikai brīnos, kur šie mākoņu stumdītāji šai valstī rodas - tik daudz kā sēnes pēc lietus! :) Laikam neapzinās ne aptuveno darba apjomu, ne to, cik kas maksā IT sfērā! :)
 14. Sludinājuma ievietotājs ir reāli uzvilcies - laikam jau kaut kas tur nav tīrs! :)) Bet vispār, kā jau jebkurš investors, tak vari reāli paprasīt biznesa plānu, kā plānots projektu realizēt, kāda veidā gūt līdzekļus utt. Es nemaz savādāk uz piedāvāto iespēju nepietiektos, kā vien uzzinot visu par projektu, kurā pastāv kaut kādi varbūtēji peļņas %. Un otra lieta - obligāts līgums un tam arī jābūt uzņēmumam. A to, nopērsies ar projektu, idejas autoram kaut kas vēl sanāks un peļņas procentu vietā piga, vai arī mānīšanās par patieso peļņu un maksās tev 1 Ls divreiz gadā, sakot, ka tie ir tavi peļņas procenti! :) Saviem finansu datiem tak tiek klāt tikai viņš. Tāpēc jau tur viss ir juridiski pareizi jānoformē! :D Citādi šim sludinājumam nav nekādas jēgas, jo nav zināms, kas īsti tiek piedāvāts, jo "pretii piedaavaajot attieciigus pelnas %." - tas nav nekāds piedāvājums reāls! ;)
 15. Pārvietots no http://php.lv/f/index.php?showtopic=9415 Ja nemaldos, tad ir jau noskaidrots, ka šitais džeks ir limonādnieks, kuram pat nav naudas ne tuvu minimāli nepieciešamajai summai šim projektam! Tā, ka varat neiespringt un velti netērēt laiku! Protams, varat arī to tērēt, ja vēlaties! :)
×
×
 • Create New...