Jump to content
php.lv forumi

draugiem.lv


Robis

Recommended Posts

Pats galvenais jau no tā liberta teksta man patīk tas kategoriskais noliegums:

Datus nav iespējams nozagt!!!

 

Lieta, tāda, ka čalis aizmirsis vecumveco patiesību "nekad nesaki nekad". Mēs tak visi labi zinām, ka ir gadījies, ka kaut kādi ASV militārprogrammētāji strādā gadiem, lai uztaisītu kaut kādu security kodu, ko pēc tam 16 gadīgs zeņķis atlauž mēneša laikā :)

Tādiem kā citētā persona ir īstā vieta datorjomā ;) - pašpārliecinātība nodod agrāk vai vēlāk - bugi nāk ārā kā sliekas pēc lietus :)

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Atceros kā Liberts (draugiem.lv direktors vai kaut kas tml.) lielījās kaut kur (ja nemaldos, apollo.lv), ka bildes nu nekādi nevarot paņemt no draugiem.lv lapas :)

Kārtējo reizi apliecinājums šitādu "gudrīšu izteikumiem", ka tās ir pilnīgas muļķības - viss, kas ir redzams tavā datorā, ir tajā iekšā - vai nu RAM vai HDD vai Floppy ... - tas jau cits stāsts. Speciāli pa godu, lai to atspēkotu, ļoti elementāri uzodu (5 minūtēs) kā var nokačāt lielās bildes no draugiem.lv :))

Atveriet profilu, no kura gribiet kačāt lielo bildi, atveriet "source", atrodiet, kur ir jāparādās lielajai bildei, tur būs window.open protams ar 'show_img.php?12345' - kaut kas tml., tad vienkārši browser logā ieraksta 'http://www.draugiem.lv/show_img.php?12345' - redzam lielo bildi, izplešam ekrānu, noseivojam Complete Webpage un lieta darīta!

 

Vecum vecā patiesība - viss, kas ir iekačāts client pusē, ir "nozogams" (cik gan to var uzskatīt par zagšanu).

 

Tā kā šis tāds vairāk prikols, tad ievietoju offtopicā.

22039[/snapback]

Šādi izteikumi ir domāti tikai tādiem "gudrīšiem" kā tu.. un tikai priekš tirliņiem kuriem nezkādu iemeslu pēc ir vēlme "spert" attēlus un likt tur kaut kādos savos profilos..

 

.. vēl lielāku instrukciju un soļu skaitu nevarēji izdomāt.. Moš jaielogojas vispirms Safe modē?

ļoti elementāri uzodu (5 minūtēs)
Kaut kas līdzīgs anekdotei par par jauno krievu un uzrakstu uz puzles 3-5 gadi..
Link to comment
Share on other sites

Šādi izteikumi ir domāti tikai tādiem "gudrīšiem" kā tu.. un tikai priekš tirliņiem kuriem nezkādu iemeslu pēc ir vēlme "spert" attēlus un likt tur kaut kādos savos profilos..

 

.. vēl lielāku instrukciju un soļu skaitu nevarēji izdomāt.. Moš jaielogojas vispirms Safe modē?

Kaut kas līdzīgs anekdotei par par jauno krievu un uzrakstu uz puzles 3-5 gadi..

 

Haha, tu jau man liekas arī esi tai komandā, tāpēc aizstāvi - es vienk. saku par principu - draugiem.lv noteikumos rakstīts, ka attēli ir lietotāju privātīpašums - kā gan tas var būt viņu privātīpašums, ja gandrīz jebkurš tos var paņemt?

Link to comment
Share on other sites

Haha, tu jau man liekas arī esi tai komandā, tāpēc aizstāvi - es vienk. saku par principu - draugiem.lv noteikumos rakstīts, ka attēli ir lietotāju privātīpašums - kā gan tas var būt viņu privātīpašums, ja gandrīz jebkurš tos var paņemt?

22167[/snapback]

Neesi tak vairs mazais bērns..

 

Es nenoliedzu ka sakarā ar to ka strādāju C1 dodam tehnisku atbalstu viņiem (server related un tā) taču ne par to ir runa..

 

"kā gan tas var būt viņu privātīpašums, ja gandrīz jebkurš tos var paņemt"

.. uz ielas mašīnu ar jebkurš tavu var paņemt (nu pofig tur dažas slēdzenes) tas nozīmē ir kopēja manta nevis privātīpašums?

Uz mašīnas tak nekur nav rakstīts kam viņa pieder ne un ka nedrīkst ņemt?

(es protams nenoliedzu ka pēc šādas pārliecības kādas attiecīgas cilvēku grupas nedarbojas - toties ir skaidri zināma attieksme pret viņiem).

 

 

p.s. un apspriest tēmas (marketings) par kurām tev ir maza nojausma imho ir līki ja māki angliski apskaties http://roze.lv/kewl/project.jpg varbūt sapratīsi par ko es runāju un kur ir atsķirības starp "biznesu" un "tehnoloģiju"

Link to comment
Share on other sites

Haha, tu jau man liekas arī esi tai komandā, tāpēc aizstāvi - es vienk. saku par principu - draugiem.lv noteikumos rakstīts, ka attēli ir lietotāju privātīpašums - kā gan tas var būt viņu privātīpašums, ja gandrīz jebkurš tos var paņemt?

22167[/snapback]

 

Neņem pārāk pie sirds, bet jo vairāk lasu šādus Tavus postus, jo vairāk sabojājas iespaids par Tevi.

 

Iedomājies praktiski jebkuru web lapu, kurai apakšā ir palikts ©. Un tagad padomā, cik reāli kaut ko tādu ir intenetā ievērot? Man liekas, ka tu pietiekami labi saproti, ka internetā © lietas darbojas salīdzinoši nosacīti - tehnoloģiski ir praktiski neiespējami nodrošināt to, ka lietotājs nevarēs kopēt vai izmantot attiecīgo materiālu savādāk, kā lasīšanai vai apskatīšanai.

 

Attiecībā uz draugiem.lv - nepiesienies vārdiem.

Link to comment
Share on other sites

Bet kapēc tu vispār aiztiec tos draugiem.lv ? Kas tev tur neviena drauga nav, vai kādas citas problēmas, ko viņi tev izdarījuši? Man pilnīgi vienalga, kas manu bildi tur ir nokačājis, vai uzlicis sev pa backgroundu kompim, ja jau esmu to tur ielicis, tad jau tā ir domāta publiskai apskatei.

 

Iedomājies, ka tu taisi kaut kādu tur webu un tev priekšnieks saka, ka apakšā vajag uzlikt uzrakstu, ka lapa ir 99.9 % droša un vēl sazin kādus brīnumus, tad tu to 100 punkti izdarītu, jo tā vajag, nevis tā būtu patiesībā. Rozes PS. izsakas visskaidrāk.

Link to comment
Share on other sites

(..)Iedomājies, ka tu taisi kaut kādu tur webu un tev priekšnieks saka, ka apakšā vajag uzlikt uzrakstu, ka lapa ir 99.9 % droša un vēl sazin kādus brīnumus(..)

22210[/snapback]

 

Lai tik ieliek lapaa ka ir 99.9 % drosha. 100% ka atradiisies pashmaaju cilveeks kas tew to lapu nolaidiis podaa, tikai taapeeec ta kur apaxaa ir rakstiits ka 99.9% drosha :)

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Rozes PS. izsakas visskaidrāk.

 

Pareiz i, adminiem jāpielaizās...

 

Kāpēc domā, ka visi ir tādi idioti kā (...) un liks bildes backgroundā? Ar bildēm var izdarīt daudz ko citu, kas tev nemaz nepatiks, kaut arī esi tās izlicis publiskai apskatei! Draugiem.lv vispār ir izcēlušies ar to, ka viņu darbi nesaskan ar viņu meliem, kas savukārt nesaskan ar viņu noteikumeim utt. Gribu un aiztieku draugiem.lv, kas viņi kādi svētā neaizskaramība? Sāc ar Satversmes lasīšanu, citādi galīgi līks izskaties, tik bakstīt css laikam proti...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...