Jump to content
php.lv forumi

Gacha

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  805
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Gacha

 1. Gacha

  intervija

  vajadzētu iesniegt likumprojektu, kur būtu noteikta kodera minimālā alga :D
 2. Man un maniem darba kolēģiem ir Creative HS-300 - smukas, pietiekami laba kvalitāte gan mikrafonam gan pašai skaņai, maksā kādus 12Ls, iespējams, ka tagad jau mazāk.
 3. Un ko tas loģiski varētu nozīmēt? Automātiski aprēķina - piemēram margin: auto; automātiski aprēķinās attālumus no malām un to iecentrēs - protams horizontāli tikai.
 4. Labāk paskaties, kādā kodējumā tu saglabā to failu ar savu makromediju, nezinu, kur makromedijai to var redzēt, bet man iekš Kate ir zem sadaļas Tools -> Encoding. Problēma slēpjas tajā, ka tu failu saglabā nepareizā kodējumā vai arī atver to nepareizajā kodējumā. Tas header(...) pagaidām ir ņepričom, jo tas heder ir domāts tavam IE vai Firefoxim, lai tas zinātu, kādā kodējumā ir tā tava web lapa. Tas to attēlos pareizi tikai tad, kad būsi saglabājis failu tādā kodējumā, kādā norādi iekš header().
 5. Gacha

  Viesu gramata

  1. saņem informāciju. 2. apstrādā, saglabā 3. ja viss ok, tad: header('Location: lapa.php'); exit();
 6. droši vien pazīsti daudz indiešus, ka vari šādi izteikties :)
 7. Nu ieslēdz debug režīmu. Paskaties vai nav kādi errori. Pamēģini uzlikt jaunāku versiju, ja jau nav jaunākā.
 8. Kad tu browserī ieraksti php.lv, kā tu domā, kā tas uzzina, ka php.lv == 81.94.227.69 ? Tev vajadzīgs nameserveris, uz linuxa ir "named", par win neko nezinu.
 9. nu tad jau var teikt, ka apache darbina serveris (PC) un to darbina elektrība utt, bet ne jau par to bubu runāja :S Vladimir, tavs avatars ir atbilstošs.
 10. nokešo uzģenerētās bildes un viss būs daudz ātrāk.
 11. <?php - kaut vai tikai tapēc, ka daudzi texta redaktori <? neiekrāsos, kā php.
 12. Lai smuki no DB dabūtu ārā tekstu ar garumzīmēm, laukam jabūt pareizai kolācijai, tas ir utf-8 vai win-1257 (MYSQL >= 4.1.x) un dati attiecīgi pareizā kodējumā ir jaievieto datubāzē, vēl ieteicams pirms visiem pieprasījumiem palaist šo te "SET NAMES 'utf-8'" utf-8 vietā jabūt tavam kodējumam, un lai tu datus redzētu smuki pārliecinies, ka htmlam arī ir attiecīgais kodējums hederos. Iesaku to kodu rakstīt bik smukāk: <?php $sqlquery = "SELECT i_country FROM trip_data WHERE topic_id=$lastid AND active=1 ORDER BY i_country ASC"; $result = mysql_query($sqlquery,$con); $count = mysql_num_rows($result); while($myrow=mysql_fetch_object($result)){ if($myrow == $myrow2){ $myrow2=$myrow; }else{ echo '<tr><td class="menu2">'."\n"; echo '<a href="'.$_SERVER['PHP_SELF'].'='.$myrow->i_country.'" title="'.$myrow->i_country.'">'."\n"; echo $myrow->i_country.'</a>'."\n"; echo '</td></tr>'."\n"; $myrow2 = $myrow; } } ?> Vēl bik piedomā pie koda loģikas un pareizības, man šķiet, ka tur daudz ko varētu savādāk.
 13. Gacha

  new.draugiem.lv

  Kur tu tur draudus redzi?
 14. Priekš kam tur XML? Vienkārši pieslēdzies Ibase, lasi pa vienai rindai un paraleli stūķē to mysql.
 15. Robi: iesaku DB veidot tā, lai katrs vārds būtu kā atsevišķs ieraksts, nevis 3 vārdi vienā rindā, kā iepriekšējā piemērā.
 16. Ja pats saki, ka vajag windows-1257, tad kapēc poll.html ir utf-8? Lai kaut kas pareizi attēlotos, tad tam visam ir jabūt vienā kodējumā, savādāk būs ķeburi. Un uztaisi tai lapai dizainu.
 17. Ja pats saki, ka vajag windows-1257, tad kapēc poll.html ir utf-8? Lai kaut kas pareizi attēlotos, tad tam visam ir jabūt vienā kodējumā, savādāk būs ķeburi. Un uztaisi tai lapai dizainu.
 18. Šito jau ~ pirms gada apsprieda, bet tā arī neizveidoja.
 19. Gacha

  new.draugiem.lv

  A kas tur tik līdzīgs? Tas ka konteneriem 4 malas?
 20. Strādā gan! (3 rindiņā viņu mājas lapā)
 21. Diez vai, lai aizvērtu datubāzi nepieciešams inklūdot veselu failu, ja nu vienīgu, tur kaut kas speciāls. Kapēc nelietot vienkāršu mysql_close(); // aizver visas mysql konekcijas
 22. Galvenais, lai neiebrauc parādos. Es arī atbalstu ideju, par sērijveida grāmatām. Bet kapēc nevarētu php.lv ielikt wiki, izveidot strukturētu/izsmeļošu saturu un visi zinošie programmētāji varētu lēnām aizpildīt, papildināt tā sadaļas, kaut ko tādu Kaklz jau vienreiz mēģināja. Par piemēru ir varētu būt mūsu LV wikipēdija, kura, cik skatos tīri labi virzās uz priekšu.
 23. Gacha

  Alus!

  Pēdējā laikā maz sanāk alu pagaršot, bet ja sanāk tad droši vien aldara gaišo. Viens auksts, atspirdzinošs 0.5 pēc smagas dienas ir baigi labs, tik nevajaga aizrauties B)
 24. Ar to es biju domājis, ka palaižot no komandrindas, scripts var darboties bezgalīgi, bet ja palaidīsi uz brouseri, tad pēc laiciņa būs taimauts.
 25. Gacha

  XHTML jēga

  Nu ja šis uztrauc, tad uzliec galvenajam kontenerim platumu 1000px un miers, nekas nesabojāsies.
×
×
 • Create New...