Jump to content
php.lv forumi

Klez

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  1,896
 • Joined

 • Last visited

About Klez

 • Birthday 06/04/1984

Contact Methods

 • Website URL
  http://larsan.lv
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Jelgava

Klez's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Es arī esmu par 1 variantu. Tik pat labi pēc tiem gadiem viņi var atkal kaut ko piedāvāt un var arī nepiedāvāt. Un var arī 2 gadu laikā lēnā garā uz kaut ko aizmigrēt. Kā arī, ja ir kāds entuziasts, kurš vēlas kodēt no nulles, tad lai dara to :). Pēc tam uzliek testa vidē un vērtē. Ciet slēgt nevajadzētu, jo tomēr šo to šeit var atrast, arī noderīgu. Protams vajag mācīties angļu valodu,izmantot ārzemju saitus utt. Vēl varbūt it vērts apspriest fīču vajadzību/nevajadzību/lietderību.
 2. dizains ir uzzīmēts un ir jpg faili/izdrukas. Kompānija, kas zīmēja (insolution) to līdz galam nepabeidza. Praktiski ir atlikusi tikai dizaina sagriešana. Tā nudien nemaksā 700 - 800 euro.
 3. Kasspars, vajag mazāk muldēt un iemācīties lasīt. Man ir citas lietas ko darīt, nevis sekot līdzi tam, cik cilvēki izmanto IE 7,8,9 vai 10. Normāls cilvēks pamatoti pateiks, kapēc konkrētā pārlūka versiju atbalstīt ir/nav jēgas.
 4. IE7 atliekās, bet uz IE8 vajadzētu rādīt visu korekti. protams vajag lai viss jauki strādā uz FF un chrome. laikam aizmirsu pašu svarīgāko - vajadzīgs ir responsīvais dizains. Lai var arī mobīlajās ierīcēs skatīties.
 5. Vai kāds būtu ar mieru pārzīmēt mājas lapu (interneta veikals) no bildes (dizains ir 99.9% uzzīmēts) un sagriezt to? no sagriešanas vajag: valīdu HTML5, valīdu CSS3, izmantot jQuery, kā arī, lai korekti IE7 un jaunākos rāda sakarīgi. Atvērumi: Pirmā lapa, preces atvērums[līzings,bildes,apraksts,piegāde], grozs[info par klientu, apmaksas veids, apstiprinājums], kontktu sadaļa, lietotāju reģistrācija. Preču kategoriju ikonu uzzīmēšana pirmajai lapai (7 vai 8 ikonas) Pārējās detaļas jau varētu apspriest klātienē. Potenciālajam darba veicējam būs jāierodas pie mums Jelgavā. Budžets 300 EUR +/- abos virzienos runājams :) Ja kādi jautājumi, rakstām.
 6. pēc garām diskusijām un citām vērtēšanām Izvēlēts insolutiongroup.com , redzēs kas sanāks :)
 7. Ir nepieciešams izveidot mēbeļu un grīdas segumu interneta veikala dizainu un to sagriezt. Sagriezt tā, lai būtu valīds html5/css3 un valīdz html4/css2. Programmētāju nevajag. Pielikumā pievienoju bildītes, ko aptuveni vēlamies. Tas, ka tur ir citu lapu elementi, ir tikai lai saprastu lietas būtību. Sākumā mēs gribētu redzēt aptuvenas skices (jo mazāk variantu jo labāk - vieglāk izvēlēties :) ), kā dizains izskatīsies. Kā arī dizainerim ir jāsaprot, ka tas ir interneta veikals, un skicēs var nebūt visas nepieciešamās pogas. (pirkt, iztīrīt grozu, ielikt grozā utt.) Kā arī var nāk klāt kāds viens vai 2 atvērumi. Skicēs nav uzzīmēts firstdata karšu maksāšanas logs. To arī vajag integrēt dizainā Interesenti lūdzu norādiet, cik ilgā laikā Jūs to varat izdarīt, cik par to vēlaties naudiņas. Ja kāds atradīsies, kas būtu ar mieru to darīt, tad droši vien, ka tiks slēgts kaut kāds līgums. Uzņēmums ir sia MNL.
 8. phpinfo links nestrādā, prasa ielogoties. Interesanti, kā tu ierobežo tos 100mbit/s un 1G/s ja datoram ir viena truba. liekas ka visi labumi nāk no šejienes http://www.youhosting.com/en/page/features
 9. Tu tikai zīmē, vai arī griez ? un kādas ir aptuvēnās izmaksas? Man interesē dizaina izveide (mēbeļu un grīdas segumu) interneta veikalam + lai var skatīties mobīlajās iekārtās (telefoni,planšetes) + to visu sagriezt, lai būtu valīds html.
 10. Klez

  Load More

  rewrite rule pareiza? te nav nevienam kristāla bumbas, kuras pasaka, kādas tev rules iekš htaccess
 11. pats php fails ir utf8? Kā dati nonāk mysql? no php ? tam failam ir utf8? Pamēģini ar vienkāršu scenāriju: viens fails, kurā ir insert un tur pat select. Un tad izvadi. Un paskaties kādas ir tabulas. vari parādīt arī mums, kā izskatās tabulas definīcija http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/show-create-table.html
 12. visiem masu hosteriem būs limits. vienkāršu iemeslu dēļ - lai nenonāktu spam listē. Tā kā tu gribi sūtīt 5000 epastus vienā reizē, tad visticamāk tu spamosi. gribi spamot - liec uz sava datora smtp serveri un sūti mailus cik uziet. bet vispār labāk nespamo. Ja tas ir interneta veikals, kur cilvēkiem (tie kas to ir akceptējuši) jaunumi jāizsūta, tad izmanto mailman, vai kaut ko līdzīgu. Bet sūtīt 5000 epastus while ciklā nav prāta darbs. un vēl hosteriem ir limits stundā, cik var meilus izsūtīt. vai izmanto šo: http://mailchimp.com/
 13. Vajag aptuveni šo: Tālak par vizuālo: / idejiski līdzigi šādu fonu krāsu pārejas no tumša uz gaišu: http://www.starzewski.com/ / Kreisaja stūrī augšā firmas logo / pa augšu tālāk iet sadaļas (sākumā ~ 5 sadaļas – par mums, kontakti, galerijas utt.) / galerijas pie katras bildes īss apraksts apmēram šads apraksts, labajā pusē http://favourbrook.com/shop/product/favourbook-prima-jacket-pale-blue-epona-linen-fbj192/ Varbūt kādam ir vēlme uzņemties un izdarīt to? Nepieciešams 1.5 nedēļu laikā dabūt gatavu. Ja kādam ir vēlme to darīt, rakstat par cik esat ar mieru to darīt un cik ilgā laikā varat izdarīt. Labi būtu uzreiz pierakstīt ar ko/kā tiks realizēts. P.S flash nevajag, kā ir šeit http://www.starzewski.com/
 14. Ja nemaldos, tad izmanto kaut ko šādu: http://en.wikipedia.org/wiki/Computer_Online_Forensic_Evidence_Extractor Skatās viņi visu. Primārais dokuments ir pavadzīme, bet ja licences uzlīme ir uz korpusa un product key sakrīt datorā ar to kas licencē, tad viss ir ok. Problēmas sāksies, ja tev ir OEM licence, bet kompī nav OEM windows. Ja tev serveris būs aiz 3 durvīm un tu pateiksi ka atslēga ir pie šefa, bet šefs ir atvaļinājumā meksikā, tad atbrauks vīri ar stangām un tās durvis izzāģēs/izcels vai vienalga kā, bet iekšā tiks. Vairāk tiek tvarstīti būvnieki (respektīvi tādi, kuriem ir dārgie softi, kā autocad,photoshop etc). Par diska šifrēšanu - esmu dzirdējis (bet tikai dzirdējis pa ausu galam) ka varot kaut ko piešūt ja esi "aizmirsis" paroli. Vēl arī ja būsi paņēmis no mājām savu ārējo hdd vai čoma kompi salabot (līdzi uz darbu), tad tos abus piešūs uzņēmumam ar visām no tā izrietošajām sekām. Ja atrod 2 dziesmas, tad nekas slikts nav un datorus nekonfiscē (liek izdzēst). Bet ja ir vesala čupa visādas nelikumības, tad izņem tehniku uz ekspertīzi un ekspertīze var vilkties gada garumā. Pēc būtības var taisīt truecrype diska image. un tajā glabāt visu nelikumigo, jo ja nav paroles, tad tas ir vien XX gigabaitu fails ar neko :) Bonusā visam var izmantot hidden partition (jeb kā viņs tur iekš truecrypt saucas), bet ar to jābūt uzmanīgam :) ------------------ Ciemos pie manis viņi nav bijuši, bet 2x esmu bijis uz (nosacīti) semināru, kur ekonomikas policija un paši kratītāji stāstīja kā tas notiek uttt. Ir arī bijuši visādi kuriozi (tai skaitā, ka vienīgā servera telpas atslēga ir šefam, kas atpūšas meksikā).
 15. your browser scores 387 AND 9 BONUS POINTS out of a total of 500 points You are using Iron 19.0 on Windows XP btw -- vecss pārlūks ;)
×
×
 • Create New...