Jump to content
php.lv forumi

Леший

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  658
 • Joined

 • Last visited

About Леший

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Precizējums: 300 eur dienā par 8 stundu dienu?
 2. Ar tām proporcijām bija domātas nevis grupu izmēri, bet pati sabiedrība: valsts iekārta būvējas, ņēmot 80% ideju no kapitālisma un 20% no sociālisma. Pa lielam, līdzīgas sistēmas pastāv praktiski jebkurā civilizētā valstī, tikai proporcijas ir savādākas.
 3. Visu nelasīju, bet pliks kapitālisms nestrādā, tāpat kā pliks socialisms. Ja teikt ļoti ļoti aptuveni tad manuprāt 80% cap / 20% soc ir tā normālāka proporcija.
 4. Леший

  Padalos

  Labāk būtu stāstīt cilvēkiem nevis kā izvairīties no nodokļu maksāšanas diezgan apšaubamā ceļā, bet variantus, kā var likuma robežās optimizēt nodokļus un kā tos atgriezt. Tavi teksti a-la "visu var pirkt uz firmu un par to nekas nebūs" ir diezgan naīvi un ir tālu no patiesības. Unless, tu strādā valdībā/domē, vai esi ušakova čoms.
 5. Леший

  Padalos

  codez_kanzur = lim_{x->0} 1/x Piekritīšu @Mr.Key un ieteikšu citiem neklausīties ieteikumus no randomiem internetā.
 6. @spainis, un ja return numb > max ? r : p(max, numb + 1, is_prime(numb, 0, r) ? r.concat([numb]) : r); samainīt uz return numb > max ? r : p(max, numb + 2, is_prime(numb, 1, r) ? r.concat([numb]) : r); ?
 7. Nē, es uzskatu, ka ja grozā ir gan āboli gan bumbieri, tad tas nav ābolu grozs, bet grozs, kurā ir arī āboli. Augstāk es rakstīju par tīri funkcionālām valodām. Tādās valodās ir konkrēts pilnvērtīgs koncepts bez liekām lietām. Scala nav no tādām valodām.
 8. Jā, šajā linkā ir uzrakstīts, kāpēc tikai nemutabilitāte nepadara valodu par funkcionālu.
 9. Nemutēšana nepadara valodu par funkcionālu, lūdzu neraksti muļķības un neizrādi savu nekompetenci šajā jautājumā. Nu prasīju tikko, neraksti muļķības. Es lieliski zinu, kā strādā tail recursion un kā strādā funkcijas izsaukumi CPU līmenī (call = push IP + jump) un kā var mainīt to adresi, uz kuru ret'ojas funkcija. Es tev teicu, ka nefunkcionālās valodās var izveidot tail ar ciklēšanu, un ES6 tail ir realizēts natīvi.
 10. Ja runa ir par pseido-funkcionālo programmēšanas valodu, piemēram Scala, tad jā. Bet tīri funkcionālās valodās objekti nevar pastāvēt. Tuvākais objektiem var būt ieraksti. Bez problēmām var īstenot tail recursion jebkurā imperatīvā valodā, it īpaši JS. Funkcionālās valodās tail biežāk ir iebūvēts pateicoties laziness.
 11. Mhm, tikai reiz nedēļā kāds WAI čatā prasa, kāpēc nulle ir vienāda ar "asdf".
 12. Kāpēc tu domā, ka kādam būtu interese?
 13. Lenovo 17" 16GB SSD - bez nekādas external klavas, tikai ar peli. Kodējas bez problēmām. Birojā gan 2x24", tikai vajadzības sen nejūtu, pietiktu arī ar vienu.
 14. Izmanto subselektoru: $(wrapper).on('click', subselector, function(){})
 15. For fun. Nekādas jēgas nav. Varbūt tikai parādīt, cik labi cilvēks prot valodu un visādus valodas knifiņus. Mans variants: import Data.Char import System.Environment fib = 1 : scanl (+) 1 fib foo = map (chr . fromIntegral . (*3)) $ f : replicate 2 (f + 3) where f = fib !! ((>>= id) (.) (fromIntegral . (!!) fib) 4) output = mapM_ print . reverse . map ((>> foo) . e1) . e1 where e1 = enumFromTo 1 main = getArgs >>= output . read . head usage: ./foo 3
×
×
 • Create New...