Jump to content
php.lv forumi

skrabons

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

skrabons's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. skrabons

  php map

  Sveiki, vajadzētu padomu. Izveidoju div tagu ar bg image. bg image ir karte, un datubāzē tiek glabātas kordinātes katram induviduālas. (Bilde šeit) Bet lieta tāda kad šāds variants man neder jo es izveidoju funkciju kad var pievilkt/atālināt bildi, tad rodas šāda problēma (Bilde šeit), kordinātes stāv uz vietas, jo esmu norādījis viņas top:Xpx, left:Ypx; .. kāds būtu ideālais variants kā izveidot šādu karti un varētu pietuvināt/atālināt un kordinātes būtu precīzas. PS: šobrīd mēģinu ar <map> šo panākt, šādu variantu nēesmu mēginājis. Diemžēl neizdevās, tur nesanāk ielikt tos punktus tajās kordinātes, tikai linkiem laikam tas ir domāts... sviests kādas idejas? google map API variants neder! Nepiedāvāt!
 2. patestēju citu veidu secinājums diezgan dramatisks ... es nēesmu tiešām dzēris un nēesmu salietojies, bet sekojošais ir taisnība tātad zem http://links/test.php ar šādu kodu <html> <head> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> </head> <body> <?php include("config.php"); include("inc/funkcijas.php"); $query = doQuery('SELECT * FROM sites', db); $row = mysql_fetch_assoc($query); echo $row['description']; ?> </body> </html> viss darbojas perfecti takā vajg, bet ja nomainu test.php uz index.php tad nedarbojas WTF ?
 3. gan datubāzei, gan colonai gan arī tabulai ir UTF8_latvian_ci visiem php failiem ieskaitot attiecīgo kur ir šis kvērijs arī ir UTF8 bez bom html daļā ir ir norādīts UTF8 ... viss ir pilnībā perfecti bet garumzīmju nav .. vis ir 100 reizes pārbaudīts ... -- -- Table structure for table `sites` -- CREATE TABLE IF NOT EXISTS `sites` ( `id` int(11) NOT NULL AUTO_INCREMENT, `description` text COLLATE utf8_latvian_ci NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ) ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=utf8 COLLATE=utf8_latvian_ci AUTO_INCREMENT=44 ; PS: dati iegš datubāzes ir ar garumzīmēm! izvadod tikai viņas nav teksts izkatās šādi kad izvelk no datubāzes! piemērs : kom�ns jaunie�iem. pied�v�jam
 4. reāli šo visu izmēgināju ..... un vēlreiz pamēģināju tiko ... neko nedod .. ��������������������
 5. jā datus liekot caur php ieliekas ar garumzīmēm, iegš DB viss ir perfecti, tikai izvadas divaini ... rādas šāds simbols � garumzīmju vietā
 6. esmu pārliecinājies kad viss ir pareizi, pārskaitīju 50x visu un izmēgināju, pirmo reizi gadījās tā kad nevaru izlabot un nerāda garumzīmes! Texts nāk no MYSQL , ja ieliek bez mysql tad darbojas, bet ja izvelk caur MYSQL tad neiet... visi UTF meta tagos salikti, kodējums arī uzlikts utf bez bom, datubāzē arī utf8 uzlikts, mysql_query("SET NAMES 'utf8'"); arī uzlikts ... kāpēc neiet?
×
×
 • Create New...