Jump to content
php.lv forumi

Ugga

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  180
 • Joined

 • Last visited

About Ugga

 • Birthday 03/11/1989

Contact Methods

 • MSN
  ugga_lv
 • Website URL
  http://

Profile Information

 • Interests
  PHP, Guitar

Ugga's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Diemžēl ne. Rīt iepostošu visus savus parametrus un koda fragmentus - cerams, ka kāds varēs palīdzēt.
 2. Nu, ko lai saka. Uzliku šādi: <?php $link = mysql_connect($host, $username, $password); if (!$link) { die('Kļūda pieslēdzoties datubāzei ' . mysql_error()); } mysql_query("SET NAMES 'UTF-8'"); mysql_query("SET CHARACTER SET 'UTF-8'"); mysql_select_db($database); ?> NEIET. Vienalga neiet. Visur, kur var ir UTF-8
 3. Cik sapratu, tad mysql_query("SET NAMES 'UTF-8'"); mysql_query("SET CHARACTER SET utf-8"); ir jāliek visur, kur es veidoju jaunu pieslēgšanos datubāzei vai pirms/pēc pieprasījumiem, vai kā?
 4. Paldies, pārbaudīšu - Bet vienalga kaut kā stulbi - ja visur ir kopīgs Encoding's un problēma saglabājas.
 5. Tātad uzliku sev phpMyAdmin jaunāko versiju, izveidoju db un tabulu. datubāzei,mysql,tabulai,laukiem - visam ir uzlikts UTF-8. HTML'ā arī pie encoding ir uzlikts UTF-8 un visi faili arī ir saglabāti UTF-8, bet kādēļ man vēljoprojām ir "?" zīmes garumzīmju un mīkstinājumu vietā? Paldies.
 6. Ugga

  PHP iespējas

  Sveiki. Vārdsakot es taisos rakstīts zpd par tēmu "PHP iespējas un izmantošana". Varat ieteikt, kur pameklēt "sulīgākus" materiālus par php teorētiskajām iespējām, salīdzinājumiem ar citām valodām, mīnusiem utt? Varbūt kāds ir kaut ko līdzīgu rakstījis un var "pacienāt"? Paldies
 7. Ugga

  PHP un palīgvielas

  Nu, bet ja neizdarot šo darbu ir jāatvadās no vidējās izglītības? :P k, varbūt jūs nesapratāt manu jautājuma filosofisko būtību.
 8. Tātad, ļoti svarīgs jautājums. Sen, sen neesmu neko kodējis un pēdējā laikā ir radies tāds kā riebums, bet vajag, VAJAG man uzkodēt vienu mazu lapiņu. Tādēļ es jautāšu jums, dārgie kolēģi un pieredzējušie programmētāji, kas jūs stimulē programmēt PHP tajos brīžos, kad ļoti negribās to darīt. (Variantus par vnk darba izdarīšanu vai naudu atmetiet, es te domāju varbūt kādu aliņu vai ūdenspīpi vai kādu citu stimulatoru/destimulatoru :) )
 9. Nē, vnk ļoti labu laiku vairs nenodarbojos ar PHP un web lietām, tamdēļ nevaru daudz ko atcerēties. Man vnk skolas vajadzībām viens webs jātaisa. Tie piemēri ar aliņu tikai tā, vieglākam izklāstam :)
 10. oukh, paldies! Bet ja ir variants, ka es dzeru alu piemēram janvārī, martā un decembrī (katrā mēnesī 100 ieraksti kaut vai :) ) un es gribu uztaisīt dropdown menu kurā piedāvāt tikai tos mēnešus, kuros ir dzerts alus? sen neesmu programmējis, tamdēļ arī nezinu kā to varētu izdarīt nepārbaudot visus ierakstus, jo ja ir zināms, ka ir dzerts kaut vai vienā mēneša dienā, mēnesis skaitās un man pārējos 100 ierakstus nevaja pārbaudīt. ceru, ka sapratāt. un iepriekš paldies ;)
 11. Man ir tabula alus ar 2 laukiem: kads_alus, kad_dzerts. kad_alus satur tādus vārdus kā "lāčplēša gaišais", "lāčplēša tumšais", etc. kad_dzerts satur datumus formā "YYYY-MM-DD"... Kā es varu atlasīt ierakstus, kas ir dzerti visu gadu, piemēram, marta mēnešos, respektīvi kur MM ir 03. Respektīvi kāda ir mysql pieprasijuma sintakse identiskajai php SUBSTR funkcijai?
 12. Kaut kas neštimmē, tiešām nezinu, kas par iemeslu.
 13. Nu kā saka nabagais dara kā var. Neesmu nekāds uberkodieris, tāpēc izmēģinu visādas idejas, kaut gan te par lietderību vispār nebija jautājums, bet ja ir ko teikt tad droši. Kāpēc GET VARS neizvadās?
×
×
 • Create New...