Jump to content
php.lv forumi

AcidRain

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

About AcidRain

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 • Birthday 06/15/1983

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Riga
 1. AcidRain

  PHP SSO

  Par prasībām: SUN AM ir closed source un tas jau mani neapmierina, ka nav viņš pietiekami dinamiski maināms. Un principā, man vajag pēc iespējas mazāku un ātrāku koda gabaliņu, kurš varēs pavilkt daudz pieprasījumus un nebūs jāpērk papildus serveris klāt, kad parādīsies papildus aplikācija.
 2. AcidRain

  PHP SSO

  Tas būtu viens no pēdējiem soļiem, ka es ielogojos domēnā un es esmu ielogojies gan e-pasta serverī gan da jebkurā web aplikācijā. Bet, šajā brīdī pietiks ar kādām 10 web sistēmām, kas parasti ir php vai java.
 3. AcidRain

  PHP SSO

  OpenID man neder, jo man nav vajadzīags visas tās papildus lietas, ka es ar to loginu varētu ielogoties citās sistēmās utt. Šobrīd mana ideja ir tāda, ka ir Web Serviss "Auth", kuram ir metode "login" un to izmantojot lietotājs autorizējas un kamēr nav iestājies "Time out" vai arī lietotājs nav izsaucis "logout" metodi. Labi, bet tad tomēr, šeit nav neviens, kas vēlas pastrādāt un saņemt par to attiecīgu atalgojumu? Man nav vajadzīgs darbinieks uz pilnu slodzi, bet gan līguma darbinieks, kurš pasaka savu tarifu un viņam pēc darba izpildes tiek samaksāts ar visiem nodokļiem.
 4. AcidRain

  PHP SSO

  Īsumā tieši tā arī ir! Vienīgi vēl tur nāk klāt ļoti svarīga lieta, kas ir permisijas, kuras tiks ņemtas, piemēram no LDAP. Kā arī web servisiem jābūt pēc vienota standarta, kurš pēc tam tiks izmantots jebkādu web servisu izstrādē, kas nozīmē, ka nedaudz būs jāpadomā uz priekšu kas un kā būs.
 5. AcidRain

  PHP SSO

  Sveiki! Sen neesmu rakstījis, bet nu kaut kad jau ir jāatsāk! Man ir ļoti sasāpējusies problēma un tā saucās SSO (Single Sign On). Problēma ir tāda, ka šobrīd tiek lietots SUN produkts, kurš pilnīgi un galīgi neapmierina manas prasības. Tāpēc ir vēlme izstrādāt pašiem un rakstīt to uz PHP un balstoties uz Web Servisiem. Tas ko es vēlos un kāpēc es rakstu šajā sadaļā ir: - Līguma darbinieks, kuram varētu maksāt par nostrādātajām stundām/dienām; - Jābūt pazīstamam ar jau pieminētajiem Web Servisiem; - Protams, jābūt ļoti draudzīgam ar PHP. Par samaksu, protams, varam runāt privāti
 6. Nevajag jau satīties uz garumu, bet gan uz kvalitāti!
 7. Par P4 nepiekrītu, nav ne vainas. Man uz P4 griežas viena liela web aplikācija un daudz mazu webu. Un vēl varētu uzlikt daudz ko. Protams ir svarīgi, ka kods, kas tiek izpildīts ir optimāls un nesortē megabaitīgus masīvus desmitiem reižu :) Bet, runājot par to, ka pazūd nets, tas gan nav forši, es vienkārši tādu hostinga kantori uzspridzinātu.
 8. Pilnīgi piekrītu Paulinjam, man arī bieži vien ir pretīgi skatīties kā tiek nodirsti jauniņie. Nu un ka viņi nesaprot vai nemāk saprast. Viss nāk ar laiku. Labāk tad nerakstīt vispār neko nekā lieki dirst!
 9. Rekur kods: <?php // Connecting, selecting database $link = mysql_connect('mysql_host', 'mysql_user', 'mysql_password') or die('Could not connect: ' . mysql_error()); echo 'Connected successfully'; mysql_select_db('my_database') or die('Could not select database'); // Performing SQL query $query = 'SELECT * FROM accontss ORDER BY datums DESC LIMIT 10'; $result = mysql_query($query) or die('Query failed: ' . mysql_error()); // Printing results in HTML echo "<table>\n"; while ($line = mysql_fetch_array($result, MYSQL_ASSOC)) { echo "\t<tr>\n"; foreach ($line as $col_val
 10. Nē, pasaulē pastāv divas rasas, viena, kas lieto Mac, otra kas nelieto :D
 11. Es tieši šo piemēru izmantoju bet nekādīgi tomēr man neizdevās pielauzt to paroli paņemt :(
 12. Es negribēju uzskaitīt visus risinājumus, kas man neder, bet nē neder, jo pēc su izpildes ir jānosūta parole.
 13. he he, es ļoti labi zinu kas ir webmin, bet tas nav tas, ko man vajag! Mēģināšau vēlreiz izklāstīt situāciju: Man ir php skripts, kas tiek izpildīts ar kaut kādu lietotāju, bet ir nepieciešamas cita lietotāja tiesības, lai editotu failus un izsauktu komandas. Mani ļoti apmierinātu iespēja, ja varētu izmantot su komandu no php. Vakar to mēģināju izdarīt ar proc_open() bet arī nekā, tikko kā tiek izpildīta su komanda, tā viņa jau bļauj "su: Sorry" :(
 14. Es gribu administratīvas lietas darīt, konfigurēt. Bet, lai to darītu vajag ja ne root, tad kāda cita lietotāja pieeju :)
×
×
 • Create New...