Jump to content
php.lv forumi

ohmygod

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  437
 • Joined

 • Last visited

ohmygod's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Laba diena! Ir kādam izdevies uzstutēt Imagick ext uz Windows7 x64 Apache2 servera ar php 5.3.4 VC9 ? Nenokādām sourcēm ņemtie dll neiet :/ http://imagemagick.org/script/binary-releases.php#windows ir uzinstalēts un darbojas.
 2. Ar rakstīšanas metodi varētu pietikt ((: if($row[2] == "4") {$gp = '<font color="blue">ROOT<font>'; echo $gp; } vai vienkārši echo '<font color="blue">ROOT<font>'; ja nedomā viņu vairāk nekur izmantot
 3. ohmygod

  subdomain

  who_i_am tas nu gan bija izsmeļoši. chizijs - Tev vajag CNAME uz *.domain.com izlobi no php pieprasījuma urli, no kura iegūsi subdomēnu. Un rādi kaut miljons mapes
 4. 1. nav definēts tas title iekš masīva $confirmation - vajag to izdarīt 2. - tas ir notice un to rādīšanu var izslēgt, lai gan tomēr būtu labāk nodefinēt.
 5. Meklē vēl. Un lieto kādu editoru, kas rāda pāra iekavas.
 6. DOOOOOOH Un ja ir smags kontents, vienmēr jau var rādīt preloaderi
 7. Kur ir problēma? Padari redzamu un tad izpildi savu efektu.
 8. pie ielādes contentu neredzamu un tad uz document.ready ar js padari redzamu.
 9. Mega stulbs attaisnojums. Ārzemēs dzīvojošie brauca pāri visai valstij, lai nobalsotu (kurā nu kurš dzivo), bet Tev ir pieejama balsošana katrā miestā, bet redz nevari atrast laiku, lai nobalsotu. Domajams, laicīgi jau, zināji, kur varēs balsot un bija jāpadomā par nokļūšanu. Nākamos 4. gadus lūdzu tad nepīskti, ka valstī kkas nav kārtībā! Savu svarīgāko (arī vieglāk realizējamo) pilsoņa pienākumu neesi izpildījis - FUJ TEV!!!
 10. Parādi piemēru. Ko no kā ir jāiegūst.
 11. Nezīmē katru pixeli. Uzzīmē vienu vertikālo rindu un sakopē horizontāli. Arī to var darīt ar ģeometrisko progresiju progresiju. Ietaupīsi nejēgā daudz laika un resursu.
 12. Ir te man viena doma nedaudz paķēmoties vakaros un paspēlēties ar dažām lietiņām (: Lai konkrēto ieceri realizētu - ir nepieciešams kkādas iespējas sameklēt simbolus bildēs. Simboli nav burti, bet nelielas ikonas. Viņu ir daudz un vairāku veidu. Vajag, lai var katram atrastajam pozīciju noteikt. Meklējamie simboli tiek doti pilnībā precīzi, kā ir bildē attēloti. Tb bilde ir PC ģenerēta un ir zināms ka uz tās ir, piemēram, 150 6-u veidu simboli. Katram vajag zināt pozīciju (: Vai kāds kādreiz ir ar ko tādu saskāries un kādām metodēm/valodām to vi spār varētu mēģināt darīt? Vide ir windulis ar visām no tā izrietošajām sekām.
 13. Arī labprāt paklausītos. Un gan jau arī mūsējiem ir, ko teikt.
 14. nosaukumus liec masīvu izvelets[1], izvelets[2],izvelets[6] ... Un tad tikai pieglabā $_POST['izvelets'], kā nu Tev viņš tur jāpieglabā...
 15. parādi pilnu popup htmlu ar js. Esmu redzējis, kad cilvēki popupā nemaz jquery nepiešķiļ un mēģina darboties ar viņu ;)
×
×
 • Create New...