Jump to content
php.lv forumi

Algas


Java

Recommended Posts

No patreizējā darba vairāki kolēģi aizgāja strādāt uz MS, un ne jau Latvijas MS ofisā jāsēž. MS gribēja, lai developēšana notiek uz vietas pie viņiem.

 

Līmenis bija tik augsts, lai no vispasaules programmētājiem atlasītu mūsu tautiešus? Vai arī MS savajadzējās nobriedušus HTML tagu rakstītājus?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tur ar HTML vai PHP nebij nekāda sakara.

Firma pārdeva šeit izstrādātu C++ softu (visas sources) Microsoftam un līgumā bij rakstīts, ka softam līdzi MS ir ļauts "pirkt" developerus, kas pie tā strādājuši (potams, ja paši vēlas tur strādāt). Un C++ softam līmenis bija/ir augsts.

Link to comment
Share on other sites

Nav jau tā, ka es precīzi zinu kur un kādos tieši produktos MS to izdomās izmantot. Softs ir koda aizsardzībai, vienkāršoti izsaktoties, pret debugošanu/laušanu/kopēšanu un tml. Šo to var palastīt firmas mājaslapā, kas te tiek tasīts: http://www.syncrosoft.com/

Firma ir ārzemju, bet lielākā daļa izstrādes notiek tieši te Latvijā. It īpaši tai softa daļai, kuru pirka MS.

Link to comment
Share on other sites

1. Tas ir ļoti liels mīts, ka darbinieki saņem algas atbilstoši savai kvalifikācijai.

2. Darba devējiem ir ļoti izdevīgi, ka darbinieki uzskata, ka par algām nedrīkst runāt.

3. Parasti labākie darbinieki saņem pat mazāk, nekā šloberi visādi.

Link to comment
Share on other sites

Darba devējam jebkurā gadījumā ir izdevīgi, ka nedrīkst izpauzt algas. Tai pat laikā viņi var vienmēr skatīties uz tirgu, vai ir lētāki piedāvājumi, jo tavu algu viņi zina un parasti tā vienkārši sākotnēji ir atkarīga no prasībām, jo ir jau cilvēki, kam pietiek ar 300 Ls mēnesī...

Link to comment
Share on other sites

Bet, ja tev nepatīk olimpiādes uzdevumi, tad atrisini šo praktisko problēmu:

http://php.lv/f/index.php?showtopic=11787

 

tev baigā salīdzināšana, ja mysql tev ļautu uzlikt uz šiem diviem laukiem vienu indeksu, tad problēma būtu atrisinātu, un tādam primitīvam risinājumam es vispār smadzeņu piepūli nesaskatu.

Pilnībā piekrītu tev, ka olimpiādes uzdevumi attīsta domāšanu. Ja tev patīk, tad uz priekšu - rēķini. Attīsti savu domāšanu līdz bezgalībai. Tikai jāatcerās, ka loģika, bez zināšanām ir tik pat ka nifiga vērta, un tā pat arī otrādi. Skolā vajadzēja mācīties teoriju, bet šobrīd realizēt sakrātās zināšanas praksē.

Un rēķināt olimpiādes uzdevumus 25 gadu vecumā ir bērnišķīgi, ja nu vienīgi brīvajā brīdi, kura normālam programmētājam nav. Jātaisa taču visādas interesantas un neredzētas lapas, jākodē jaunās programmas.

Apniki jau, iedomīgais tipiņš, grūti ar tādiem komunicēt (dažreiz pat neizturami).

Link to comment
Share on other sites

Būtu interesanti uzzināt, cik tam "codez" ir gadi? Izskatās pēc jaunības maksimālimāsta ar krietnu uzpūtības un pašpārliecinātības devu...

Uzlecošā IT zvaigzne! Jaunais ģēnijs! Nākotnes guru! Superprogrammētājs! IT nozares glābējs Latvijā un tikai muļķis šaubās, ka arī - Pasaulē! Materiāls labāko pasaules tehnoloģiju žurnālu vākiem un titulrakstiem!

* codez prot uzrakstīt algoritmu, ko pat nespēj atkost Čaks Noriss!

* Bils Geits katru rītu zvana, lai pajautātu kaut vienu padomu codezam!

* Patiesībā datorus un programmēšanu neizgudroja NASA, ASV hakeri utml. , bet gan codez - taču viņš atļāva nelietot viņu vārdu pie visām pasaules programmām.

* Neviena programma pasaulē nav tapusi bez codez palīdzības - viņš miegā prot telepātijā nodot domas galvenajiem programmētājiem, kas veic sensacionālus atklājumus un uzprogrammē pasaules slavenas programmas!

* Linuxu neizgudroja Linuss Torvalds! To jau sen bija izgudrojis codez - tikai viņš visžēlīgi atļāva izmantot Linusam viņa kodu!

Link to comment
Share on other sites

Skolā vajadzēja mācīties teoriju, bet šobrīd realizēt sakrātās zināšanas praksē.

Tu neesi no pagājušā gadsimta? Šodienas labākās mācību metodes iesaka skolās mācīt mācīšanas metodiku, domātspēju un fundamentālas zināšana - IT gadījumā algoritmus, bet ne tehnoloģijas, jo var gadīties, ka pēc 5 gadiem, kad skola pabeigta, tu savas tehnoloģiju zināšanas vari izmest miskastē.

Link to comment
Share on other sites

codez - zināji, no kā radies vārds algoritms ? Tas ir tīrs latviešu vārdu saliktenis "algo ritmus"!

Tieši tādus ritmus kā tu, darba devējs vēlas algot, tāpēc ir pieprasīti tādi algoritmi kā tu!

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites

Man gan šķiet, ka tas nāk no latīņu valodas, kurā tas ticis tulkots visdrīzāk no kautkāda arābu/grieķu/persiešu/... matemātiķa vai tml darba nosaukuma (līdzīgi kā ar vārdu algeba, kas nāk no vienas arābu grāmatas nosaukuma).

Link to comment
Share on other sites

Man (es tā domāju) ir teicamas algoritmsikās programmēšanas spējas un vidēja pieredze (PHP, utml.), tātad mana relatīvā efektivitāte ņemot šos divus būt (teicami - 9, vidēji -5) 9x5=45.

??? 45 --> Vertesanas sitemaa no 1-10 ?? tiesam GENIALA ALGORITMISKA pieeja ...

(man nezkapec sanak videjais 7 =(9+5)/2 )

---

Bet tu laikam neesi pamanījis, kas šis ir par forumu - 99% gadījumu no tavām pieminētajām problēmām (tie olimpiāžu uzdevumi, spatial indeksi) nav būtiskas REĀLI STRĀDĀJOT šajā nozarē.

Kljuudies :( nevis 99% bet vismaz 99,99 % ...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...