Jump to content
php.lv forumi

Algas


Java

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

v3rb0, es, piemēram, ja mana algoritmiskās programmēšanas spēja ir 9, tad, ja man būtu jāsaprogrammē FPGA mikroshēma, par kuras programmēšanu man zināšanas ir 0. Tad rezultāts būt:

9x0=0,

bet īsā laikā mācoties, kā šīs lietas jādara, es varētu sasniegt zināšanu līmeni 1-3, un attiecīgi rezultāta atdeve jau būtu 9-27.

Link to comment
Share on other sites

pēc mana algoritma

10x0=0

Ja tev nav nekādu zināšanu tad rezultāts arī būs nulle.

 

Es šitādus "algoritmus" mācījos bērnudārza pēdējā grupiņā...

 

Tu esi iebraucis pamatīgās auzās.

 

Lai rēķinātu cilvēka lietderību, nav jēgas izmantot tādas pat metodes kā programmēšanā - pavisam dažādas lietas!

Cilvēkam tad drīzāk var mēģināt pielietot ekonomiska stila aprēķinus, piemēram:

 

Prasme P1 - algoritma izdomāšanas spējas;

Prasme P2 - vispārīgās zināšanas par datora dzelžiem un uzbūvi;

Prasme P3 - objektorientēto valodu pārzināšana;

Prasme P4 - zināšanas php;

...

Prasme Pn - ...;

 

Visiem P jābūt no 0-10;

 

Cilvēka lietderība konkrētajam darbam - summējam tam nepieciešamās prasmes un sareizinam katru prasmi arī ar konrētās prasmes svara koeficientu, kuru kopsummai uz doto skaitu jābūt viens:

S - svars;

 

S1 + S2 + S3 + ... + Sn = 1

 

Lietderības koeficients tiek mērīts 10 baļļu sistēmā, tad formula būs sekojoša, manuprāt:

 

Lietderības koefiecients = P1*S1 + P2*S2 + P3*S3 + ... + Pn*Sn

Link to comment
Share on other sites

Sviestu puiši taisa pamatīgu. Vienīgi, ja tā nenotiktu, t.i. netiktu taisīts baigais offtopick un viens otram nebrauktu augumā - tas vispār būtu php.lv/f ? Īpaši ja tiek apskatītas tik sāpīgas tēmas, kā alga, zināšanu bāze, izmantotie rīki utt. utt.

 

Just relax. Tā vietā lai bezjēgā tarkšķētu būtu labāk kādu ābolu apēduši.

Link to comment
Share on other sites

Nu nu, ja pašam nav ko piebilst, tad jālamājas?

Neesi dzirdējis veco teicienu? Ka nevajag ar idiotiem strīdēties (to nesaku uz nevienu konkrētu), jo tie ar savu ilggadējo pieredzi novilks tevi līdz savam līmenim un sakaus kā maziņo ;)

Vienkārši visiem šī jūsu jezga jau apnikusi un velk uz pilnīgu netēmu, tāpēc arī nav ko piebilst.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir pizģec, kādu sūdu jūs te dzenat abi divi (java un codez)

Zandi, ja nepamanīji, tad JAVAi neesmu atbildējis jau 2 lapas, jo tas ir bezjēdzīgi.

Pēdējās atbildes bija nemec, Grey Wolf un v3rb0.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...