Jump to content
php.lv forumi

drošs HTML uz CD


briedis

Recommended Posts

Man te jātaisa viens projektiņš, kura rezultātā jādabon HTML lapa uz diska, bet jāmēģina maksimāli novērst kopēšanas iespējas - vismaz "mirstīgajiem" cilvēkiem :) Loģiski ka disku viņi visdrīzāk varēs nokopēt 1:1, bet lai piem. nevarētu kopēt uz datora. Un vairāk vai mazāk nevar atklāt algoritmu.

 

Vai ir kāds veids kā neļaut HTML kodam izpildīties uz datora, bet gan tikai no diska?

Varbūt jātaisa flašā, ar kkādiem mānīgiem akšenskriptiem?

 

Radās neliela ideja, ka moš var uzprogrammēt kādu exe failiņu, kas piem padod kādu identifikatoru html iekšā, bez kura teiksim kāds javascript nevar izpildīties, bet tas exe skatās kādā direktorijā viņš ir un no citām nepalaižas.. nu kkā tā...

 

Kādam idejas, pieredze šinī jautājumā? Ļoti noderētu, ja padalītos...

Link to comment
Share on other sites

rodas jautajums vai tu zini kas ir HTML? view source (:

Link to comment
Share on other sites

Es zinu kas ir htmk un zinu ka var apskatīt kodu.

 

Saprotiet, tajā visā html'ā ir kāds NE-HTML ALGORITMS, karoč, cilvēks cilvēks ievada kkādos laukos skaitļus, citos laukos tiek izmests rezultāts. Vai to aprēķina javascripts, vai moš kāds flaš objekts, hz. Bet mērķis ir panākt, lai cilvēks nevar vnk CRTL+C un CRTL+V uz desktopa taisiit un vērt visu to fīču vaļā BEZ diska.

Link to comment
Share on other sites

Jebkurā gadijumā varēs nokopēt. Ja arī taisīsi flašā.

 

Jā, bet vai flashs nevar pārbaudīt no kuras direktorijas viņu palaiž? Ja tas nav CD, tad viņš vnk neko nedara.

Principā nokopēt jau var, bet lai nevar daļēji lietot...

Link to comment
Share on other sites

Ja izmanto tikai IE browseri, tad var ar

ActiveXObject("Scripting.FileSystemObject");

mēģināt dažādas manipuācijas ar failu sistēmu, lai atpazītu vai ir CD vai nav.

 

 

P.S. Ja uzinstalē addonu tad uz FireFoza škiet ka arī varēja dabūt ActiveX atbalstu.

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

nu tāpat var mierīgi dekompilēt un visu `sataisīt kā nākas` :)

Ja jau DRM un etc šitu lauž, šitam nekādas problēmas. Tāpat kā ar progām un to seriālām atslēgām... visu var dabūt gatavu strādājot.

Link to comment
Share on other sites

Vienkārši ir jādefinē resursu izdošana pret atdevi, uz kādiem lietotājiem tiek tendēts. Ja tas ir kaut kas ūber kā Adobe, ko grib atlaust visi, tad ieguvums no ieguldītajiem resursiem pretuzlaušanā ir vērtīgs. Bet ne tad, ja šo lietos sekretāres, kas māk Word`ā rakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Loģiski ka disku viņi visdrīzāk varēs nokopēt 1:1

Protams. Pat netērēs disku, tam der arī daemon tools.

To prot lietot pat galīgais cirvis, kurš kaut reizi ir saskaries ar to.

Tas, kurš meklēs, atradīs iespēju. Omīte google, tiem, kuri prot pajautāt, ne to vien pastāstīs:)

P.S. Khmm, man pašam ir jau 39:)

EDIT: Tiem 30-50 gadīgiem ir bērni arī parasti...

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, jāsāk ar to, kāpēc projekts tiek taisīts kā CD, nevis kā web lapa? Un viss, problēma novērsta!

 

Personīgi es neatceros, kad es būtu pēdējo reizi kādu CD katalogu izmantojis, tādi vēl ir?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...