Jump to content
php.lv forumi

Kristabs

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  901
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kristabs

 1. Saistībā ar darbības paplašināšanu portāls TVNET meklē pieredzējušu un atbildīgu programmētāju. Prasības: Vismaz 3 gadu pieredze web/php programmēšanā; Iepriekšēja pieredze php projektu izstrādē ar OOP & "MVC" vēlama; Izpratne par Web 2.0 tehnoloģijām – AJAX, CSS un XML; Pieredze darbā ar datubāzēm (PostgreSQL); Flash Actionscript un/vai Java pamati tiks uzskatīti par bonusu Strādāt pa dienu, gulēt naktīs; Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Labas komunikācijas spējas; Iniciatīva un atbildības izjūta; Cienīt un rēķināties ar komandu; Pilnveidot sevi. Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu vienā no lielākajiem interneta portāliem Latvijā; iespēju mācīties programmēt lielas lietas; daudz darāmā; riktīgi foršu kolektīvu; darba galdu Rīgā, Brīvības ielā; iespēju sevi attīstīt; atbilstošu un konkurētspējīgu atalgojumu. http://www.tvnet.lv/about/vacancy CV sūtīt uz e-pastu: darbs@grafton.lv
 2. Interesē IMAP klase, kas tiktu izmantota par pamatu sava webmail izveidei. Ar http://lv.php.net/imap ir par īsu, nav iespējas darboties ar custom flagiem (atlasīt pēc tiem). Tā kā vajag kādu klasi, kas caur soketiem nodrošina nolasīšanas, search, sort, operēšana ar mailboxiem, flagiem, utt. Šis ir labs paraugs http://pear.php.net/package/Net_IMAP , bet pārāk daudz erroru patestējot ar random e-pastiem (http://pear.php.net/bugs/bug.php?id=16576 piemēram) un netiek vairāk suportēta. Ja kāds var ieteikt smuku klasi vai vismaz zin, no kura esošā open source webmail šo varētu dabūt ar pēc iespējas mazāk dependancēm/pūlēm, tad laipni lūdzu ar padomu.
 3. Nu viņš noteikti tiek padots kādam php skriptam ar kuru mūvo failu tālāk. Tajā vietā arī pieliec savas vēlmes.
 4. Droši vien skaties js handleros, kas rakstīts onUpload, onComplete vai tamlīdzīgi, ja tas ir tāds risinājums kā, piemēram, šis - http://swfupload.org/
 5. Par to adblokeri gribētos piebilst, ka, iespējams, nākotnē vairs nevarēs izmantot, jo parādās pirmās lapas (viens no lielajiem ziņiniekiem, bet neatceros kurš, cnn, bbc, times vai kurš...), kuras bloķē pieeju visam saturam, ja bloķē reklāmas. Jo viņi izdod naudu par saturu, kuram klāt liek saturu ar kuru pelna paši. Un ja Tu necieni viņus ar adblokeri, tad viņi neciena Tevi un nedod frībī saturu lasīt. @Squad - Nauda laimi nenes, tā uzlabo nelaimes formu :)
 6. Kristabs

  array key sintakse

  Gribētu piebilst, ka funkciju vajag papildināt ar nosacījumiem, ja no atgrieztā vajag tikai kādu konkrētu daļu, nevis visu masīvu dzīt turpu šurpu, tad arī nebūs vajadzības pēc tādas konstrukcijas.
 7. Man pilnīgi nav problēmu lasīt kirilicā un ja gribu komentēt, tad attiecīgi to daru valodā, kurā man ir visērtāk - latviešu. Izslēdz muļķīgos principus, jo pēc pāris simtiem gadiem visi tā kā tā būsim kišmiš ;)
 8. "select * from tabula where lietotajvards like '%".$meklejamais."%'"
 9. Kas tas par banneri? parasts png? kāpēc kā flash esi embedojis? <a href="http://www.reklamejamais.lv"><img src="/images/banners/osmbanner1.png" /></a>
 10. Iznjem atstarpes pirms saglabaa nosaukumu vai arii pie izvades repleiso %20 ar atstarpi.
 11. Mana balss aiziet par jquery kaut vai popularitātes pēc, kuras dēļ ir ļooti daudz plugini, jābūt kaut kam patiešām specifiskam, lai vajadzētu tādu pašam rakstīt. P.S. Ajaxam joprojām izmantoju xajax (xajaxproject.org) , jquery manipulācijām ar css/dom,
 12. Tas bija domāts kā papildinājums float`am
 13. linkam display:block un attiecīgus margin/padding, lai saliktu kā vajag.
 14. Pameklē kādu klasi / framework, kas kalpo par tiltiņu starp klientu un ffmpeg. Varbūt varēsi paņemt no viņa, ja tur tāds implementēts.
 15. Nu, ja nav liela apjoma faili, tad jā. Bet ierobežots max ātrums uz ārzemēm gan pastāv.
 16. Kaut ar pašu PHP nočekot, kas par domeinu un ar header() nosūtīt tālāk..
 17. @Toms - http://en.wikipedia.org/wiki/Test-driven_development
 18. Kristabs

  export

  Ar sqlyog no http://www.webyog.com/en/ var, bet nezinu vai bezmaksas versijai. Man liekas, ka ar šito arī varēja - http://www.navicat.com/download.html Pie tam 30 day full feature trial.
 19. Dīvainis, kas tur ko besīt. Man nav laika pašam dzīvokli tirgot/darbinieku meklēt, izmantoju konkrētu pakalpojumu un zinu par ko maksāju..
 20. Slinkums testēt, bet esmu diezgan pārliecināts, ka ja uztaisīsi šablonu 100% platumā, tad printeris pats pielāgos materiālam uz kura drukā. Katrā ziņā ar tekstu ir tā, ka nevajag nekādus platumus norādīt un printeris izdrukās no malas līdz malai, ievērojot uzstādītos print marginus. Domāju, ka sazīmējot līnijas ar css, tad arī viss būs kā nākas.
 21. php skripts, kurš tiek izsaukts ar crontab no komandrindas.
 22. Es par B, jo man kā klientam mazāk jādara.
×
×
 • Create New...