Jump to content
php.lv forumi

Nopirku domēnu, cik ilgi kamer bus man pilna pieeja tai ?


Guga

Recommended Posts

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Grey_Wolf, es domāju, ka pārrēķins nebūs.

Kad vinjiem Cena mainijas no 20 uz 16 tad parekjins bija....

Taka Iespejams ka soreiz arii buus...

(kautgan kas to lai zina...)

-------

Ieprieksh maksajot nakosho rekjinu cena bija samazinata/ parekjinata (man sanaca par domenu 10LS tb. parekjins par pariss meneshjiem...)

 

 

Mikijs --> Nic ir Vienigais un Oficialais .. citu Nav ....

Link to comment
Share on other sites

Kā nevar? Nū, ja tu nezini - tad jā, tad tu nevari zināt.

Bet visiem citiem tas ir fakts, ka Latvijā nic.lv ir vienīgais oficiālais domēnu dalītājs. Visi pārējie ir tikai starpnieki.

nu vo mēgināju iegādāties domēnu no viņiem arī! Bet re ko saņēmu atbildē, kautkāds tizlums, kapēc viņi saka ka domēna ir pieejama un pēc tam atsaka!

 

Labdien,

 

Latvijas Universitates Matematikas un informatikas instituts, izskatot Jusu domena varda registracijas veidlapu par domena varda registresanu, konstateja, ka Jusu izveletais domena vards neatbilst „Visparigie noteikumi domena varda lietosanas tiesibu iegusanai” un „Domena vardu stridu risinasanas noteikumiem „.lv” augstaka limena domenu registra” prasibam, jo Jusu izveletais domena vards sakrit ar Eiropas Kopienas vardisku precu zimi. Papildus informaciju ludzam skatit: http://oami.europa.eu/CTMOnline/RequestManager/en

Jums ir iespeja:

1. Izveleties citu domena vardu atbilstosi „Domena vardu stridu risinasanas noteikumiem „.lv” augstaka limena domenu registra”.

2. Iegut no pirmtiesibu ipasnieka rakstisku piekrisanu si domena varda registresanai uz Jusu varda.

3. Iesniegt rakstisku apliecinajumu, ar kuru apnematies pec augstak mineto personu pieprasijuma atteikties, no domena varda par labu pirmtiesibu apasniekam.

Ehh , viss te notiek tā jau lēni Latijā un tagad viņi vēl njem un man atsaka pffff....
Link to comment
Share on other sites

Tiem gan nav vienīgo officiālo.

 

Un vispār, ja es pareizi esmu sapratis, tad nav īsti tā, ka NIC ir vienīgais, kas reģistrē LV domēnus. Latvijā jā, bet vispār nē. Ārzemēs ir kompānijas, kas reģistrē LV, bet par daudz lielākām cenām.

Edited by andrisp
Link to comment
Share on other sites

Un vispār, ja es pareizi esmu sapratis, tad nav īsti tā, ka NIC ir vienīgais, kas reģistrē LV domēnus. Latvijā jā, bet vispār nē. Ārzemēs ir kompānijas, kas reģistrē LV, bet par daudz lielākām cenām.

NIC ir vienīgais.. āmen.. tie kas "ārzemēs reģistrē par lielākām" ir starpnieki..

 

Valstu domēni parasti ir monopolistu varā.

Valstu domēnio nav monopolistu varā bet gan pašas valsts .. Proti ICANN ir pilnīgi vienalga kas uztur konkrēto ccTLD kamēr tas vien tiek darīts kvalitatīvi un saskaņā ar viņu "Policy" http://www.icann.org/icp/icp-1.htm .. no LV ir viens valsts akceptēts "manageris"

Link to comment
Share on other sites

Tiem gan nav vienīgo officiālo.

 

Un vispār, ja es pareizi esmu sapratis, tad nav īsti tā, ka NIC ir vienīgais, kas reģistrē LV domēnus. Latvijā jā, bet vispār nē. Ārzemēs ir kompānijas, kas reģistrē LV, bet par daudz lielākām cenām.

 

pasaki - kuras - un es tev liek alu!!! =]

Link to comment
Share on other sites

vai kaac ir tiesaajies par domeena lietoshanas tiesiibaam - respektiivi, ka kaac grib tev atnhemt domeenu, jo vinham itkaa ir pirmtiesiibas, bet tu esi jamo piereghistreejis, tad kad taadu peec NiC noteikumiem veel nebija ???

Edited by capsx
Link to comment
Share on other sites

vai kaac ir tiesaajies par domeena lietoshanas tiesiibaam - respektiivi, ka kaac grib tev atnhemt domeenu, jo vinham itkaa ir pirmtiesiibas, bet tu esi jamo piereghistreejis, tad kad taadu peec NiC noteikumiem veel nebija ???

 

Man vienreiz kaut ko noburkšķēja par pirmtiesībām, paprasīju cik sen viņiem tādas bija, (kantoris ar tādu nosaukumu jau n gadus pirms es reģistrēju strādāja) pateicu, ka paši vainīgi ka savas tiesības neizmanto, tātad viņiem tas domēnvārds nav svarīgs, teicu lai sūdz tiesā. Tā arī nekas nenotika :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...