Jump to content
php.lv forumi

Nopirku domēnu, cik ilgi kamer bus man pilna pieeja tai ?


Guga

Recommended Posts

Sovakar nopirku .lv domēnu pirmo reizi , manaa kontaa saka '' Gaida Reģistra Pabeigšanu'' cik tas ilgi aiznjems ? Pirms tam esmu pircis domēnas no godaddy un tur bija 100% pieeja jau pēts minūtēm ! Iegādajos .lv domēnu es no www. no.lv !

 

Cik tad ilgi tas aiznjems? Es gribēju vinju noraidīt uz mana choma DNS hostingu un ķerties klāt pie dīrāšanas bet izskatās ka LV tas it ashi nenotiek !

 

 

 

Paldies!

 

Guga

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nevajag lūdzu taisīt muļķīgas QUOTEs

 

hmm kapeec :P ? Pie tam tur taapati domēna bija par 20 LS, 7 latu vieta pie no.lv ;) , nu un cik tad ilgi tas parasti aizņem? Aizsūtiju vinjiem arii meiliņu bet to jau ganjau atbildēs tikai no rīta!

Link to comment
Share on other sites

No 1. janvāra 2008. officiāli .lv domēns maksā 8.50 .. latviskais 5.90 ..

 

Ja ir savi DNS tad pilnīgi neredzu nekādu jēgu pirkt no starpniekiem.. nesaku ka konkrētajā gadijumā, bet vispār tā var ieberzties - starpnieks norāda sevi kā domēna owneri un tevi jebkurā brīdī var pasūtīt.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag lūdzu taisīt muļķīgas QUOTEs

 

Nu man ir viens briivs hostinga DNS Serveris godaddy kontaa, ko es itkaa patreiz nelietoju , tad laikam labāk man vienkārshi pārraidīt domeinu uz to DNS būtu viss pareizāk vai ne ? Protams sakumā gan pilnibā jatiek klāt domēnai :D

Link to comment
Share on other sites

Nevajag lūdzu taisīt muļķīgas QUOTEs

 

vai tas jau ar kādu ir noticis, vai ir kādi pierādijumi ? Nu sviests, tad jau es labāk tagad atsakos no tās domēnas , nekā ka man vinju velāk vinji noceļ! ;/

Link to comment
Share on other sites

Lūdzu NETAISI muļķīgas QUOTEs!

 

ok , paldies! Uzrakstiju meilinju ka gribu atcelt manu maksajumu no www[dot]no.lv :D , un jau aizpildiju vienu lapinju un registraciju nosūtiju nic.lv :)

Edited by bubu
Link to comment
Share on other sites

izskatās ka LV tas it ashi nenotiek !

1. nic.lv ir VIENIGAIS OFICAILAIS *.lv domenu izplatitaajs....

2. Tiek parbaudits vai Tev ir tiesibas izmantot sadu nosaukumu , teiksim Cococla_2.lv tu nekad nedabusi.....

taka tiek parbaudits firmu registrs (nevar registret domena nosaukumu ja tas sakrit ar kadu no LV registretam firmam, vai EU registretam precu zimem...)

---

Oficiali skaitas ka vinji parbauda 3 darba dienu laika, faktiski kadas 2 dienas....

---

Ja ir aizpildits Tehnisko datu lauks (noradita IP utt...) tad domenu var sakt lietot tulit pec apstiprinajuma sanjemsanas.....

Samaksa 30 dienu laika no rekjina sanjemsanas......

------------------------

Roze --> O prieciga zinja ... tad jau man buus parekjins :), un gandriz gadu vareshu nemaksat .... :)

(par pedejo samaksaju novembra beigas 16.xx LS ...)

--------------

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...