Jump to content
php.lv forumi

Evi

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  207
 • Joined

 • Last visited

About Evi

 • Rank
  Daudzsološais profiņš

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Riga
 1. Job Type 40-60%, immediately until July 31, 2016 Location Riga, Latvia Description As a Web Designer at Loylogic you will be supporting our UX Team in the UI conception, design and development for Loylogic’s leading loyalty web solutions. Your creative output will be in the form of UI designs for responsive e-commerce platforms, created and polished off in Photoshop, every graphic detail ready to be picked up for implementation by our development team. You will strive to be aware of the latest trends in user experience and be familiar with what works and what doesn’t w
 2. Paldies visiem, kļuva skaidrāk : ) P.S. Tev laba gaume!
 3. hei, man jautājums par inc folderi, vai jūs tādu lietojiet un, ja jā, tad ko jūs tur liekat iekšā ? Esmu redzējusi, ka tur liek files kā header/footer.php, kas attiecas arī uz css. Bet man liekas, ka tur bija vēl kkādas. Es saprotu, ka katrs liek ko grib, bet nu optimālākais/vairāk lietotais :/ Paldies!
 4. Evi

  Freelance

  Simpsons: protams, ka labs speciālists ir pelnijis labu samaksu, bet LABU speciālistu ir 0.01% (jebkurā jomā), tāpēc arī lielākā daļa programmeru pelna <1000 Ls, kas ir pilnīgi atbilstoši un normāli !!! Jā, un tev vajadzētu kādreiz pastrādāt kā darba devējam.. Man pat citreiz liekas, ka tādu viduvējību nav, vainu ir programmeris, kam tu esi gatavs atdot visu, vai nu tu ar šo negribētu strādāt, pat ja šis tev piemaksātu.
 5. Evi

  iPhone IMEI nr

  Es dunduks, paldies, ka apgaismojāt : )
 6. Evi

  iPhone IMEI nr

  hei, vēlējos uzjautāt par IMEI nr iPhonei. Kurā weblapā var uzzināt par iPhone 5 visvairāk pēc IMEI koda ? Vai pēc IMEI nr var pateikt, vai tel ir blokjeets vai sim free vai never locked, kuraam vastiim domaats, vai ar software updeiteem nebuus probl utt. ? Vēlos iegādāties tel, tāpēc vēlētos būt droša, ka ar tel nebūs probl. Paldies!
 7. Evi

  šaurs darba loks

  Codeet ir daudz forshaak nekaa dizaineet (naudas ar vairaak), ja nu vieniigi ir baigais designa talants. Piemaacies labaak JavaScript savam php/mysql un buusi kruts! Un ja buusi labs specs, tad buusi pavisam kruts, un tas nav shaurs loks. Pilniigi visaas nozarees truukst labu specu. Un nav runa cik gadus tu nostraadaa, bet cik labs tu esi. Ir kas nokodee 10 gadus, bet cods un attieksme ir pilnīgā pakaļā.
 8. Vēl viens vārds 'tizlīšu' krājumā ..pajies laiks ©foxsk8
 9. Nav nemaz tik slikti, dzērāji un bomži šakuši strādāt ! Lai veicas jaunajā biznesā!
 10. http://www.draugiem.lv/applications/dev/docs/say/
 11. Freelancojot nav režīma, diena pārvēršas par nakti, reāli sāk strādāt pēcpusidenā.. Iesūno mājās, nav iemesla iziet ārā. Nav kolēģu! Bet nu tas pašam jāizietcauri, lai kārtīgi izjustu. Nav stabilu ikmēneša ienākumu, pašam jāmeklē projekti un sevi jāmenedžerē.
 12. Iekš html koda pamaini img tagam linku uz savu bildiiti, vai arii raxti pats savu html code un liec savas iconas kā background bildes.
 13. Evi

  Meklēju gabaldarbus.

  Viss atkarīgs cik labs/pieredzējis programmeris! Es piem kādus 2 tikai zinu labus, cik sanācis strādāt, un ir diezgan daudz sanācis ar visādiem pastrādāt.
 14. Paldies par atbildi! Vēl jautājums: kādus tieši moduļus vajag, lai ieliktu textareai wysiwyg editoru, un galnais, lai editorā varētu uploadēt bildi. Gibētos drošvien ckeditoru. Vnk iepriekš mēģināju, sainstalēju daudz visādus moduļus, tieši image uploadam,lai strādā, kkas nojuka un nesanāca :/
 15. nus ok, šo dabūju gatavu ar kodu: <?php $menu_name = variable_get('menu_main_links_source', 'main-menu'); $main_menu_tree = menu_tree($menu_name); print drupal_render($main_menu_tree); ?> Bet tagad man vajag paraadiit tikai secondary menu ar visiem child leveļiem, kur vajag uzrakstīt f-ju, ko es nemāku :/
×
×
 • Create New...