Jump to content
php.lv forumi

Blumish

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

About Blumish

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 1. Man ir count down 5. sec, un pēc tā automātiski pārādas video, bet bez "izlaist reklāmu" , tas kaut ko maina?
 2. Sveiki! Gribēju jautāt jums sekojošu lietu. Vai Adsense pieļauj reklāmas izvietot pirms video? Pameklēju info netā. Itkā cik es sapratu, tad pieļauj, bet ne tiem video kas ir ievietoti no youtubes. Tas nozīmē ja es šo pašu klipu ņemu, augšupielādēju uz sava servera un pirms tā ievietoju pre-roll reklāmu, tad viss ir ok? Protams šeit neiet runa par "krutajiem" klipiem ar autortiesībām. Pieņemsim kaut kādi fun video, vai kas tāds. Paldies!
 3. Gribi teikt ka šāda fīča ir pieejama tikai Facebook produktu nodaļas darbiniekiem?
 4. Labdien! Kāds ludzu varētu mani apgaismot un pastastīt kā var izveidot šādu fīču, Kad Var Laikot lapu un sherot saturu nepametot timeline?
 5. Labdien, varbūt kāds lūdzu var palīdzēt ar so lietu? FB kukiju policijs atļauj noskanēt lietotāja kukijus un šo informāciju izmanot pielāgojot reklāmas lietotājam. 1) Mērķēt reklāmu un postus A) Konkrēta lapas sekotājiem (piemēram (https://www.facebook.com/pages/Paviljons/153661214722376)) 2) Mērķēt reklāmu un postus B)tiem FB lietotājiem, kam kukijos ir konkrētā lappa (piemēram www.paviljons.lv). Vismaz norādīt info kur šis varētu būt. Pats protams arī meklēju, taču bez rezultātiem. Paldies, un ceru uz palīdzību!
 6. Vai kāds zin kā izveidot tādu lietu, lai, kad uzpiež uz lapas fona, tā automātiski atveras jauna lapa. Respektivi lapas fons, ir kā links. Nepieciešams priekš reklāmām. Paldies!
 7. Liels Tev paldies, strādā Perfekti!
 8. Protams tur bija mana url :) Interesanti ir tas, ja es nokopēju pogas saiti, piemēram no /wp-login.php un to saiti ievietoju piemēram header.php un klāt piemetu .png bildi, (lai strādātu kā poga) tad pase funkcionē. Šis variants īsti neder, jo nez kapēc poga strādā tikai noteiktu laiku (kā kuru reizi, 1dienu, 12h) un tad atkal ir jāpārkopē saite no /wp-login.php ... Nevarētu būt ka tas hash kods tur mainās?... ehh diezgan grūti priekš manis, noteikti kādam tas viss ir 10x vieglāk un var izpalīdzēt!
 9. kaut kas līdz galam nenotiek. adrešu logā uzlec saite: http://linksuzmanulapu.lv/?dr_auth_status=ok&dr_auth_code=bddef220dbb369e60daa bet ielogošanās nenotiek, arī pēc lapas refrešošanas
 10. Sveiki Izmantoju wordpress draugiem.lv pases pluginu https://wordpress.or.../draugiem-pase/ Pieslēgšanās pases pogas rādas tikai zem kometnāriem un iekš /wp-login.php Jautājums sekojoš. Kur es viņu varētu pats manuāli ievietot. Respektīvi man ir vajadzīgs kodīņš ko ievietot iekš dizaina pašrocīģi. Paldies liels, un ceru kad palīdzēs kāds.
 11. Labdien! Šis kods majalapā parāda lightboxu 1x dienā. Gribēju Jums jautāt kas šeit būtu japievieno lai izklikšķinot ārpus si lightbox tas pats aizvērtos. Pagaidām tas aizveras tikai tad ja uzspiež uz x podziņas. Internetā izmeklejos, bet nekādi nevarēju atrast. Paldies! <!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd"> <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"> <link rel="shortcut icon" href="/favicon.ico" > <head> <title>Lapa</title> <script src="https://ajax.googleapis
 12. Kādus reklāmdevējus vēl Jūs ieteiktu? Adsense nepiekrīt dēļ tā ka lapā teksta satura ir pārāk maz. addclick.lv nepiekrīt jo viņu datu bāzē jau ir pietiekams izklaides portālu daudzums textads vispār neatbild uz pieteikumu, Bieži manu banneru stūrīšos AdChoices iconu. Kā šo reklāmdevēju atrast? Kādus vēl reklāmdevējus Jūs ieteiktu? Paldies!
 13. Sadarbojamies ar vairākiem recepšu saitiem, kas ļauj pārpublicēt savas receptes, norādot avotu. Respektīvi ir tā, ka budžeta nav, tāpēc ari meklēju programmētāju kas nav ieslīcis darbu kaudzēs, un kas vēlas arī hobija pēc pamēģināt. Tālāk, ir jau tā, ka ja sameklēju cilvēku kas izveido šo lapu, tad kods paliek pie paša programmētāja, domēns pie manis. Mēģināt attīstīt kaut kādu mazu biznesa plānu. Starta lēciens būtu ok, jo ir vairāk kā 18 000 sekotāji, un šī auditorija ir nopietna, kas ari domāju liktu Saturu iekš portāla, ja justu ka tas ir nopietns. Tikai nebrūciet ar "Neviens par brīvu
×
×
 • Create New...