Jump to content
php.lv forumi

Blumish

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  254
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Blumish's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Čats izmantojot socket.io. Viss funkcionē, bet ir problēma ar tiešsaistes lietotāju skaitu. Tiklīdz tiek atvērta jauna cilne tiešsaistes lietotāju skaitam tiek pievienots jauns lietotājs. Ja atveru 10 jaunas cilnes, pieskaitas 10 jauni tiešsaistes lietotāji. Lietotāju skaitam ir jābūt unikālai IP summai! Paldies! Savienošanās io.on("connection", async (socket) => { // push current user in sockets sockets.push(socket); // get all users const allSockets = await io.allSockets(); // emit the size of allSockets io.emit("numberOfOnline", allSockets.size); Atvienošanās // remove the current user in sockets, searching, and notAvailable array if the user disconnects sockets = sockets.filter((user) => user.id !== socket.id); searching = searching.filter((user) => user.id !== socket.id); notAvailable = notAvailable.filter((user) => user.id !== socket.id); }); socket.on("disconnect", async () => { // get all users const allSockets = await io.allSockets(); // emit the size of allSockets io.emit("numberOfOnline", allSockets.size); }); Paldies!
 2. Es atvainojos, tas nebija domāts tā. 3000 ports man iekš firewall ir atvērts.
 3. Tas diezvai varētu būt pie vainas kapēc serveris man izmet šādu erroru.
 4. Sveiki! Nekādi netieku skaidrībā kas par problēmu. Visādi izmēģinājos! Digitalocen droplet Nginx default Nginc conf script.js Index.html Paldies!
 5. Man ir count down 5. sec, un pēc tā automātiski pārādas video, bet bez "izlaist reklāmu" , tas kaut ko maina?
 6. Sveiki! Gribēju jautāt jums sekojošu lietu. Vai Adsense pieļauj reklāmas izvietot pirms video? Pameklēju info netā. Itkā cik es sapratu, tad pieļauj, bet ne tiem video kas ir ievietoti no youtubes. Tas nozīmē ja es šo pašu klipu ņemu, augšupielādēju uz sava servera un pirms tā ievietoju pre-roll reklāmu, tad viss ir ok? Protams šeit neiet runa par "krutajiem" klipiem ar autortiesībām. Pieņemsim kaut kādi fun video, vai kas tāds. Paldies!
 7. Gribi teikt ka šāda fīča ir pieejama tikai Facebook produktu nodaļas darbiniekiem?
 8. Labdien! Kāds ludzu varētu mani apgaismot un pastastīt kā var izveidot šādu fīču, Kad Var Laikot lapu un sherot saturu nepametot timeline?
 9. Labdien, varbūt kāds lūdzu var palīdzēt ar so lietu? FB kukiju policijs atļauj noskanēt lietotāja kukijus un šo informāciju izmanot pielāgojot reklāmas lietotājam. 1) Mērķēt reklāmu un postus A) Konkrēta lapas sekotājiem (piemēram (https://www.facebook.com/pages/Paviljons/153661214722376)) 2) Mērķēt reklāmu un postus B)tiem FB lietotājiem, kam kukijos ir konkrētā lappa (piemēram www.paviljons.lv). Vismaz norādīt info kur šis varētu būt. Pats protams arī meklēju, taču bez rezultātiem. Paldies, un ceru uz palīdzību!
 10. Vai kāds zin kā izveidot tādu lietu, lai, kad uzpiež uz lapas fona, tā automātiski atveras jauna lapa. Respektivi lapas fons, ir kā links. Nepieciešams priekš reklāmām. Paldies!
 11. Liels Tev paldies, strādā Perfekti!
 12. Protams tur bija mana url :) Interesanti ir tas, ja es nokopēju pogas saiti, piemēram no /wp-login.php un to saiti ievietoju piemēram header.php un klāt piemetu .png bildi, (lai strādātu kā poga) tad pase funkcionē. Šis variants īsti neder, jo nez kapēc poga strādā tikai noteiktu laiku (kā kuru reizi, 1dienu, 12h) un tad atkal ir jāpārkopē saite no /wp-login.php ... Nevarētu būt ka tas hash kods tur mainās?... ehh diezgan grūti priekš manis, noteikti kādam tas viss ir 10x vieglāk un var izpalīdzēt!
 13. kaut kas līdz galam nenotiek. adrešu logā uzlec saite: http://linksuzmanulapu.lv/?dr_auth_status=ok&dr_auth_code=bddef220dbb369e60daa bet ielogošanās nenotiek, arī pēc lapas refrešošanas
 14. Sveiki Izmantoju wordpress draugiem.lv pases pluginu https://wordpress.or.../draugiem-pase/ Pieslēgšanās pases pogas rādas tikai zem kometnāriem un iekš /wp-login.php Jautājums sekojoš. Kur es viņu varētu pats manuāli ievietot. Respektīvi man ir vajadzīgs kodīņš ko ievietot iekš dizaina pašrocīģi. Paldies liels, un ceru kad palīdzēs kāds.
×
×
 • Create New...