Jump to content
php.lv forumi

Analgiins

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  336
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Male

Analgiins's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Sorry, ka jāceļ veci topi augšā, bet tomēr... Mani interesē tādi servisi, kur: 1) nedz pircējam, nedz merchantam (tirgotājam) nav nekur papildus jāreģistrējas. Skaidrs, ka PayPal un tamlīdzīgi neder. 2) lapas dizainu, kurā ir forma maksājumu kartes datu ievadei, es pats kā developers pielāgoju/stiloju, jo ir svarīgi, lai klientam nerodas sajūtu, ka viņš tiek aizredirektēts uz citu saitu. 3) piedāvā pēc iespējas lielāku skaitu ar karšu tipiem, ar kuriem klients var norēķināties. FirstData.lv ir ok, bet šie piedāvā apstrādāt tikai VISA, VISA Electron, MasterCard un MasterCard Maestro. 4) un vai ir iespejamība, ka nauda uzreiz tiek ieskaitīta kādā Latvijas bankas kontā (arī tāpat kā FirstData.lv, kur nepieciešams noslēgt līgumu ar kādu LV banku). Būtu labi, ja kāds, kas ir ņēmies ar šādiem ārzemju variantiem, varētu nosaukt tos/dalīties pieredzē. P.S. Kā saprotu, tad viens no šādiem servisiem ir ccbill.com.
 2. Paldies par ātrām atbildēm. Par to dižkāpostu ir skaidrs, bet par savu datu centru (to PCI standartu noteiktu palasīšu), resp., ir pat vajadzīgi labi dzelži (sertificēti?), lai sistēma varētu droši un ātri komunicēt ar bankām? Kas ir šie megaatbilstošie standarti un kas ņemās ar šādu auditēšanu? Vai tā varētu būtu šāda kompānija Trustwave un vai Latvijā kaut kas tāds ir? Varbūt var iemest kādu linku uz LV veikalu, kur ir realizēts šis FirstData IBIS variants.
 3. Diemžēl pieredzes, kā taisīt norēķināšanās iespējas internetā, līdz šim nav bijusi. Gribētu uzzināt, kā uztaisīt tādu norēķināšanos, kur pircējs jau interneta veikalā pirkšanas etapā izvēlas karti, ievada kartes numuru (laikam iban saucās), CVV vai CVO lauku, expire datumu un spiež pogu tjipa continue, NEnonākot nekādā citā saitā (Swedbank, SEB, PayPal). Kā sauc vispār šādu sistēma (keywords Googlei?) un kas man būtu vajadzīgs, lai izveidotu kaut ko tādu? (Pie reizes gribu uzreiz arī jautāt, kā sauc norēķināšanās sistēmu, kad apmaksa notiek citā saitā, izmantojot Swedbank Bank Link, SEB E-link vai to pašu PayPal?) Otrais, lai tas viss būtu droši, saprotu, ka vajag SSL sertifikātu. Kādiem SSL parametriem būtu jāpievērš/vērts pievērts uzmanība? Vai obligāti vajadzīgs SSL sertifikāts ar Extended Validation (EV)? Cik tas varēt maksāt? Jautājumu diezgan daudz, ceru uz Jūsu atsaucību.
 4. Analgiins

  PHP developer

  Vai ar "qualification project" tiek domāts, ka vajag uztaisīt nelielu sistēmu viņiem, ko parādīt? Ja tā, tad tieši ko, cik lielā apmērā un kādi ir termiņi?
 5. Jā, e-pasts nestrādā, ja sūta no inbox.lv
 6. bubu: es tikai pakomentēju krukilis komentāru (par php.net/{vaards}), negribējās likt quoti, a to vēl bubu teiks, ka tiek taisītas liekas quotes.
 7. emm... vispār jau pārbauda funkcija eksistē vai nē ar funkciju function_exists if (function_exists('link')) { echo "link function is available"; } else { echo "link function is not available"; }
 8. Starp citu, codez, tieši tevis pieminētajā Japānā bērniem līdz 5 gadiem ļauj darīt ko grib (no turienes arī šis mans cipars), kaut vai uz galvas kāp vecākiem, jo tādam sīcim neko nevar ieskaidrot!
 9. Vispār jau bērnam līdz 5 gadu vecumam neko nevar iemācīt, tā kā tavas pūles būs veltas, nav vēl apziņa attīstījusies līdz tādam līmenim, lai kaut ko varētu sākt mācīties. Daudz noderīgāk būs nopirkt kādus koka klucīšus, kādu konstruktoru, kur jāsaliek pēc krāsām vai formām, un re kur arī ir tas, kas bērnam ir vajadzīgs - vizuālais un attīsta intelektu. Galu galā, iedot viņam kādu puzli!
 10. wa? md5 neatkarīgi no stringa garuma atgriež 32 simbolu garu virkni (ja nav raw output).
 11. to bubu: varbūt mazliet offtopic, bet datubāzes līmenīs jau nevar zināt, kā tas sāls tika iekļauts paroles hash'ā. Es tak varu to iekļaut šādi $pass_hash = sha1(sha1($password).$salt), un šādi $pass_hash = sha1($salt.sha1($password)) un vēl simts veidos. Taču, lai to uzzināt, ir jāskatās failos. Un, starp citu, tā pati loģika vien sanāk, ko izteica Aleksejs:
 12. Koncentrēties, koncentrēties un vēlreiz koncentrēties! Vajag uzsākt vienu lietu un pabeigt. Nedomāt nepar ko citu kā tikai par to, ko dari tagad. Tā 3 stundas dažreiz paiet ļooti ātri un laiks ir iztērēts produktīvi. Citam palīdz skaļa mūzika, citam absolūts klusums, cits dedzina aromātiskos kociņus (nezinu kā viņus sauc), vobšem padarīt procesu sev patīkamu. Varbūt krēslu vajag nomainīt. Bet visa sāls protams slēpjas paša gribasspēkā. To starp citu vajag trenēt, gluži kā muskuļus.
 13. ja kārtošanu dara PHP pusē, tad skaties uz funkciju array_splice, pie komentiem ir viena funkcija, kas dara šādu "move". P.S. bubu - labais saits :)
 14. Tā kā lietotju Zend Studio, tad šat tad izmantoju arī Zend Profiler (tiesa tad vajag Zend Platform, bet tam atkal Zend Core). Pāris reizes ir noderējis.
 15. to var smuki dabūt ar associatīvām funkcijām: $config = $tavs_db_handlers->GetAssoc("SELECT var, value FROM config");
×
×
 • Create New...