Jump to content
php.lv forumi

SkyD

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  528
 • Joined

 • Last visited

About SkyD

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 1. Sapratu savu problēmu! "keydown" vietā "keyup"!
 2. Sveiki! Ir nepieciešams div tagā (class="test") apdeitot tekstu, kas tiek rakstīts inputā. Izpildījums ir sekojošs: $("form .amount").ready().bind("keydown", function(event) { $(".number").text($(this).val()); }); bet divā tiek apdeitots teksts, kas ir par 1 simbolu mazāks nekā inputā, ja es sāku rakstīt "test", tad divā parādas tikai burts "tes". Ieliekot alert("kaut kas") pirms apdeitošana, tad viss nostrādā. Kā varētu atrisināt šo problēmu?
 3. Sveiki! Tā īsti nevaru atrast risinājumu, kā tiek izsaukta konkrēta funkcija no php faila, kurš satur vairākas funkcijas. Cron jobam ir pieejams webmins. Tiek lietots kkas līdzīgs šim: /usr/bin/php /home/test/public_html/cron.php šādi nostrādā viss fails, kurš izsauc visas funkcijas. Bet vai ir iespējams izsaukt konkrēto funkciju no faila attiecīgajā cron jobā? Paldies!
 4. Joprojām nevaru saprast, kur ir problēma, kapēc nestrādā uz lielākiem video failiem.
 5. Ok. Freimi. Kā tas izpaužas? Tur jālieto savādākas funkcijas, lai ģenerētu konkrētu attēlu nevis freimus? Varbūt kādu elementāru piemēru var iedot?
 6. Tiešām nevar neviens palīdzēt?
 7. Sveiki. Esmu izmeiģinājis 101 viedu kā no video ar ffmpeg izveidot attēlu, piemērs: echo exec("/usr/local/bin/ffmpeg -i {$dir}{$fname} -f mjpeg -vframes 10 -s 134x100 -an {$newThumb}") Šis pieprasījums strādā tikai uz video failiem, kuru izmērs nav lielāks par 5MB. Lielākiem failiem attēls netiek veidots. Var pastāstīt kāds, kur ir problēma?
 8. Ir sekojoša mail funkcija: function send_email ($to,$subject,$message2){ $ok=false; $this_email_address = "info@pardodbiznesu.lv"; $this_email_from = "Pardodbiznesu.lv"; $mail_charset = "UTF-8"; $this_date = date ("D, d M Y H:i:s")." +0300"; $boundary = uniqid('vd'); $headers = "MIME-Version: 1.0\r\nFrom: $this_email_from <$this_email_address>\r\nDate: $this_date\r\nContent-Type: multipart/alternative;boundary=".$boundary."\r\n"; $headers2 = "-f $this_email_address"; $message .= "\r\n\r\n--" . $boundary . "\r\n";
 9. Interesējos par karšu norēķinu sistēmām. Kāds varbūt var ieteikt kādu ārzemju uzņēmumu, kas piedāvā iespēju mājas lapā pieslēgt karšu norēķinu sistēmu VISA un MASTER kartēm? Piemērs, ccbill.com. Līdzīgu kko šim uzņēmumam.
 10. Cerams, ka kāds varēs izpalīdzēt ar sekojošo problēmu. Ar šādu kvēriju: $query = $db->query("SELECT user_id, COUNT(user_id) FROM log_visitors where date='$date' GROUP BY user_id ORDER BY user_id DESC"); saskaitu, cik katram lietotājam ir iekš tabulas log_visitors ierakstu. Problēma ir ar to, ka šeit nestrādā kārtošana dilstošā secībā. Centos pēc tam arī ar sort(); funkcijām kārtot, taču nekā. Ir kāds risinājums?
 11. Paldies, diezgan labi izprotami piemēri ;) Pagaidām vēl neatradu, vai ir iespējams šādi izlasīt datus pēc to skaita. Piemēram. USER_ID | msg_id ----------------- 2 | 2 3 | 6 2 | 8 5 | 1 3 | 9 2 | 10 Respektīvi, lai visi dati, piemēram, masīvā uzreiz ielasās jau sakārtoti pēc lielākā skaita. Masīvam būtu jaizskatas šādi: $m[0] = 3; // 3 ieraksti db, userim Nr. 2 $m[1] = 2; // 2 ieraksti db, userim Nr. 3 $m[2] = 1; // 1 ieraksts db, userim Nr. 5 Līdz šim izmantoju masīva laišanu caur ciklu, kas sakārto pa vietām, t
 12. Kaklz, paldies! Par MC OOP interfeisu. Dati tiek glabaati uz HDD? Grey_wolf shim noluukam jaizmanto PHP APC? Vai arii jaaveido memchache serveris, pie kura sleedzamies klaat un daram vajadziigaas lietas? Orienteejos peec shii piemeera: http://af-design.com/blog/2009/01/28/php-memory-caching-performance/ Edit: Laikam Kaklz variants par memcache arii atbilst shim piemeeram.
 13. Labs vakars! Ir pienācis laiks, kad ir nepieciešamība izmantot memkeshu, jo daudz datu vnk nevajadzīgi katru reizi tiek izsaukti no datubāzes. Jautājums, vispār, kādus datus vislabāk glabāt memkeshaa? Droši vien tā varētu būt lietotāja profila info, ko viņš redz katru reizi ieejot savā profilā, pareizi? Jo tur principā info mainās pa retam. Bet ja paņem, piemēram, lietotājus onlainā.. Principā tur ir diezgan liels kvēriju pieprasījums.. Kā šo optimizēt? Ir jēga paņemt visus šos online lietotājus iemest memkeshaa, un vilkt ārā visu laiku no memkesha viņus, līdz ko nav parādījies kā
 14. SkyD

  WEB cam

  Okei. Bet runājot par tīkla kamerām, kuras, protams maksā dārgāk nekā parastās. Tad cik noprotu, šādu kameru pieslēdzot viņai tiek piešķirta IP adrese, un viņu var skatīt vienkārši ar media vai kādu citu player`i ierakstot vajadzīgo IP adresi. Kaut kāda papildus konfigurācija nav jāveic?
 15. SkyD

  WEB cam

  Sveiki. Droši vien kāds ir saskāries ar web cam pievienošanu webā. Ir atrodami kādi gatavi risinājumi? Ir nepieciešams no web kameras pāraidīt attēlu uz web`u. Edited: Mazliet pasērčojot, sapratu, 1) jaskatās kāda web kamera (ar tīkla interfeisu) jeb usb kamera. (Vispār kādas izskatās ar tīkla interfeisu?) 2) Strīmot caur VLC un tālāk nolasīt ar kādu web flv playeri. Bet, ja ir kādi modernāki un ātrāki risinājumi, dodiet ziņu. Paldies! :)
×
×
 • Create New...