Jump to content
php.lv forumi

Vajadzīgs PHP programmētājs


Virtuall

Recommended Posts

Pamēģini vismaz izlasīt sludinājumu.

 

1) Nekur nebija vispar teikts ka runa iet par web lapām. Ne vārda. Vēl jo vairāk, bija teikts ka darbs ir interesants, un "lapu taisīšanu" tādā līmenī kā tu to saproti es par interesantu neuzskatu.

2) Ja pēc tā, ka es meklēju programmētāju, to secini, ka mēs piedavājam _dizaina_ pakalpojumus, sorry, tev nopietni jāpiestrādā pie loģiskās domāšanas.

3) Bija teikts ka alga ir, sūdīga bet stabila, nevis procents.

4) Jā, viss tiešām iet caur SIA un ar PVN.

5) Nepamatota un nepārdomāta citu apmelnošana ir baigi nerespektabla lieta, esi ar to piesardzīgs.

6) Vari nenervozēt. Es jau esmu atradis labu komandu, ar to pirmam laikam pietiks.

Edited by Virtuall
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vaj vēkl var pieteities? Es buūtu armieru uz jrebjkuru algu pat sudigu jo man mama nedod kabatas naudu vairak. Es tagat māku rakstit quverijus jau un ari OOP esu abguvis. Tada aukstā limenī vel ne varbūt jo man ir tagat 10 gadi tikai jau. Bet es varetu rakstit vismaz kādu kooda dalu un laikāds lielāks mani parbauda.

Link to comment
Share on other sites

1) Sludinajums bija meklejam PHP programetajus, meginasiet OS taisit ar PHP ?

Nē, ne OS bet tuvu tam. To, ko mēs taisām, tagad ir stilīgi saukt par "frameworku".

2) http://verypositive.com Web design & development

Nu ir tak kaut kā nauda tām algām jāpelna ;)

 

skatos tagad modē nākusi prasība OOP, kaut gan varu saderēt, ka 80% no darba devējiem nemaz nezin kas tas ir, vienkārši labāk sludinājums izskatās.

Tad laikam es esmu no tiem 20%

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

×
×
  • Create New...