Jump to content
php.lv forumi

Virtuall

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  60
 • Joined

 • Last visited

About Virtuall

 • Birthday 07/17/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://virtuall.info
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Location
  Riga, Latvia
 • Interests
  :)

Virtuall's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Biju pārrakstījis announceru priekš TBSource (šausmīgs sūds), tā ka esmu ar to saskāries. (Yes! Priekš fat.lv, kura sources tagad itkaa esot visur pieejamas, tāka vari iečekot announced.php. Puse koda ir copypaste no oriģināla, bet otrās puses dēļ tas sūds strādāja NNreiz ātrāk) Līdz 1000 ja vien uz rokas, vai arī varam runāt par līgumu starp SIAm, bet tad protams vairāk. Ja ieinteresēju - raksti uz skype:virtuall2048 (šeit parādos reti)
 2. Bez CURL arī var $context = stream_context_create(array('http' => array( 'method' => 'POST', 'header' => 'Content-type: application/x-www-form-urlencoded', 'content' => 'message='.urlencode(base64_encode($message)).'&kautkas=velkautkas', //POST dati ))); $response = file_get_contents('http://lapa.com', false, $context); Ja tas ir tas kas tev vajadzīgs.
 3. (; <? function a() { a(); } a(); ?>
 4. Virtuall

  Šis un tas

  Nu pagajušoreiz es meklēju entuziastus darbam sūdīgos apstakļos par sūdīgu samaksu un sanāca 2 lappuses komentāru un vairāki e-pasti arī atnāca. Šoreiz - gandrīz neviena, kaut gan i apstākļi un samaksa būs labi i vakances vairāk. To es nevaru saprast (:
 5. Virtuall

  Šis un tas

  Маловато че-т желающих.
 6. Virtuall

  Šis un tas

  Kas konkrēti jātaisa... uzskatīsim to par top secret info vismaz līdz vasaras beigām (; Atteikties jau vienmēr var paspēt, vai nē?
 7. Virtuall

  Šis un tas

  Кое-кто кое-зачем на все лето и кусок осени, а то глядишь и на пару лет, на полный рабочий день, на нормальную зарплату разыскивает: - C/C++ программиста (1-2 штук) - PHP программиста (2-3 штук) - ActionScript программиста (1 хватит, наверное) - Веб-дизайнера (1-2 штук, остальные могут отметиться для фриланса) - Художников/иллюстраторов/whatever, в общем людей, которые умеют красиво рисовать на заданную тему (несколько) Можно командами. За подробностями пишите на скайп virtuall2048. Заявки принимаются до 1 июня или пока_всех_не_найдем, whatever comes first.
 8. Ja tas vēl ir aktuāli, es izmantoju šo te http://www.sitepoint.com/blogs/2006/03/03/...f-unicode-text/
 9. tu vēl atceries, kā viņš no sākuma saucās. tas bija sen, ļoti sen )
 10. Nu kādreiz tak tam jāmainās. Sk. "in progress". Leako, bet nemaz tik šausmīgi nav. Laiku pa laikam var visu dumpot un restartēties, dažas reizes diennaktī. REWAD to jau prot, vajag tikai automatizēt )
 11. Nevajag aizmirst, ka 'no 300' runa ir par darbu mājās ;) nav nemaz tik slikti, manuprāt. Ne jau visiem gribās 8 stundas dienā sēdēt birojā. Kad viņš būs, tad gan būs jāsēž, bet tad ari samaksa būs citāda ) v3rb0, pats IDE būs ar REWAD uztaisīts un tai pašā dēmonā arī karāsies. Integrētāk pat nevar iedomāties. Breakpointi, watchi utt būs, kāpēc gan nē ) ar PHP only patiesībā baigi daudz var uztaisīt, ja aizmirst stulbo stereotipu, ka ar php vien guestbūku skriptiņus var taisīt un tikai tam viņš arī domāts.
 12. Maybe :) bet tomēr debuggerim, kas zin, wtf vispar ir noticis un labi orientējas struktūrā (jo pats turpat arī ir) ir nelielas priekšrocības. Redzēsim. Ctrl+R uz 'throw new ...' nekad nav par vēlu izdarīt ) black, truth is, nevienu tā ari neatradām, padomājām un nolēmām ka paši tiksim galā. bet šobrīd var sanākt 4 paralēli projekti, neskaitot savējos, un tad jau divatā sanāk diezgan grūti.
 13. Except vietā vēlāk būs ūberkruts debuggeris, tā ka tas ir tāds ka placeholderis. Pārejais trueЪ. Savādi, bet rewad-web man atveras bez autentifikācijas. Ar windoze ir tā ka viņš tur tāpat šobrīd nestrādās ;) pat ja tu viņu novilksi.
 14. http://php.lv/f/index.php?showtopic=7331
 15. Virtuall

  Hover uz IE

  <whatever class="whatever" onMouseOver="this.className='whatever whateverover'" onMouseOut="this.className='whatever'"> .whatever { color: black; font-size: 11px; } .whateverover { color: red; } Jā, par garu, tomēr ļauj normāli izmantot CSS tāpat ka :hover :)
×
×
 • Create New...