Jump to content
php.lv forumi

LETA- PHP PROGRAMMĒTĀJU


Gundars

Recommended Posts

Viena no vadošajām ziņu un mediju informācijas agēntūrām Latvijā meklē:

 

Prasības:

Augstākā izglītība (var būt vecāko kursu students) ar programmēšanu vai datorzinībām saistītā specialitātē;

Programmēšanas valodas PHP zināšanas;

Pieredze darbā ar SQL datu bāzēm.

Vēlama pieredze CMS sistemu izstrādē un attīstībā.

 

 

Piedāvājam:

Izaicinājumu darboties jaunās, mūsdienīgās darbības jomās;

Vērtīgu pieredzi un radošās izaugsmes iespējas;

Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu;

 

 

Pieteikumus un CV ar norādi lūdzam sūtīt:

SIA LETA, Palasta 10, Rīga LV 1502; fax: 7223850;

uz e-pastu: [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu; <-- vienreiz uz tādu sludinājumu piedāvāja 120 LVL kā konkurētspējīgu atalgojumu!! Tā firma arī iekš šī foruma meklē darbiniekus..

Link to comment
Share on other sites

vienreiz uz tādu sludinājumu piedāvāja 120 LVL kā konkurētspējīgu atalgojumu!! Tā firma arī iekš šī foruma meklē darbiniekus..

Ņemot vērā šī foruma lietotāju vidējo līmeni, tā summa ir ļoti atbilstoša šeit esošajam zināšanu līmenim.

Link to comment
Share on other sites

Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu; <-- vienreiz uz tādu sludinājumu piedāvāja 120 LVL kā konkurētspējīgu atalgojumu!! Tā firma arī iekš šī foruma meklē darbiniekus..

 

 

Sorry, bet publikso forumos netiek likta informācija, cik tiek maksāts darbiniekime. Tā tomēr ir konfidenciāla informācija.

 

Konkurētspējīgs atalgojums to arī nozīmē, ka ne mazāk, kā tev piedāvā maksāt citas firmas.

Link to comment
Share on other sites

sorry, bet to nesaprtotu, kāpēc latvijā gandrīz visos darba sludinājumos alga skaitās konfidenciāla info (bonusi, pēc cik ilga laika uz pielikumu var cerēt, vai maksā nodokļus etc lietas varētu būt kategorijā konfidenciāls un runājamas zem 4acīm, bet ne aptuvenā alga +/- 100lati.) vārds 'konkurētspējīgs' man asociējas drīzāk ar mazs, nekā ar tādu pašu ko citur man piedāvātu un nosit jebkādu vēlmi painteresēties vairāk. ja citiem ir tāpat kā man, tad uz sludinājumu ar konkurētspējīgu atalgojumu var atrast tikai cilvēkus kuri izmesti no tagadējā darba un izmisīgi meklē kaut kur kaut ko darīt.

 

piem, tirgotāji gan nekaunas publiski rādīt cik desa maksā, lai gan cenas visur ir vienādas + uzcenojums par apkalpošanas kvalitāti. banāls, bet imo precīzs salīdzinājums.

 

p.s.jā, zinu ka pēc Robja izklausos :p

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

 

piem, tirgotāji gan nekaunas publiski rādīt cik desa maksā, lai gan cenas visur ir vienādas + uzcenojums par apkalpošanas kvalitāti. banāls, bet imo precīzs salīdzinājums.

 

 

 

Desas veikala plauktos neapvienojas viena uz otru, ka viena maksā vairāk nekā otra:)

Un veikalā ieejot Tu pērc, atiecīgi skaties cik tā desa maksā, kādas tai ir iepakojums, kāda garša.

 

Šajā gadījumā es esmu pircējs!

 

Un nekas tev neliedz savā CV uzreiz norādit, ka bez n +/-100Ls nemaz pat necelsi telefonu.:)

Link to comment
Share on other sites

Parasti alga konfidenciāla ir darba devējiem, bet darba ņēmēji komnicē par to vienā laidā. Nu tiesa, ir vēl daži pilnīgi apmierināti, kuri nesaka savu algu nevienam, kā arī gudrākie, kuri domā, kam to var un nevar teikt. Starp pēdējiem ir arī tie, kam maza alga, tāpēc kautrējas.

Bet vispār, vajag sūtīt savu CV un doties uz darba intervijām - rodas pieredze papļāpāties, tad ar laiku iemanies arī uzreiz paprasīt konkrētu minimālo algu. Tad paliek arī interesanti ar darba piedāvājumiem, kur ir mazas algas - nosauc savu ciparu, un skaties, kā intervētājs ir izbrīnīts, kā var paprasīt tik daudz. Tiesa jāatzīst, garās sejas redzēju ne jau Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet publikso forumos netiek likta informācija, cik tiek maksāts darbiniekime. Tā tomēr ir konfidenciāla informācija.

 

Konkurētspējīgs atalgojums to arī nozīmē, ka ne mazāk, kā tev piedāvā maksāt citas firmas.

 

kaa juuus varat zinaat cik maksaa citaas firmaas, ja taa ir konfedicionaala informaacija??

no savas pieredzes varu teikt, ka visur vienaadi nemaksaa. tas ir pilniigi no saimnieka atkariiigs. dazhs labs sanjem septinjus sotakus, otram knapi divus saskribina par analogo darbu.

ja saimnieks skoopdirsis, tad vinjsh labaak taupiis un njems visu laiku uz paarbaudes laikiem vai maksaas minimaalo, nekaa vienam vecim maksaas normaalo algu.. skopais maksaa divreiz, bet cilveeks taads piedzima un nekaa tur dariiit..

to jau var redzeet peec pirmaa meenesha, kas tev par bosu ir. ja nemaksaa, labaak vilkt kedu uzreiz, peec tam diez vai kaut kas mainiisies.

bet runaajot par algu: var buut tomeer labaak to noskaidrot sarunaa, nevis visai pasaulei izstaastiit cik dabuu tavi straadnieki. bet tas jau no uznjeemuma politikas atkariiigs..

 

un es nepiekriitu bubu: ka 120 lati normaala alga prieksh videejaa programmera.. pirmajaa meenesii var noskaidrot, cik tas aatri apguuust infu un iefiltreejaas firmaa. ja nav ok, tad jau var padziiit. tu tak pats padomaa cik programmeri iegulda laika: maacaas, lasa graamatas. vai tad prieksh tevis tas ieguldiitais laiks nekaa nenoziimee???

kastes kraameetais tirguu 250 nopelna. un vinjam 8 stundzhu darba diena, skolu nevajag, peec darba nevajag paritca, ja ko nevar paspeet, ja ir nogaazts serveris, ja tava programma nogljuko...

p.s.

2lati stundaa tas ir minimaalais uz ko buutu jaapiekriit programmeram ar staazhu..

ar lielaaku staazhu 5 lati stundaaa..

Link to comment
Share on other sites

un es nepiekriitu bubu: ka 120 lati normaala alga prieksh videejaa programmera..

Neesu apgalvojis, ka tā ir normāla alga priekš vidēja programmētāja. Es to teicu par šī foruma vidējā apmeklētāja zināšānu atalgojumu.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau aiziet oftopiks, tad arii es atljaushos.

 

Gribeejaas iebilst bubu par videejo apmekleetaaju - sheit taada nav. Ir tikai tie, kuriem php ir maize un sheit uzdod dazhreiz tikai teemiskus jautaajumus un otri, kuriem web ir tikai prikola lieta un ienaak paprasiit, lai uztaisa vinjiem to un sho.

 

Un no saviem noveerojumiem varu teikt, ka tik cik veeleesies nopelniit, tik arii prasi. Nav veerts prasiit mazaak - pieradiisi. Ir veerts prasiit vairaak, jo php koderi ir deficiits un ar laiku arii to sapratiis darba deveejs un saaks normaali maksaat. Taa mees visi atradiisim savu vietu, bet ir jaagrib.

Link to comment
Share on other sites

Tieši par to es runāju - taču jāzina aptuvenais cipars!

Ap 200 vai ap 400 Ls - tā ir pietiekoša atšķirība.

Ja divreiz konkurētspējīgais atalgojums izskanējis uz <200 Ls, tad nu tādam gudram vārdu salikumam manās acīs vairs nav vērtības.

Link to comment
Share on other sites

 

Un no saviem noveerojumiem varu teikt, ka tik cik veeleesies nopelniit, tik arii prasi. Nav veerts prasiit mazaak - pieradiisi. Ir veerts prasiit vairaak, jo php koderi ir deficiits un ar laiku arii to sapratiis darba deveejs un saaks normaali maksaat. Taa mees visi atradiisim savu vietu, bet ir jaagrib.

 

 

Jautājums cik no PHP coderiem pārzina OOP, Frameworkus,SQl , programēšanas pamatus,dokumentēšanu utt.

 

bet tā, ka kādam ir jāgrib maksāt programētājam algu, vēl ir jābūt arī kleintam, kas ir gatavi maksāt attiecīgu naudu par www lapas izstrādi. Tipisks piemērs coderis maksā 400Ls+nodokļi, lapas izveidei darbs mēnesis, man tādu ir jāpārdod par 400Ls+nodokļi+darba vieta+administratīvas izmaksas+vēl mana peļna., Ņemam aptuveni 1500Ls. Atnāk kāds PHP iesācējs un pasaka Jūs ko es jums to lapu uztaisīšu pa 500Ls....par laimi tagad daudzi jau ir aplauzušies uz tādiem haltūru veicējiem. Attiecīgi arī var pacelt arī cenas un coderim maksāt tos pašus 400Ls un vairāk. Bet tad tam ir jābūt koderim, ar zināšanaām par programēšanau kā tādu.

Link to comment
Share on other sites

>>Jautājums cik no PHP coderiem pārzina OOP, Frameworkus,SQl , programēšanas pamatus,dokumentēšanu utt.

 

visi php _programētāji_ , bet ne visi kas sevi uzskata par programētāju ir programētāji.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Jautājums cik no PHP coderiem pārzina OOP, Frameworkus,SQl , programēšanas pamatus,dokumentēšanu utt.

 

bet tā, ka kādam ir jāgrib maksāt programētājam algu, vēl ir jābūt arī kleintam, kas ir gatavi maksāt attiecīgu naudu par www lapas izstrādi. Tipisks piemērs coderis maksā 400Ls+nodokļi, lapas izveidei darbs mēnesis, man tādu ir jāpārdod par 400Ls+nodokļi+darba vieta+administratīvas izmaksas+vēl mana peļna., Ņemam aptuveni 1500Ls. Atnāk kāds PHP iesācējs un pasaka Jūs ko es jums to lapu uztaisīšu pa 500Ls....par laimi tagad daudzi jau ir aplauzušies uz tādiem haltūru veicējiem. Attiecīgi arī var pacelt arī cenas un coderim maksāt tos pašus 400Ls un vairāk. Bet tad tam ir jābūt koderim, ar zināšanaām par programēšanau kā tādu.

 

tas ir galiigi galimais piemeers.

ja menedzers nevar atrast klientu vai/un saspraust batonus klientam, tad koders tur nav vainiiigs.. to lapu pa 1500 latiem var pasuutiit pie studentiem pa 500 latiem, tad jau klients vispaar labi ietaupiiis. ir taadi klienti, kas pasuutiis pa 500 latiem pie halturshikiem un ir tie kuriem piestaasta batonus un pasuuta 1500 pie nopietniem dzhekiem. ja klientam ir nauda, tad jaamaak vinju slauciiit...

es sadaliitu taa 80% = menedzheris un 20% = koderis...

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...