Jump to content
php.lv forumi

Darba piedāvājums


Zilonis

Recommended Posts

piekritīšu bubu :)

... mmm.. ļoti labi ienākumi... zin tas ir TIK relatīvs jēdziens.. dažiem ļaudīm ļoti labi ienākumi skaitās 150ls.. dažiem sūdīgi ienākumi skaitās 500ls...

un teksti "man jau tāpat ir baigi kruta, un es pats esmu kruts" neko labu neliecina parasti par cilvēku :)

 

Zilonis - a nemaz nebrīnos, ka sūdīgi iet ar meklēšanu. man ar tik te daži kadri situāciju apostīja.

zin kā ar lv.tautas mentalitāti - runā daudz, bet mainīt savās dzīvēs kko/kustēties baidās :)

pietam visi labie jau ir nosieti, kā jau minēju

 

:( njaaa chaabiigi ar to meklesanu, bet nu gan jau!

 

Nu come on, nevienam darbu nevajag - augt, attistities ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaunajiem vēl nav pa spēkam..

+ padomā vai normāla firma gribēs uzticēt kkādus projektus jaunajam un ja kkas noiet greizi tad tiek pabojāts firmas prestižs

 

Jaunajiem jau var uzticēt, bet vajag tad apakšā būt arī kādam pamatam, kaut vai izglītībai, nelielam portfolio. Pilnīgu pliku nullīti jau neviens neņems.

 

p.s. veljoprojam valda pasivitāte - viens interesents par halturām, bet ne darbu :)

Link to comment
Share on other sites

"Задачка с изюменкой"...

 

Manā pimajā darbā uzdevums bija par "infas izdabūšanas no lapas", tā lūk... protams nekas sarežģīts, bet kad uzdevums ir atrisināts ar socketiem un pregiem, tad uzreiz var redzēt - `šo-to jau zin`... protams katrā situācijā sava figņa - citam moš vajag vairāk SQL specu un sarežgītu outputu izveidošanai (GD/etc)

Link to comment
Share on other sites

njus ok. parbaudiit vai vispaar ko cilveeks zin var ar testim, bet domaaju ka iisti objektiivi tas nebuus....

(jauna darba vieta, neierasts koda editors utt... )

Visppr ir vel shaads jautaajums:

Cik liels darba apjoms buutu jaapaveic lai sanjemtu Normaalu algu (virss 350 Ls uz rokas )

manupraat shis vispaar ir Ljoti stiepjams jeedziens....

Kaa to vispaar var izmeeritt?

koda rindinjas?

(uztaiam tabulu Wordaa un to buus ka biezss)

lapas meenesi?

(vienai 2 sadaljas otrai 22)

Kaa?

Link to comment
Share on other sites

njus ok. parbaudiit vai vispaar ko cilveeks zin var ar testim, bet domaaju ka iisti objektiivi tas nebuus....

(jauna darba vieta, neierasts koda editors utt... )

Visppr ir vel shaads jautaajums:

Cik liels darba apjoms buutu jaapaveic lai sanjemtu Normaalu algu (virss 350 Ls uz rokas )

manupraat shis vispaar ir Ljoti stiepjams jeedziens....

Kaa to vispaar var izmeeritt?

koda rindinjas?

(uztaiam tabulu Wordaa un to buus ka biezss)

lapas meenesi?

(vienai 2 sadaljas otrai 22)

Kaa?

 

To nevar pārbaudīt tik ātri - pirmkārt - pabeigti darbojošies uzdevumi ar sarežģītības pakāpes novērtējumu, otrkārt - laiks kādā tie tiek veikti, treškārt - cik daudz no tā izmantots gatavs, cik radījis pats programmētājs.

 

P.S.

Programmas koda rindiņām vispār nav nozīmes - labais stils ir programmēt ar pēc iespējas mazāku resursu izmantojumu - arī koda faila baitu :)

Link to comment
Share on other sites

:) Ceru, ka Grey_Wolf, pats līdz galam esi izpratis savu jautājumu.

Tātad, ja darbs ir birojā, tad maksā cieto atalgojumu. Ir iespējams vienoties arī par procentu atalgojumu no projektu tāmes. Saņemot cieto atalgojumu un sevi labi parādot, papildus, ar laiku, var būt procenti no projektiem. Neviens vienkāršam web-programmetājam uzreiz nemaksās kalnu. No iepriekš teiktā izriet, ka apjoms ir tāds, kādu vari pacelt un kādu var pacelt Tava līmeņa programmētāji, respektīvi, ja visi var izdarīt noteiktu apjomu noteiktā laika posmā, bet Tu nevari, tad "čau!"

 

No manas puses tikpat muļķīgi būtu jautāt, kā nosaka to vai programmētājs ir labs - pēc kodu rindām minūtē? :)) Ja džeks sevi parāda testos, tad no viņa arī sagaida vajadzīgo atdevi!

Link to comment
Share on other sites

Zilonis--> tieshi to arii jautaaju KAA noteikt cik liels ir tas daudzums?

peec kaa?

cik lielam vajadzeetu buut padariitaa darba daudzumam?

un kaa noteikt sarezgjiitiibu?

Kas vispaar tiek njemts par etalonu?

Viens projekts taads kaa 'draugiem' meenesii?

 

ja visi programmeetaaji kantoorii sarunaas ka straadaas maktin leeni , ko tad ?

 

Un vispaar kaa var notikt prograameetaaja kvalifikaaciju?

Kas tad buutu jaazin Labam programmeetaajam, kas jaamaak uztaisiit?

 

P.S. es arii runaaju par cieto algu... par gabaldarbiem viis ir skaidrs ...

Link to comment
Share on other sites

Zilonis--> tieshi to arii jautaaju KAA noteikt cik liels ir tas daudzums?

peec kaa?

cik lielam vajadzeetu buut padariitaa darba daudzumam?

un kaa noteikt sarezgjiitiibu?

Kas vispaar tiek njemts par etalonu?

Viens projekts taads kaa 'draugiem' meenesii?

 

ja visi programmeetaaji kantoorii sarunaas ka straadaas maktin leeni , ko tad ?

 

Un vispaar kaa var notikt prograameetaaja kvalifikaaciju?

Kas tad buutu jaazin Labam programmeetaajam, kas jaamaak uztaisiit?

 

P.S. es arii runaaju par cieto algu... par gabaldarbiem viis ir skaidrs ...

 

Strādājot par programmētāju, es domāju, ka esi sapratis, kādas lietas ir iespējams paveikt mēneša laikā un kādas ne. Kvantitatīvi to ir grūti izmērīt, jo katrs projekts ir savādāks (tas man laikam te nav jastāsta).

Par etalonu tiek ņemta paša pieredze darbā ar programmētājiem. Etalons ir tāda paša līmeņa programmētāji - ko viņi var izdarīt!

Pirmo iespaidu atstāj "papīri", sertifikāti, cv un portfolio. Tad no darba intervijas jau izloba ārā, cik cilvēks tiešām no tā visa saprot un tad ir pārbaudes laiks.

Link to comment
Share on other sites

Programmētāju spējas ir ļoti dažādas un domāšanas arī atšķiras, kā arī pats galvenais - pieredze - jo tikai pieredze dod zibenīgu atbildi, kur meklēt kļūdas tādā un tādā situācijā, lieki neejot garus ceļus līdz to atrašanai ;) Programmētājs māca pats sevi darbā - ar pieredzi, viss nāk ar pieredzi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...