Jump to content
php.lv forumi

Darba piedāvājums


Zilonis

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmnc--> parasti ir taa ka jaunajos kantoros pirmos meeneshus algas maksa laikaa :)

(liidzeklji izveidei, un darbinieku algaam parasti uz meeneshiem 2-3 ir iereekjinaati + vel citas nianses)

trakaak ir ar kantoriishiem kas baidaas atklaat savu vaardu... ka tik kaads nepaarbauda, no tiem labaak pa gabalu...

Link to comment
Share on other sites

jauns kantoris ar lielu algu... izklausās pēc kidalovas :)

Un kā tad tu domā jauni kantori lai piesaista cilvēkus ja ne ar lielu algu, vai tad kāds ies no savas siltās vietiņas kurā viņš pelna pietiekoši uz tikko atvērušos firmu un 3x mazāku algu ?

Bet protams vienmēr jau paliek iespēja paņemt studentu vai cilvēku bez pieredzes un čakarēties ar tādu. Labot pa naktīm viņa kļūdas, un tad pēc gada vai vairāk, kad viņš ir kaut ko iemācījies, viņš aiziet prom jo tu maksā viņam par maz, un tu ņem nākomo studentu.

Paskaiti kas beigās sanāk lētāk, maksāt 200Ls cilvēkam mēnesī baidīties zaudēt klientus utt utt, vai maksāt normālu algu - cilvēkam ar pieredzi, darbus pabeigt laikā un naktī mierīgi gulēt.

Manuprāt otrais variants ir krietni labāks.

Tā ka iesaku visiem dižajiem biznesmeņiem apdomāt savu pieeju lietām.

Link to comment
Share on other sites

es neredzu jēgu sākumā piesolīt lielu algu un pēc kāda laika maksāt mazāku, ja nu kkas iet pakaļā. es balstos uz stabilitātes principiem, respektīvi labāk varbūt mazāk, bet toties stabili un ar tendenci palielināt. lai nav tā, ka jātaisnojas darbiniekam, ka šomēnes redz tev nebūs liela alga, jo mums ar pasūtītājiem kaut kā neveicās.

 

Robi - nu beidz tak spamot! man nav problēmas samaksāt arī 400 - 500 Ls uz rokas koderim, bet viņam vajag tiešām pierādīt sevi. un visos savos sludinājumos minēju, ka darbinieka alga (arī sākuma alga) atkarīga no viņa spējām un paša vēlēšanās darboties. un neaizmirsti arī to, ka darbiniekam tiek piešķirts jauns portatīvais (ne lētā gala) un visi nodokļi vēl tiek samaksāti.

 

ja kas - joprojām meklēju :)

Link to comment
Share on other sites

hmnc -> neaizmirsti arī to, ka darbiniekam tiek piešķirts jauns portatīvais (ne lētā gala)

 

pasaki kāda jēga no šitā, iespēja strādāt arī ārpus darba laika ?

labāk paņem parastu datoru un atlikošo naudu vismaz 50Ls mēnesī vari piemest pie algas, veselu gadu

Link to comment
Share on other sites

a tu palieto portatīvo un sapratīsi kāda jēga. vismaz man vajag maksimāli personalizētu vidi, lai viss ir pa rokai, nokonfigurēts kā vajag utt. bet darbs īsti labi neveicas, ja jāmētājas no viena datora pie cita.. atvieglo darbu.

un vai tiešām programmētāji strādā tikai no 9:00 - 18:00 ? ļoti apšaubu.

 

un vispār zb jau - ja ir pa spēkam tad piesakies, ja nē tad nē. nav ko spamot te. bubu ša saliks visiem warnus

Link to comment
Share on other sites

> tu palieto portatīvo un sapratīsi kāda jēga

esmu lietojis, visu dienu tas ir neērti

 

>un vai tiešām programmētāji strādā tikai no 9:00 - 18:00 ? ļoti apšaubu

jā, ja maksā noteiktu algu neredzu jēgu strādāt ilgāk kā 8 stundas

 

> ja ir pa spēkam tad piesakies

pa spēkam ir, bet tev naudas krietni par maz, un sēdēt tikai uz PHP visu dienu negribu, kā freelancers vienīgi pāris stundas pa vakariem

Link to comment
Share on other sites

es portatīvo lietoju diendienā jau gadu un jau pēc pāris lietošanas nedēļām sapratu, ka jānotiek kaut kam ļoti kardinālam, lai es pārsēstos atpakaļ pie lielās kastes.

 

skaties skaties.. reku vēlviens no sevis sadomājies iesācējs :) ok neuztver to personiski, bet kā tu vari spriest kas tev ir pa spēkam un kas tev nav, ja tu pat nezini kas būs jādara (resp kādi projekti jātaisa - parastas web lapas vai sarežģītas analītiskās sistēmas.. starpība tomēr ir).

 

jālūdz bubu slēgt šī tēma citādāk jau aiziet kārtējā diršanās pilnīgi par neko.

visu gaišu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...