Jump to content
php.lv forumi

Darba piedāvājums


Zilonis

Recommended Posts

Viena no Latvijas lielākajām (top 5 jau nu būs noteikti) interneta risinājumu aģentūrām, meklē

 

WEB PROGRAMMĒTĀJU

 

Jāpārzina:

 

HTML, CSS;

Javascript (tagad mode nak AJAX :) );

PHP / MySQL;

XML;

Vēlams, arī Perl/CGI, Apache, Microsoft IIS, MSSQL.

 

Piedāvā:

 

Darbu vienā no vadošajām Latvijas interneta risinājumu aģentūrām;

interesantus un prestižus projektus;

Augošu atalgojumu atbilstoši kvalifikācijai un sasniegumiem. (zemak par 350 neto nebus)

 

Pieteikšanās ir tada klusa, lai nesaskrietu "baltais troksnis", bet gan cilvēki, kas meklē nopietnu darbu. gribi tici, gribi ne!

 

CV un portfolio suti uz [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) ja butu ta gribejis uzreiz butu ielicis www.realikrutamajaslaputaisitava.lv Bet mani interese vai ir kads kurs atsutis man cv un portfolio bez ta nosacijuma. Neesmu neko no ta visa samelojis, kantoris ir prestizs un atalgojums iesakumam ari ir ok.

 

p.s. es vispar brinos, ka seit nav atseviskas sadalas "Darbs" //Darba deveji un darba nemeji, piedavajums/pieprasijums// ;)

Link to comment
Share on other sites

imho uz sludinājumu 'darbs vienā no uzņēmumiem' atsauksies vēl vairāk haļavščiki un "baltie trokšņi", lai kas tie arī būtu :), nekā uz parastu sludinājumu ar firmas nosaukumu, jo pazīstamu firmu nosaukumi tādus cilvēkus atbaida.

Link to comment
Share on other sites

Ja an būtu iespēja apskatīt, kāda firma, kāds portfolio, es vēl paštukotu to kā variantu, bet savādāk - nekā. Nafig man saspringt un CV lieki rakstīt, ja pašlaik esmu gandrīz vai pārliecināts, ka nekas labs mani tur negaida...

Link to comment
Share on other sites

GedroX: a vot nepareizi tu dari.. īpaši ja tev pašlaik nav pastāvīga darba. Kur problēmas jau gatavu cv paņemt un aizsūtīt? Cik ta tur tā laika send podziņu nospiest. Un tad kad atpkaļ atsūtīs tev aicinājumu uz interviju, tad arī redzēsi vai ir vērts uz to vilkties vai nav.

Mums te darbā ir viens tāds cilvēks, kas darbu nedomā mainīt, tb tepat šim labi, bet visulaiku atsaucās uz visādiem darba piedāvājumiem un iet prosta uz intervijām parunāties. Tā teikt situāciju tirgū noskaidro.

 

Vai tik šis nav īstais iemesls:

programmēju.. bet php - kādu pusgadu.
Link to comment
Share on other sites

Ja an būtu iespēja apskatīt, kāda firma, kāds portfolio, es vēl paštukotu to kā variantu, bet savādāk - nekā. Nafig man saspringt un CV lieki rakstīt, ja pašlaik esmu gandrīz vai pārliecināts, ka nekas labs mani tur negaida...

 

.....man īpaši patīk tā daļa par "....esmu gandrīz pārliecināts" ;)

 

SIA "MegaZilonis" un MegaZilonīgaAlga .. ak dies.. kā bērni...

ja tā būtu TOP5 firma, tad nemeklētu forumā, bet ieliktu kaut kādā CV-DB lapā

 

.....esmu tikai projektu vaditajs, kuram pateica, ka programmetaji nav brīvi, taviem projektiem nevaram iedot. Ja kādu sakarīgu atradīsi - OK, ja ne - Gaidi.

 

Man nepatīk skepticisma pilni cilvēki, negribi nepiesakies.

Un vispar, kada man vajadzība kādam melot, ja kāds pieteiksies, es taču nevaru teikt: "nuuuuu zini, īstenībā tas ir darbs par LVL 120 mēnesi pašam uz sava datora mājās"

Link to comment
Share on other sites

piekritīšu bubu :)

... mmm.. ļoti labi ienākumi... zin tas ir TIK relatīvs jēdziens.. dažiem ļaudīm ļoti labi ienākumi skaitās 150ls.. dažiem sūdīgi ienākumi skaitās 500ls...

un teksti "man jau tāpat ir baigi kruta, un es pats esmu kruts" neko labu neliecina parasti par cilvēku :)

 

Zilonis - a nemaz nebrīnos, ka sūdīgi iet ar meklēšanu. man ar tik te daži kadri situāciju apostīja.

zin kā ar lv.tautas mentalitāti - runā daudz, bet mainīt savās dzīvēs kko/kustēties baidās :)

pietam visi labie jau ir nosieti, kā jau minēju

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...