Jump to content
php.lv forumi

GedroX

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  373
 • Joined

 • Last visited

GedroX's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Vispirms uzzini, kurā līmenī dati čakarējas. Laikam jau saņemot no datubāzes. Varbūt 'SET NAMES UTF-8' palīdz?
 2. GedroX

  search script

  Izmanto google iespējas. http://www.google.com/coop/cse/ Googlam, protams, pirms tam ir jānoindeksē dotā lapa.
 3. GedroX

  paliidzat

  + palīdziet nevis palīdzat
 4. GedroX

  MD5 fixed point

  Tā grāmata nav pilnībā pieejama. Maksā >100$. Par 128bit -- es jau arī saku 16 baiti. :) Par to "Reku vēl tāds pats kā tu" -- viņš apskata md5 rezultātu kā 32 0-9a-f simbolus.
 5. GedroX

  MD5 fixed point

  Ehh, vēl joprojām nevaru atrast kādu piemēru, lai varētu pats savām acīm redzēt. :)
 6. GedroX

  MD5 fixed point

  Precīzāk? Nejauši uzgāju tādu grāmatas lapu. Tur rakstīts, ka "... MD5 .. have easily found fixed points.". Rezultāts varētu mainīties atkarībā no tā, ko mēs uzskatām par MD5 funkcijas izvadi. Laikam vispareizāk būtu uzskatīt, ka tā atgriež 16 baitus nevis 32 baitu tekstu hexadecimālajiem cipariem, ko mēs esam pieraduši redzēt ikdienā.
 7. Nejauši aizdomājos, vai md5 funkcijai eksistē nekustīgais punkts. Manuāli nereāli pārbaudīt. Teorētiski vienīgi varētu mēģināt. :) Tiem, kas tankā -- funkcijas F nekustīgais punkts ir tāds x, ka x==F(x), šajā gadījumā x==md5(x).
 8. Iesaku papētīt jQuery. Tajā ļoti viegli izmantojot CSS selector-us uzdod vairākiem objektiem īpašības/ metodes. Vienkāršs piemērs (pēdējais).
 9. Tu lasīt nemāki? "This will override any character set specified in the body of the document via a META tag". Ja visi meta tagi, visi faili ir pareizi, ir vēl viena iespēja, ka apache AddDefaultCharset ir uzstādīts uz kādu citu no UTF-8 atšķirīgu charset-u.
 10. Ja tu gribi, lai uz to lapu nevarētu tikt ar konkrētu adresi, pirms lapas ielādes pārbaudi $_SERVER['HTTP_REFERER'] -- adrese, no kuras tika atvērta lapa.
 11. redaktors: ja izmanto Notepad, pārej vismaz uz Pspad un uzstādi UTF-8 kā noklusējamo teksta kodējumu opcijās meta: apskaties View Source -- būtu jābūt rindai <meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=utf-8" /> html galvā httpd.conf: jāmeklē apache conf mapē, bet visdrīzāk tev nav tai pieejas tiesību
 12. Kāds redaktors, kāds meta tagā charset, kāds default encoding httpd.conf failā?
 13. Kāds sakars? Tas sākās ar tavu teikumu "Iespējams, arī tu.". :P ..un beidzas ar šo punktu ---->.
 14. Es nesaku, ka MySQL sux. Es saku, ka pašlaik, ja man būtu jāuzsāk kāds nopietnāks projekts un būtu izvēle starp abiem, es izvēlētos pgsql. Maza projekta gadījumā varētu arī mysql. Mikijs ----> es sākumā par pgsql biju tādās pašās domās. Rnājot par auto_increment -- pgsql vari uzdot tipu SERIAL (vai BIGSERIAL, ja nopietnāka tabula) un sequence tiks izveidota automātiski.
×
×
 • Create New...