Jump to content
php.lv forumi

Pelnīšana ar reklāmām


Blumish

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pirms uzsāku, nācās apgūt kaudzi jaunas matemātikas un atkārtot zināmo. Domāju, ka lietu sarežģītību līmeni tajā ko es daru ir tāds, kuru tu nekad mūžā nedarīsi.

hmm.. mazliet iebrauci 'auzās' ... 99% esmu pārliecināts ka Matimātikā nemec  tevi saliks 'vienos vārtos' ...

( vari nemaz necensties ko iebilst, jo pilnībā zinu ko runāju )

P.S. tas ka tev ir vislielākais IQ Pasaulē, un ka 6 gadīgam bērnam 'Audzē smadzeņu sinapses' - visiem jau ir zināms...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

hmm.. mazliet iebrauci 'auzās' ... 99% esmu pārliecināts ka Matimātikā nemec  tevi saliks 'vienos vārtos' ...

jā, jā, protams, tikai šo uzdevumu - http://www.lio.lv/olimps/uzdevumi.php?show=393 kur būtībā sarežģītākā lieta ir 2D ģeometrija, viņš nespēja atrisināt. Ja jau šādas vienkāršas lietas viņš nespēj, tad kāpēc lai viņš spētu par pakāpi sarežģītākos 3D aprēķinus?
Link to comment
Share on other sites

jā, jā, protams, tikai šo uzdevumu - http://www.lio.lv/olimps/uzdevumi.php?show=393 kur būtībā sarežģītākā lieta ir 2D ģeometrija, viņš nespēja atrisināt. Ja jau šādas vienkāršas lietas viņš nespēj, tad kāpēc lai viņš spētu par pakāpi sarežģītākos 3D aprēķinus?

Neticu ka nespēja - zinot viņa izglītības līmeni , pretstatā tavam , Skat šit ko pats rakstiji 

//

Bet nu ir man sasāpējusi viena tēma. Gribu nogrābt lielo piķi, bet nevis tā kā negodīgie un korumentie politiķi un ierēdņi, bet godīgi.

Tāpēc es pametu skolu, radus, parstāju apmeklēt smagumu zāli un noskuvu matus uz nullīti.

Tagad mani nekas vairs netraucēs, lai ķertos lietai klāt.

//

---

Pašam nenāk smiekli no sevis slavināšanas??

--

vel ieskats par Tavām 'biznesa idejām '    ..

 

P.S. negribu aizvainot, bet vai gadijumā Tev nebija doma, ka jāsavāc programmētāji, un jāiespundē kautkur ārpus pilsētas, un jāliek programmet 24h no vietas, jo Esot 'super laba ideja' , kas nesīšot milzu naudu

( nevaru ātrumā atrast to topiku, tāpēc nēsmu pilnībā pārliecināts kam īsti bija ši ideja ... )

Link to comment
Share on other sites

 

 jā, jā, protams, tikai šo uzdevumu - http://www.lio.lv/ol...mi.php?show=393

kur būtībā sarežģītākā lieta ir 2D ģeometrija, viņš nespēja atrisināt.

Atrisināju un ļoti ātri. Tas ir parast vidusskolas līmeņa uzdevums. Uz C++ gan neizdevās to tik viegli uzlikt, aprobežotu zināšanu dēļ (rezultāts http://www.lio.lv/olimps/rezultati_sikak.php?queue_id=48155 ). Ja dažus uzdevumus var rēķināt pēc principa: uzrakstam python/javascript/kas patīk, tad pārrakstām uz C/C++. Tad šoreiz tā nevar izdarīt un mocīties ar svešu valodu baudas nav. Kāds pasmiesies, bet es valodas apgūstu salīdzinoši ilgi: python`s man prasīja vairāk par gadu. Tu mani aprobežo ar valodu un saki, ka neko nespēju, tas nav godīgi.

 

 

 Ja jau šādas vienkāršas lietas viņš nespēj, tad kāpēc lai viņš spētu par

pakāpi sarežģītākos 3D aprēķinus?

Ļoti daudz cilvēku uzskata, ka tikai viņi spēs veikt to darbu, kuru veic šobrīd, bet patiesībā, to darbu var veikt pilnīgi jebkurš, atkarīgs tikai cik kvalitatīvi viņš to veiks un cik ātri spēs to apgūt.

 

Tu neesi nepārspējams, jo sēdi šajā forumā un diskutē, auklē savu bērnu, pavadi laiku ar ģimeni un dari citus neprogrammēšanas darbus. Tajā laikā es programmēju un programmēju, audzējot savus muskuļus... Pagāja jau 4 mēneši no pēdējas diskusijas, krosu skrienu vēl ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

Atrisināju un ļoti ātri. Tas ir parast vidusskolas līmeņa uzdevums. Uz C++ gan neizdevās to tik viegli uzlikt, aprobežotu zināšanu dēļ (rezultāts http://www.lio.lv/olimps/rezultati_sikak.php?queue_id=48155 ). Ja dažus uzdevumus var rēķināt pēc principa: uzrakstam python/javascript/kas patīk, tad pārrakstām uz C/C++. Tad šoreiz tā nevar izdarīt un mocīties ar svešu valodu baudas nav. Kāds pasmiesies, bet es valodas apgūstu salīdzinoši ilgi: python`s man prasīja vairāk par gadu. Tu mani aprobežo ar valodu un saki, ka neko nespēju, tas nav godīgi.

Atvaino, bet tas nav atrisināts uzdevums. Kad būs 25/25 tad parunāsim. Tev neiet 10 testi un tieši no beigu gala, tātad, tu nemāki atrisināt šo uzdevumu.

Ļoti daudz cilvēku uzskata, ka tikai viņi spēs veikt to darbu, kuru veic šobrīd, bet patiesībā, to darbu var veikt pilnīgi jebkurš, atkarīgs tikai cik kvalitatīvi viņš to veiks un cik ātri spēs to apgūt.

Par šādiem absurdiem apgalvojumiem pat nav vērts diskutēt. Savu absurdumu vari pārbaudīt mēģinot 50 gadīgai apkopējai iemācīt atrisināt šo uzdevumu (http://www.lio.lv/olimps/uzdevumi.php?show=20), vai, par ko es runāju, tu tak pats viņu nevari atrisināt.

Tu neesi nepārspējams, jo sēdi šajā forumā un diskutē, auklē savu bērnu, pavadi laiku ar ģimeni un dari citus neprogrammēšanas darbus. Tajā laikā es programmēju un programmēju, audzējot savus muskuļus... Pagāja jau 4 mēneši no pēdējas diskusijas, krosu skrienu vēl ātrāk.

Man jau patīk skatīties, kā tu centies izdarīt neiespējamo - pārspēt mani. Vismaz tev dzīvē ir kāds mērķis.

Bet par nožēlu, man vajadzēja 2 nedēļas, lai sāktu programmēt pythonā komplicētas multithread automātikas vadības aplikācijas, tātad, kamēr es pavadu vienu stundu programmējot, es uzaudzēju muskuļus tikpat daudz kā tu vismaz 24-ās. Tātad man pietiek katru dienu programmēt tikai 1 stundu, lai tu mani nekad nepārspētu. ;)

Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

 

 Par šādiem absurdiem apgalvojumiem pat nav vērts diskutēt. Savu

absurdumu vari pārbaudīt mēģinot 50 gadīgai apkopējai iemācīt atrisināt

šo uzdevumu (http://www.lio.lv/ol...umi.php?show=20), vai, par ko es runāju, tu tak pats viņu nevari atrisināt.

Viss atkarīgs no izejas punkta. Ja zināšanu līmenis ir 4. klases līmenī, tad protams vajadzēs to pievilkt. Ja 50 gadi, tad arī jaunas vielas apgūšanā neveiksies tik viegli. Domāju, ka ar pietiekoši lielu neatlaidību, pa 20 gadiem tāds cilvēks varētu panākt mērķi. Tikai vai pūles ir tā vērtas?

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs no izejas punkta. Ja zināšanu līmenis ir 4. klases līmenī, tad protams vajadzēs to pievilkt. Ja 50 gadi, tad arī jaunas vielas apgūšanā neveiksies tik viegli. Domāju, ka ar pietiekoši lielu neatlaidību, pa 20 gadiem tāds cilvēks varētu panākt mērķi. Tikai vai pūles ir tā vērtas?

Tu jauc divas būtiskas lietas - zināšanas un intelekts. Pirmais pārsvarā ir informācijas par dažādiem faktiem, kamēr otrais ir spēja apstrādāt informāciju jeb precīzāk abstraktā domāšana, izpratnes spēja, spriest spēja, spēja plānot un spēja risināt problēmas, neatkarīgi no konteksta.

Un vēl tu neņem vērā tādas būtiskas lietas kā cilvēka smadzeņu darbības principus. Kad cilvēks piedzimst, viņam ir liels neironu skaits, bet minimāls sinapšu skaits. Nākamo četru gadu laikā viņš sasniedz maksimālu sinapšu skaitu, taču to topoloģija ir salīdzinoši vienkārša un plasticitāte ļoti augsta. Šajā vecumā cilvēks var maksimāli ātri apgūt jaunas intelektuālās prasmes. Šis sinapšu skaits ir atkarīgs no daudziem faktoriem - kā no ģenētikas, tā no CNS stimulācijas pirmo gadu laikā. Tālāk nākošo 20 gadu laikā līdz ap 25 gadiem cilvēka smadzenēs samazinās sinapšu skaits, taču tās veido arvien kompleksāku topoloģiju - respketīvi sinapses iesaistās mūsu kongnitīvo spēju izraisošos algoritmos. Aptuveni 25 gadu vecumā cilvēks sasniedz maksimumu prakstiski visās savās kongnitīvajās spējās, jo lielākā daļa šo sinapšu un neironu ir iesaistītas kādā no domāšanas procesiem. Tālāko gadu laikā, protams, ir iespējams iemācīties jaunas lietas, taču daudz, daudz lēnāk, jo arī sinapšu plasticitāte ir daudz mazāka, pie tam jaunās domāšanas prasmes aizvietos jau esošās, jo nav brīvu neironu un sinapšu, kur tām veidoties. Tādā veidā pēc 25 gadiem prakstiski neiespējami uzlabot savas kopējās kongnitīvās spējas. Ir iespējams pavilkt uz augšu vienu lietu, taču citas summāri pasliktināsies.

Tātad, ja cilvēks līdz 25 gadu vecam nav attīstījis sev noteiktas intelektuālās spējas, tad arī vēlāk viņam nav iespējams šādas spējas iegūt, līdz ar to būs noteiktas lietas ar ko viņš nevarēs nodarboties.

Link to comment
Share on other sites

Heh, Grey_Wolf, toč, es ar atceros tādu topiku, kur bija ideja par Latvijas "Silīcija ielejas prototipu", tik tāds zdrastiskāks variants pret koderiem, kur kā kāmji būrī dabūtu kodēt.

Šeit ir tas topiks, bet par kāda spundēšanu tur nekas nebija runāts, un ideja nekur nav pazudusi - pie viņas tiek cītīgi strādāts.

http://php.lv/f/topic/17276-vai-mes-varam-latvija-izveidot-savu-silikona-ieleju

codez, tu sāc atkārtoties.

Zinu, NLP! Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Šeit ir tas topiks, bet par kāda spundēšanu tur nekas nebija runāts, un ideja nekur nav pazudusi - pie viņas tiek cītīgi strādāts.

http://php.lv/f/topic/17276-vai-mes-varam-latvija-izveidot-savu-silikona-ielejuZinu, NLP!

Šis bija pilnīgi sakarīgs topiks - ar zināmu loģiku un pamatojumu

bet tas nav īstais, bija pilnīgi cits. ..

Kur bija, par to ka vajag programmētājus - pilnībā izlotēt utt... stipri murgains .. Bet kā jau minēju netceros idejas autoru ...

Link to comment
Share on other sites

Kur bija, par to ka vajag programmētājus - pilnībā izlotēt utt... stipri murgains .. Bet kā jau minēju netceros idejas autoru ...

Jā, esmu rakstījis arī topikus, kur piedāvāju izveidot uz mākslīgā neironu tīkla bāzētu mākslīgo intelektu, kurš programmē tavā vietā. Nedaudz sarkasms no realitātes jāmāk atšķirt. Edited by codez
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...