Jump to content
php.lv forumi

php.lv forums nav pieejams no Operas Mini


Recommended Posts

Sveiki! Kopš jaunās versijas uzlikšanas forums vairs nav pieejams no mobilā tālruņa ar OperaMini pārlūku. Ir versija, ka kaut kur automātiski nobloķētas Operas proxy IP adreses, kas nodrošina kompresēto saturu mobilajam. Būtu jauki, ja forums atkal būtu pieejams arī caur mobilo tālruni.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

laacz'iz saka, ka tagad visam vajadzētu būt ok. Pamēģiniet, tiem kas lietot to mini operu.

 

08:40:39 <@lcc> bubu, ir taa, ka mees pashi neko neblokjeejam
08:40:52 <@lcc> ir bijushas suudziibas, bet mums nekaadi filtri nestaav
08:43:46 <@lcc> blja
08:43:51 <@lcc> vispar jau atradu gljuku gan
08:43:56  * lcc nebija apdeitojis bogon netus
08:43:58 <@lcc> labu laiku
08:46:32 <@lcc> nu gan vajadzeetu buut ok

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Varbūt kāds var laacz iedot kādu medus podu... Lai viņš DNSu pabaksta :)

Varbūt arī varam iztikt. Linku tagad no mobilā nespēšu uzrakstīt, bet meklējam UCWEB pārlūku. Man ir 6.3 versija(vismaz tā rāda) un drukāju patreiz no UCWEB. Iespējas pārlūkam ir krietni vairāk kā Opera mini. Inbox vēstuli gan man neizdevās atvērt web versijā, nezinu ko nesagremo, bet šeit vismaz lo-fi versijai ir ok viss. EDIT: Arī pilnajai versijai ir viss normāli. Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

Tu ko, nodod Operu un sākt lietot kādu citu?!!!111

Kāpēc tad uzreiz nododu Operu?

Nebūt ne!

Vajadzēja palasīt tēmu nopietnāk:) Te iet runa par to, ka nevar piekļūt php.lv no Opera mini, ne jau no Opera datora versijas.

Saprotu, ka daudziem liekas pilnīgs sviests pārlūkot web lapas mobilajā tālrunī, bet ir kam to vajag un dara.

Arī es bieži vien tā daru.

Un ja reiz no Opera mini to nevar, bet no UCWEB var, kāpēc to nedarīt?:)

Lūk arī links novilkt pārlūku, bet to jāizmanto tikai tiem, kuriem to vajag mobilajā.

Tas ir .jar fails apmēram 260kb.

Ceru, ka noderēs mobilo lietotājiem pārlūkojot netu.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, papētīšu to UCWEB. Operas mini pamatlabums man ir tieši tas, ka tā izmanto īpašu kompresētu protokolu nevis pliku http, kas ļauj samazināt trafiku un paātrināt atvēršanu, kā arī attēli automātiski tiek samazināti, kas ļauj ietaupīt vēl jo vairāk. Man tas ļoti noder. Iespējams, citiem tas nav būtiski, taču man ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...