Jump to content
php.lv forumi

Meklēju pascal speci


foxsk8

Recommended Posts

Tātad ir 5 uzdevumi vecajā pascālā, kuri jāizpilda:

 

Uzdevumi ir viegli, vienkārši esmu juties tik liels pro, ka neesmu gājis uz lekcijām :D

 

Tātad 5 uzdevumi, katram uzdevumam jāuzveido kods + programma, lai viss strādā ideāli + iekš koda, kā komentārs jānorāda ko katra rindiņa dara.

 

Par vienu uzdevumu max 2 Ls, jo tur nav daudz ko darīt. Uzdevumu lapu esmu pazaudējis, uz nākošo nedēļu varu tikai dabot. Kam interesē: PM.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 37
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Par vienu uzdevumu max 2 Ls, jo tur nav daudz ko darīt. Uzdevumu lapu esmu pazaudējis, uz nākošo nedēļu varu tikai dabot. Kam interesē: PM.

 

20 Ls par katru uzdevumu un varam runāt...

 

P.S. Un Tā nav galējā summa, bet minimālā, tā ka ar 100 Ls kā minimums vari rēķināties, droši vairāk ;)

Edited by Java
Link to comment
Share on other sites

Tu ko :D Tas tev nav nekāds web projekets, or kaut kas cits, pliks pascal, kur pat softs nav nekur pielietojams. Pascal sākums, begginer, ne jau augstskolas līmenī. Labi, ja 10 rindiņas jāuzraksta vienam piemēram.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

Sameklē sevi. Ja jau tik viegli tie uzdevumi, tad kodēšanai vispār vajadzēt būt baigajai eksotikai konkrētajam cilvēkam, lai tas nemācētu izpildīt uzdoto. Un kas tu par koderi, ka nevari pats ar saviem mājas darbiem tikt galā?

 

Shame on you.

Link to comment
Share on other sites

Te visi jūtās ahujenie pro. Nevar palīdzēt? Pa 10 Ls alus kaste sanāk droši, vismaz cēsu alus. Var jau izpildīt, bet nav reāli laika vairs tik daudz. Neesmu es nedz muļķis. Reāli dzīvoju viens pats + meiča, strādāju kā visi pārējie, tāpēc reāli nebija laika apmeklēt tik daudz tās lekcijas. Cita runa būtu, ja sēdētu mājās un dēļ slinkuma neko nebūtu darījis.

 

Šis vēl ir spēkā, nevienu sakarīgu piedāvājumu neesmu saņēmis, vienīgi tā alus kaste, cēsu premium tur toč sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Sameklē sevi. Ja jau tik viegli tie uzdevumi, tad kodēšanai vispār vajadzēt būt baigajai eksotikai konkrētajam cilvēkam, lai tas nemācētu izpildīt uzdoto. Un kas tu par koderi, ka nevari pats ar saviem mājas darbiem tikt galā?

 

Shame on you.

 

Tas nav mājas darbs, bet gan parāds. Vot šāda līdztautiešu attiesme Latviešus padara par ****, jo reāli, es arī tā izturēšos pret citiem, un tā tas viss aizies pa ķēdi.

Edited by foxsk8
Link to comment
Share on other sites

foxsk8 - ko tur ņemies? Es tev tagad varētu pat nākt pretī - nekāds alus, vienkārši - par katru uzdevumu 10-20 Ls atkarībā no sarežģītības.

Nevari samaksāt, pildi pats un nevaino citus, jo vainīgs esi vienīgi tu pats!

Link to comment
Share on other sites

Kā var lekciju neapmeklēšana būt kā atruna tam, ka nevar izpildīt uzdevumu. Kas tad tajos uzdevumos ir tik traks, ka to nevar izpildīt bez jebkādām lekcijām? Sintaksi nemāki? Tak helps paskālam ir. Datu struktūras nezini? Gan jau ka zini, ja esi koderis. Un ja jau tie ir entry līmeņa uzdevumi - tak velti pusstundu uzdevumu pildīšanai nevis lasi php.lv/f un lieta būs darīta.

 

Es saprastu, ja tev būtu JAVA kaut kas jāuztaisa vai arī ASM - tur neejot uz lekcijām nevar. Tad var prasīt help. Bet Pascal - nu piedod, bet lai to nepildītu ir jābūt nenormālākajam slaistam. Un vienalga cik stundas tu dienā strādā vai cik stundas no tavas dzīves kā uzmanību sev prasa tava draudzene.

 

Lai nu ko, bet šādus izgājienus nekad neesmu atbalstījis un vienalga, ka tādu cilvēku dēļ kā es tu uzsakti ka visi letiņi ir pēdejie maitas (vai vēl kas trakāks).

Link to comment
Share on other sites

Es saprastu, ja tev būtu JAVA kaut kas jāuztaisa vai arī ASM - tur neejot uz lekcijām nevar. Tad var prasīt help. Bet Pascal - nu piedod, bet lai to nepildītu ir jābūt nenormālākajam slaistam. Un vienalga cik stundas tu dienā strādā vai cik stundas no tavas dzīves kā uzmanību sev prasa tava draudzene.

 

Nepūlies pat skaidrot, šis ir jaunās paaudzes globalizētais idiots un slaists.

Link to comment
Share on other sites

Dafai! rādi te tos sarežģītos uzdevumus, kurus nevar izpildīt bez lekciju apmeklēšanas. Interesē, varbūt tiešām tagad lekcijās māca programēt ko tādu, ko pašmācības ceļā nevar iemācīties.

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...