Jump to content
php.lv forumi

Spameri sakusji savus tekstus Tulkot LV


Grey_Wolf

Recommended Posts

Sodien labi ierecu .... Spameri taa aizravusies kaa Tekstus sakusji tuulkot ;)

Skatiit zemak

Galvenais no kaa spamo

Secinam sho saitu BlackListaa ....

---------------------------------

Sveiki

Kā jums šodien, es ceru, ka viss ir labi ar jums, es atvainojamies jāuztraucas jūs ar manu priekšlikumu par attiecībām ar Jums, bet es zināt, ka jums piešķirt manu pieprasījumu godprātīgi un izpratni, Mans vārds ir garām Angela i tikai gāja Ar savu profilu www.vs-fun.lv man nav iespējas nekā jums zināt, ka man interesē, kurām ir attiecības ar jums, es arī vēlētos zināt, ka jums vairāk, varat nosūtīt e-pastu uz manu e-pasta adrese ([email protected]), lai varu sūtīt jums vairāk informācijas par manu sev Ieskaitot manu attēlu. Es ticu, ka mēs varam pāriet no šeit. Bet jāņem vērā, ka Love nav krāsas šķērslis, bez izglītības atpakaļ zemes šķērslis, nav sociālekonomisko šķērslis, reliģisko, valodas, tautības vai distances šķērslis, vienīgais svarīga lieta ir mīlestību. Es gaida savu pastu uz manu e-pasta adresi iepriekš. Ar cieņu

Angela

 

 

Hello

How are you today, I hope all is well with you,I am sorry to worry you with my Proposal for a relationship with you, but I know that you will grant my request in good faith and understanding, My name is miss Angela i just went Through your profile at www.vs-fun.lv I have no options than letting you Know that I am interested in having a relationship with you, I will also like to Know you more, you can send an email to my email address ([email protected] ) so that I can send you more details about my self Including my picture. I believe we can move from here. But bear in mind that Love has no colors barrier, no educational back ground barrier, no socio-economic Barrier, religious, language, nationality or distance barrier, the only important Thing there is love. I am waiting for your mail to my email address above. Yours Sincerely

Angela

---------------------------

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

gan jau vienkaarshi izgruuzh caur kaut kaadu google translate,

Nu jaa tas ir Tehnikas tulkojums, tikai 80 gadu liimenii ;)

Ir redzetas paaris programmas kas tuulko tiiri sakariigi, protams ne bez gljukiem, bet nu sameeraa advanceti ...

 

Saads tulkojums tika maniits bija '80 gadu beigas '90 sakuma No EN us RU ... Bet nu pagajusi gandriiz 20 gadi ...

 

Jabriinas par googles puulinjiem, sakt visu no sakuma , jo masintulkosanas promlemu risina jau no '50 gadiem --> vairak kaa pus gadsimtu ...

 

Driizak tikusi izmantota kaada letaa gala programminja ....

Link to comment
Share on other sites

Patiešām izmantots Google Translate.

http://translate.google.com/translate_t#en|lv|Hello%0AHow are you today%2C I hope all is well with you%2CI am sorry to worry you with my Proposal for a relationship with you%2C but I know that you will grant my request in good faith and understanding%2C My name is miss Angela i just went Through your profile at www.vs-fun.lv I have no options than letting you Know that I am interested in having a relationship with you%2C I will also like to Know you more%2C you can send an email to my email address (angela_udeh2007%40yahoo.com ) so that I can send you more details about my self Including my picture. I believe we can move from here. But bear in mind that Love has no colors barrier%2C no educational back ground barrier%2C no socio-economic Barrier%2C religious%2C language%2C nationality or distance barrier%2C the only important Thing there is love. I am waiting for your mail to my email address above. Yours Sincerely%0AAngela

Link to comment
Share on other sites

Pilot, pie "garām Angela" pat nebija vainīga latviešu valoda, bet pati visizpētītākā - angļu valoda. Jo tulkotājs nokļūdījies vārda miss nozīmes izvēlē. ;)

 

Tulkojot daudznozīmju vārdus, arī cilvēki var pieļaut kļūdas. Kur nu vēl, ja to dara automātiski.

Edited by pilots
Link to comment
Share on other sites

Tulkojot daudznozīmju vārdus, arī cilvēki var pieļaut kļūdas. Kur nu vēl, ja to dara automātiski.

Tapec jau masintulkosanas problema liidz galam nav atrisinata :(

 

+ tulkosana nav tikai varda (frazes) piemeklesana DB, bet skjiet ka tas gogles tulks taa arii dara ....

----

viens no veidiem kaa nosaka valodas (sazinjas sistemas) sarezgjitiibu ir cik vardi janjem aiz 'aplukojama varda' lai buutu logjiska jega ...

tb. cik vardus var izsecinat - izdomat , ja teikums peksnji apraujaas.... [ Peteritis gaja no.... ] jebkursh vares pabeikt logisku frazi , bet naksies pielikt vismaz 1-5 vardus {lai veidotos logika} ....

--

taa kaa tulkosanaas laikaa janjem vismaz 5 vardi aiz tulkojamaa varda { dazaas valodaas arii pirms [ piem. vacu valoda, jo darbibas vards ir beigaas] }....

---

tulkojot 1 vardu nevar 100% pareizi iztulkot NEVIENU!!! sazinjas veidu --> pat primitivaa Augu sazinja [ kjimiskie signali ] sastav pat liidz 2 dazadiem "vardiem" ...

Delfiniem ~~~~~ no 4 / augstakajiem primatiem ...

Cilvekiem ~~~ no 7-8 .....

-----

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...