Jump to content
php.lv forumi

W3Schools


ntw

Recommended Posts

Kādam ir kāda pieredze saistībā ar W3Schools eksāmeniem HTML,XHTML un CSS?

Skatijos viņu lapā eksāmena kārtošana maksā 59 USD. Kā ir ar eksāmenu sarežģītību un sertifikāta noderību? Būtu pateicīgs par jebkāru informāciju.

Paldies...

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

ēm... Kas ir brainbench...pirmo reizi dzirdu :p

 

.....EDIT:

 

Stulbs jautājums, 1. rezultāts gūglē:

 

 

 

Brainbench[Offers pre-employment testing, assessment and screening services and products, as well as employment screening and testing.

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

Papīrs nekad nav bijis spēju apliecinājums. Tikai un vienīgi smagais sūrais darbs to pierāda.

Nu ja mēs neskatītos tikai uz PC jomu, tad PAPĪRS LATVIJĀ IZSAKA VISU!....pofig ko tu māki - Galvenais kāds tev papīrs!

Link to comment
Share on other sites

Tad tu davai izškīries - mēs runājam par PC/coding vai par visu kopumā... Protams ir amati/etc, kur papīrs ir svarīgs. Bet tā kā tu iesāki runāt paw w3c mistiskiem sertifikātiem... tad nu sorry... tu vari izlasīt kaut vai 100 grāmatas, nolikt 10 sertifikātus un tai pašā laikā uztaisīt tizlu HTML-u, kaut arī tas ir valīds... Nevienam tu tāds nebūsi vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

protams, ja visu dzīvi domā kodēt tad mācīties nevajag, bet ja ne, tad labāk pabeidz kādu universitāti un dabūn kā minimums bakalaura grādu, bet šādi w3 sertifikāti der tikai pielīmēšanai pie leduskapja, brainbench arī daudz ko neatpaliek, man piemēram ir par to, ka es esmu tīri labs franču valodas pratējs :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...