Jump to content
php.lv forumi

Stopp

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  770
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Stopp

 1. Hm, ok, tātad jēga maza. Laikam tad no HTTP_USER_AGENT īpaši lielāka arī nav. Oh well, paldies par atbildēm, jāuzliek laika limits. Baigi nepatīk doma, ka bez JS nevar ielogoties un strādāt. Turklāt JS ir redzams, un tev tāpat visu laiku jāvazā līdzi kaut kas viens (say, ekrāna rezolūcija or smth), ar ko tu identificē, ka tas ir īstais lietotājs. Vai arī tev bija kāda citādāka ideja?
 2. Taisu lietotāju loginu. Par 'atcerēties mani' opciju nav jāuztraucas, tāpēc visu daru ar sesijām. Ir ideja (hipotētiskajā cīņā pret sesijas id zagļiem) kā vienu no lietotāja autentifikācijas mēriem iehašot IP adresi $_SERVER['REMOTE_ADDR']. Man būtu divi jautājumi: 1) Dinamiskās IP taču tā pēkšņi web sērfošanas laikā nenomainās, vai ne? 2) Cik pieņemami / kreisi pati ideja skan?
 3. Ņipoņel, kādus datus? Ja selectā izvēlētā optiona vērtību, tad ar selecta_elements.value var vienkāršie tiem piekļūt.
 4. Būtu pateicīgs par kaut ko konkrētāku, čupiņā pirmo linku nekā nav.
 5. Tenk jū. Ir kāda alternatīva, neskaitot browsera propertijus?
 6. Es varu kaut kā piekļūt cūkijiem, kas ir zem cita domēna?
 7. Palasies: http://lv2.php.net/reserved.variables#rese...ariables.server
 8. 1) Normāls tēmas nosaukums būtu iepriecinošs 2) Lieka citēšana apgrūtina lasīšanu 3) Es sāku ar šito un tīri labi sapratu visu (paralēli kopīpeistojot un eksperimentējot).
 9. Bet ja tu gribi, lai tev lapā ielasās ziņa no attiecīgas lapas, tad ar javaskriptiem tur neko nepanāksi.
 10. Stopp

  scrollbara izskats

  Galvenais - jā, nevajag. Bet vispār mēs te baigi lietderīgi tērējam laiku, apsriesdami, kā būtu ja būtu. :)
 11. Stopp

  scrollbara izskats

  Kāpēc labi, ka nemainās? Skrollbārs ir diezgan būtiska lapas dizaina sastāvdaļa reizēm. Varētu vēl viņu tādu jauku, apaļu uztaisīt, būtu pavisam labi. Tas gan ir iespējams ar javaskriptiem (nu, jā, vēl flashu), tikai čakars lielāks.
 12. Nu pamēģini 100% un margin labajai pusei un apakšau tādus pašus, kā tev top un left tam divam ir norādīts.
 13. Stopp

  login

  Šito gabaliņu pasen uzcepu, kad viens puisis jautāja piemēru šai lietai. http://paste.php.lv/5553
 14. Stopp

  auto

  Darkangel uzrakstītajai rindiņai nevajag pēdiņu pirms adreses.
 15. Stopp

  HTMP problēma

  Man ar tevis doto kodu viss strādā, kā tam normāli vajadzētu būt. Kur tieši ir problēma? Ieskrīno.
 16. Paspaidi podziņas tur.
 17. Stopp

  Bildes

  <table><td background="bilde_kura_jaaliek_apaksaa.jpg"><img src="bilde_kura_jaaliek_virsuu.jpg"></td></table> Tikai es ieteiktu labāk lietot div, ne td.
 18. Stopp

  Radio

  Lieku ķīlā savu alus korķīšu kolekciju, ka tu neesi izlasījis visu, kas tur rakstīts. Priekš tam jau tās dokumentācijas ir, lai viņas lasītu, vevis pārskatītu (pārbrauktu pāri ar acīm, skatoties, vai acīs neiekrīt kāds Username).
 19. Stopp

  back

  Nevis wapā nav pieņemti, bet tavs telefons nespēj saprast, kas tas par nezvēru viņam nosūtīts un ko ar to darīt. Keywordi uz nahaļavu: http://www.google.com/search?q=php%20filte...range%20symbols
 20. Diemžēl arī no tik izsmeļoša teikuma tomēr nevar saprast, par kādiem jūzeriem tu runā un kas par skriptu. Saki konkrētāk, lai visi saprastu keywordus, ar kuriem tevi pasūtīt uz gūgli (jā, pie šādas tēmas tas notiks).
 21. Stopp

  back

  Parasti jau 'atpakaļ' ir piešķirts labajai pogai. Bet vispār wap lapas konstrukcijā būtu normāli, ka katrā lapā ir īsceļi (vai linki) un visām lapām augstāk.
 22. Pamēģini piereģistrēties šai forumā un saproti ideju. Tāda vienkārša lietiņa (ne catcha), bet spamboti pie tā arī paliek.
 23. Stopp

  Max zimes

  Varbūt tas, ka tk1 grib, lai "player_name" vietā būtu kaut kāds variablis ($player_name?). Bet, protams, šeit iederas vecais, labais teiciens par kristāla bumbu.
 24. Grey_Wolf, to jau var mierīgi darīt. Pareizi gan laikam ir java script:void(0); , bet parasts java script:; iekš linka strādā kā tukšums bez aizķērumiem. Edit: Sorrī, neievēroju turpinājumu :) Jā, ir greizi.
 25. Un tev vispār neviens neliek likt katru bildi savā divā.
×
×
 • Create New...