Jump to content
php.lv forumi

W3Schools


ntw

Recommended Posts

Tad tu davai izškīries - mēs runājam par PC/coding vai par visu kopumā... Protams ir amati/etc, kur papīrs ir svarīgs. Bet tā kā tu iesāki runāt paw w3c mistiskiem sertifikātiem... tad nu sorry... tu vari izlasīt kaut vai 100 grāmatas, nolikt 10 sertifikātus un tai pašā laikā uztaisīt tizlu HTML-u, kaut arī tas ir valīds... Nevienam tu tāds nebūsi vajadzīgs.

 

Jā par to HTML pieredzi piekrītu ;) kāda jēga ja māki teoriju, bet nemāki praksē pielietot.

Laikam neizteicu pareizi domu - Papīrus CV mērķim vajag... Tāpēc jau arī sāku prasīties, cik daudz tas var izteikt iekš CV un vai ir jēga kārtot / un vai kāds ir kārtojis.... Nēesmu tak tik stulbs, ka pats nesaprastu ka ir vajadzīgi tava darba apskatāmi augļi dzīvē nevis papīri, bet CV tieši otrādi - nevienam neinteresē ko esi/nēesi uztaisījis - Vajag papīriņus....

 

tagad jau šitāda bildīte prasītos ;)

php5.gif

Pats uztaisīji :D ??

 

pabeidz kādu universitāti un dabūn kā minimums bakalaura grādu, bet šādi w3 sertifikāti der tikai pielīmēšanai pie leduskapja

Arī šādu iespēju es apsveru, braukt kkur uz Angliju/Ameriku iet unverisitātē, bet cik tur liela jēga, ja gandrīz visu ko tur māca es ja ne jau tad līdz tam jau zināšu? ( Nu jā...krutāks papīrs :D )

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

ja tu domā arī strādā anglijā vai amerika un ne pa traukumazgātāju, tad tev papīrs par izglītibu būs vēl vajadzīgāks, nekā te. te vēl var pa draugu būšanai kaut kur tikt, bet tur...

 

un kā jau teicu, piemēram man būtu pie kājas w3 vai kaut kāds cits internetā iegūstams sertifikāts, jo kā lai es zinu vai tu to pildīji pats, nevis kaimiņu janka, vai tante google, kā jau minēju mans piemērs ar franču valodu. bet ja tu man varēsi pateikt, ka esi beidzis augstskolu tad tas jau parāda to, ka tu dzīvē uz kaut ko es spējīgs vairāk nekā tik labi pavadīt laiku. un augstākās izglītības mērķis nav tevi iemācīt kodēt, pat ja nosaukumā ir "super puper programmētājs", bet gan domāt.

Link to comment
Share on other sites

Rezultāts - Jābrauc uz ASV/Angliju mācīties unverisitāti domāt....

Nu ko......

Kāds zin kādu kurš ir braucis? Kādam ir kāda pieredze? Jāinteresējas tālāk....

 

P.S. Goldy tu kaut ko esi beidzis?

Edited by nTw
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...