Jump to content
php.lv forumi

aizsardzība


GS_

Recommended Posts

Izskatas ka pedeja ~menesa darbs sak virzities uz beigam pa so laiku drusku apguts php/mysql/js/css un par brinumu viss funkcione ka vajag tik uztrauc viens - aizsardziba:

Saita bus loti daudz $_GET $_POST visi zem addslashes ,

vel bus bilzu un audio upload kuri tiks automatiski cekoti uz izmeriem/tagiem/garumu un saglabati zem unikaliem nosaukumiem.

register_globals = off

magic_quotes_gpc = off

Par ko vel vajadzetu uztraukties un nemt vera ? Un kada veida labak saglabat datu bazes u.c paroles ?

Link to comment
Share on other sites

pašlaik tieši pārtaisu vienu projektu, kur paroles tika glabātas :)

 

jautri paskatīties ko tik cilvēki tur nesaraksta. bet tas ir pis.... šitā uztaisīt, kādai prāta nespējai ir jābūt priekš tā, un ga;venais, ka nav jau nekāds kaktu kantoris, ek gribētu es redzēt to guru kurš to taisīja :D

Link to comment
Share on other sites

v3rb0: varbūt šādas prasības iemesls ir sekojošs dialogs:

 

Useris: Esmu aizmirsis paroli?

HD: Mēs jums tulīt uztaisīsiem jaunu paroli

Useris: Nē man jaunu nevajaga, man patika vecā.

HD: Mēs jūsu veco paroli nezinam. bet varam jums uztaisīt jaunu paroli.

Useris: Nē. Es gribu zināt savu veco paroli. Par ko es jums naudu maksāju, ka jūs neverat pateikt man manu paroli!

 

utt.

Link to comment
Share on other sites

Gundars, bet kā viņš zin ka tiešām patika vecā parole, ja veco paroli ir pavisam aizmirsis :) kaut kas tur nav tīrs.

no tāda usera var tikt vaļā pastāstot ka mēs nodrošinām tādu drošības līmeni, ka parole ir 100% viņa personīgā info, ko neviens cits nekādos apstākļos nevar uzzināt - un galu galā, naudu viņš maksā par sistēmas drošību, nevis ka paroles izdrukātas uz galda mētājās.

jāmāca viņi, nevis jāklausa..

Edited by v3rb0
Link to comment
Share on other sites

vispār jau nu nevienam nekas nav jādod. ja users ir aizmirsis paroli, tad podziņa "aizmirsu paroli" uzgenerējam paroli, nosūtam pa @ un pie nākamās logošanās, lai viņš atkal maina savu skaisto paroli. bet zvani un sarakste pa mailiem ar tekstu "kāda ir mana parole" ir galīgi nevadzīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tik jaapiebilst ka + ir japarbauda vinja emails , lai pats ieraksta ;)

Vai arii Secret jaut... un tikai tad parole tiek nosuutiita....

Tas taa papildus ..

Ja sisteema ir pareizi uzprojekteeta (no drosiibas viedoklja) Tad tiiri fiziski nevar vinjam to paroli iedot....

Link to comment
Share on other sites

Šodien tieši taisīju paroles atgādināšanu, augstāk minēto variantu atmetu, lai nevarētu katru dienu likt citiem, kuru e-pastus zinu likt mainīt paroli. Uztaisīju, ka ģenerē kodu un aizsūta uz @ ar tekstu, ka ja tiešām vēlies resetot paroli, tad spied virsū un kad atnāk un sakrīt kodi, tad iespēja ierakstīt savu jauno paroli.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...