Jump to content
php.lv forumi

Ieteikums Delphi vai Visual Basic


Aleksandrs

Recommended Posts

Radās nepieciešamība uztaisīt kādu programmu datu apskatei/apstrādei, ir savulaik VB studēts, bet tagad daudzi lieto delphi izstrādē, kādi ir jūsu viedokļi par šīm programmēšanas vidēm?

Kuru būtu vieglāk apgūt?

Kura ir populārāka izmantota Latvijā? - Lai varētu painteresēties par kādām neskaidrīām.

Kurā var viglāk piesaistīt kādas datubāzes(doma par access), datu glabāšanai?

 

Gaidu ieteikumus.

Link to comment
Share on other sites

Nez, es gan dotu priekšroku C++/PHP (crossplatform)... Arī delphi nav slikts, bet kaut kas tur man nepatīk (ļoti maz manuālu lietu, visa kodēšana caur GUI notiek)

 

PS: PHP skripts arī ir programma un var uztaisīt datu apskati/apstrādi..

Link to comment
Share on other sites

Nez, es gan dotu priekšroku C++/PHP (crossplatform)... Arī delphi nav slikts, bet kaut kas tur man nepatīk (ļoti maz manuālu lietu, visa kodēšana caur GUI notiek)

 

PS: PHP skripts arī ir programma un var uztaisīt datu apskati/apstrādi..

 

Kaa izpauzas C++/PHP (crossplatform)? Tas nozime ka, c++ es varu integret ari php funkcijas (piemeram ar db stradat)? Un php stradaa kaa cgi, vai ka?

Link to comment
Share on other sites

Kaa izpauzas C++/PHP (crossplatform)? Tas nozime ka, c++ es varu integret ari php funkcijas (piemeram ar db stradat)? Un php stradaa kaa cgi, vai ka?

Drīzāk jau otrādi tu iekš C++ vari rakstīt ekstensijas priekš php attiecīgi izmantojot visu pieejamo php funkcionalitāti :)

 

Manuprāt ļoti ērti priekš zināmiem projektiem - proti vienlaicīgi var izmantot priekšrocības ko dod on-the-fly scripting valoda kā arī prekompilēta koda iespējas..

 

Arī delphi nav slikts, bet kaut kas tur man nepatīk (ļoti maz manuālu lietu, visa kodēšana caur GUI notiek)
Nu raksti kaut kādā Turbo Pascālā nebūs gui .. paskāls paliek paskāls..

Bet formas un tādus elementus vai rejuzēt kaut kādas komponentes jau nekas traks nav arī GUIskā veidā / parasti jau lielākoties tām nāk līdzi arī source tākā vari mainīt arī to..

Link to comment
Share on other sites

Ņem VB .NET, uztaisi ātri visu, ko vajag. Bet ja kautrējies, ka esi iekš VB taisījis, to pasākumu var uz C# dekompilēt, un sabāz visiem ausīs batornus ;) un vēl piedevām uz mono palaid linuxā.

Ja reiz esi ar VB ņēmies, būs tev ātrāk rezultāts tajā, un parasti tieši tas ir svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...