Jump to content
php.lv forumi

Kvalitatīvs hostings


The-Archangel

Recommended Posts

Delfins: tarifi ir "pielāgots klienta vēlmēm" - t.i. paskatās uz klientu un paprasa max +10% no tā cik šis ir gatavs maksāt un piešķir -10% šīmēneša akcijas laikā :)

 

arī nesaprotu ja savs _profesionālais_ serveris hostēšanai, tad kāpēc mails inbox.lv, pie tam vairāk pēc [email protected] nekā vārds.uzvā[email protected] vai [email protected] tas mails izskatās.

Link to comment
Share on other sites

Firma ar vairāku gadu pieredzi IT jomā

Gadu pārdevām datorus, vienu nenopirka, uzlikām kā serveri.

Vai tiešām ir cerība ka klienti pēc šāda sludinājuma izlasīšanas plūdīs straumēm?

Link to comment
Share on other sites

Cenas nesaku tikai tāpēc, ka tās tik tiešām ir atkarīgas no klienta vēlmēm. Tās datora specifikācijas - nebija domāts kā servera specifikācijas, bet gan kā mans 'signature' - to var neņemt vērā. Un e-pasts ir inbox.lv, tāpēc, ka nestrādāju minētājā firmā, radi strādā. Man vienkārši palūdza kaut kur ielikt reklāmu un vajadzības gadījumā pakonsultēt kas, kā.

Link to comment
Share on other sites

goldy--> 100Mbt nemaz vairs nav tik daudz :)

Driizaak standarts neka.....

Lielie hosteetaaji piedaava pat liidz 1Gbt/s...

P.S. protams cenas tad arii ir atbilstoshas....

 

tu pareizi pieminēji "Lielie hosteetaaji ", es nu ļoti šaubos vai viņi reklamējas šādā te veidā. tāpēc arī bija mans koments.

Link to comment
Share on other sites

Cenas nesaku tikai tāpēc, ka tās tik tiešām ir atkarīgas no klienta vēlmēm. Tās datora specifikācijas - nebija domāts kā servera specifikācijas, bet gan kā mans 'signature'

totals #!*&(^$( ...

Nu tad vispaar neleic reklaamu...

Vai tad nezinaaji ka:

Klientu skjiroshana, peec paziimeem (dzimums, tautiiba, matrealais stavoklies) ir Ljoti rupjsh... parkaapums?

kas tuvojas Kriminaalam?

(patereetaaju aizsardzibas likums)

-----------

Un kaada jeega Pazinjot visai pasaulei:

"Man maajaas ir shaads Kompis" ?

--------------

P.S. "MAN MAAJAAS ARII IR KOMPJUTERS --> ESMU KRUTS"

edit: aizmirsu peibilst --> vel jau ir I-Neta peislegums 10Mb/s ...

@$(&$)&$&)(

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

es jau neko, bet šitāda kaut kā reklamēšanās bez īstajiem kontaktiem atgādina veco dziesmu par labu veļuku/laptopu/telefonu bez lādētāja, kuru draugs lika pārdod fixi par 50 naudiņām pie latgalītes.

 

nevieš pārliecību ka tur vis tīrs.

Link to comment
Share on other sites

a varbuut var paluukt Foruma Adminus/moderatorus .... slegt topcus :

kur naff noraadiits reklametaaja firma/ipasnieks.

Vai konkreta info.

--------

Kam vajadziigs lieks Spams?

Dazreiz jau gribaas paraklemeet savu produktu/pakalpojumu..., bet tad jau noraada firmu/ipasnieku...

P.S. Es arii lapraat apreklemetu savus darbinjus (RGB mixeri peimeeram) .... :D

Vel jo vairaak ka tas ir bezmaksas....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...