Jump to content
php.lv forumi

Dzest ierakstu peec adreses


SkyD

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bāc nu i idiotisma paraugs (piedodiet). Kūr šitādi "koderi" kā SkyD rodas? Šitā jau bez darba drīz palikšu, ja šitie iespiedīsies šaurajā koderu pasaulītē :) :) :) Vispār šai gadījumā teikšu tikai vienu - MySQL vai jebkuras citas DBVS manuālis, PHP manuālis un SQL manuālis rokās un davai mācīties, ja gribi kautko vispār panākt. Nokačāt kodu kautkur, nomainīt mainīgo nosaukumus no angliskiem uz latviskiem jau var jebkurš. Jāmācās ir programmēšana, jāmeklē i-netā examples (tā parasti es daru - no reāliem piemēriem vieglāk mācīties) un tikai tad, kad ar kādu problēmu jau veselu dienu netiec galā un neko sakarīgu nevarēji atrast Google tad lūdzu welcome - jautā cik uziet. Šaubos vai kādam šeit interesē mocīties ar Tavu pilnīgo programmēšanas analfabētismu... :) Piedod!

Link to comment
Share on other sites

Es rakstītu kautkā tā (nav notestēts - nav man tagad PHP pa rokai, bet apmēram tā):

$karto_pec = isset($_GET['karto_pec']) ? $_GET['karto_pec'] : '';
$karto_ka  = isset($_GET['karto_pec'])&&!empty($karto_pec) ? $_GET['karto_ka'] : '';
$q = 'SELECT * FROM blog'.
!empty($karto_pec) ? " ORDER BY $karto_pec" : ''.
!empty($karto_ka)  ? " $karto_ka" : '';
$izvelk = mysql_query($q);

Ja vajag obligāti ar to $_SESSION, tad to arī var piekabināt beigās:

$_SESSION['karto_pec'] = $karto_pec;
$_SESSION['karto_ka'] = $karto_ka;

Edited by DarkSide
Link to comment
Share on other sites

hmmm.. man vienaa lapaa ir divi mysql_fetch_array, un abus es vinjus nevaru apvienot, jo viens man paraada visus rakstus, bet kad nospiezh uz kaada raksta, otrs man paraada tikai to rakstu, kas izveeleets..!! Kaadi ieteikumi, ko dariit?!?

Link to comment
Share on other sites

Johaidii :DD bik nogaaju no domas.. Mana kljuuda! Nu krch viens while ($row = mysql_fetch_array($paraada)) paraada visus rakstus, otrs vienu rakstu, to kas ir izveeleets, un izveleets tiek peec id! !! Nu un man uzraada kljuudu: Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in c:\web\blog\read.php on line 11

Nav kaads cits veids, kaa paraadiit to izveleeto rakstu? Viss jau ir ok, paraada man to vienu rakstu, bet uzraada kljuudu.. Nav cits veids kaa paraadiit?!!

Link to comment
Share on other sites

Nu taads shiC!! Izmeigjinaaju visaadi, bet nesanaak..!! reku kods: sheit..

krch ir man index.php lapa, kur tiek paraadiiti ieraksti, un virs koda, kur ir paraadiiti visi ieraksti, ir kods, kursh peec padotaa ID, paraada rakstu. voo un uzrada kljuudu ar to mysql_fetch...!! Man taa skjiet, ka vienaa .php failaa nevar buut vairaak par vienu ;D~~ ko dariit?!!

Link to comment
Share on other sites

visa lapa var sastaaveet no vieniem mysql_fetch_array()

galvenais lai buutu dati ko vinjam nolasiit.....

$num_results=mysql_num_rows($result);
for ($i=0; $i<$num_results; $i++)
{
$row=mysql_fetch_array($result);
}

tas num _result tachu var buut Jepkursh veels skaitlis (INT)...

Link to comment
Share on other sites

hmm.. Kad atver rakstu, ir man piem. ?sadalja=1&raksts=12 ... Un kad vajag pievienot rakstam komentāru ir šitāds kods: http://paste.php.lv/3063 !! Kad nonjem to WHERE id='$raksta_id', tad vinjsh pievieno komentu, bet reizee ar to, tiek arii pievienots jauns raksts, kur virsraksts, autors, raksts = 0, proti, nekas tajās rindās netiek ierakstīts, un sākuma lapā parādās jauns raksts, kurā nekā nav ..., bet pie visiem rakstiem parādās tas viens koments..?!!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...