Jump to content
php.lv forumi

Programmētāji Īrijā, Anglijā u.c.


Robis

Recommended Posts

ceri vien 30£/h. tur leetais indijas darba speeks visus izkonkurees. manupraat miits, ka iirijaa var nopelniit.

 

esmu dzirdeejis, ka 200£/nedeeljaa. prieksh taam zemem smiekliiga nauda.iirijaa veel varbuut var izvilkt,bet karalistee gan nee.

Link to comment
Share on other sites

Robi: a lettinji domā ka labāki par indiešiem.. cik tur tūkstoši uz angliju/īriju aizlīduši?

 

dzīvot kā cilvēki tak grib visi.

 

To nevar tā salīdzināt! Letiņi strādā melnos darbus par pieņemām samaksām turienei - redz, kā lielākoties tomēr tur izdzīvo, i mājās pārved un īri tur gaida ar atplestām rokām. Bet indieši nodarbojas ar netīru dempingu un viņiem tieši tas ir raksturīgs, jo viņi savā kaku zemē kārtību nevar ieviest.

Link to comment
Share on other sites

esmu dzirdeejis, ka 200£/nedeeljaa. prieksh taam zemem smiekliiga nauda.iirijaa veel varbuut var izvilkt,bet karalistee gan nee.

Kas tās par naudām? Nav paveicies ja tā pelna.

Man UK un īrijā ir ļļoooti daudz draugu un paziņu. Visi kā viens nopelna ļoti labi. 800£ mēnesī paliek pāri pēc dzīvesvietas nomaksām, ēšana un reizi nedēļā iedzeršanas.

Reāli 400 kkur nedēļā sanāk. Citiem pat vairāk. Tas praktiski ir mazākais. Un tie, kas neko nenopelna - parasti arī nestrādā necik. Tur viss no stundām atkarīgs. Lielākā daļa peļņas nāk tieši no virsstundām!

 

koderu gan nav viņu starpā, bet ir tjip ^^ zināmi daugiem un ties stāstīja ka jamie pie pamatslodzes pelna ~3k mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

Robi, nekur tev 50 eiro stundaa uzreiz nemaksaas. kaa lai darba deveejs zina, ka tu vispaar kaut ko sajeedz? karjeras kaapniites ...

programmeetaajs -> programmeetaaju komandieris -> vecākais programmeetaajs -> nodaļas vadītājs -> reģiona vadītājs -> ..... uttt

nekur nebuus taa , ka tev maksaas lielas naudinjas uzreiz. paprieksh tev sevi jaaparaada, ka kaut ko jeedz! vienalga, vai taa ir latvija vai anglija vai asv. paseerfo netaa , attieciigo valstu forumos, tur gan jau ka ir apspriesta arii alga.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...