Jump to content
php.lv forumi

ohmygod

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  437
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ohmygod

 1. Laba diena! Ir kādam izdevies uzstutēt Imagick ext uz Windows7 x64 Apache2 servera ar php 5.3.4 VC9 ? Nenokādām sourcēm ņemtie dll neiet :/ http://imagemagick.org/script/binary-releases.php#windows ir uzinstalēts un darbojas.
 2. Ar rakstīšanas metodi varētu pietikt ((: if($row[2] == "4") {$gp = '<font color="blue">ROOT<font>'; echo $gp; } vai vienkārši echo '<font color="blue">ROOT<font>'; ja nedomā viņu vairāk nekur izmantot
 3. ohmygod

  subdomain

  who_i_am tas nu gan bija izsmeļoši. chizijs - Tev vajag CNAME uz *.domain.com izlobi no php pieprasījuma urli, no kura iegūsi subdomēnu. Un rādi kaut miljons mapes
 4. 1. nav definēts tas title iekš masīva $confirmation - vajag to izdarīt 2. - tas ir notice un to rādīšanu var izslēgt, lai gan tomēr būtu labāk nodefinēt.
 5. Meklē vēl. Un lieto kādu editoru, kas rāda pāra iekavas.
 6. DOOOOOOH Un ja ir smags kontents, vienmēr jau var rādīt preloaderi
 7. Kur ir problēma? Padari redzamu un tad izpildi savu efektu.
 8. pie ielādes contentu neredzamu un tad uz document.ready ar js padari redzamu.
 9. Mega stulbs attaisnojums. Ārzemēs dzīvojošie brauca pāri visai valstij, lai nobalsotu (kurā nu kurš dzivo), bet Tev ir pieejama balsošana katrā miestā, bet redz nevari atrast laiku, lai nobalsotu. Domajams, laicīgi jau, zināji, kur varēs balsot un bija jāpadomā par nokļūšanu. Nākamos 4. gadus lūdzu tad nepīskti, ka valstī kkas nav kārtībā! Savu svarīgāko (arī vieglāk realizējamo) pilsoņa pienākumu neesi izpildījis - FUJ TEV!!!
 10. Parādi piemēru. Ko no kā ir jāiegūst.
 11. Nezīmē katru pixeli. Uzzīmē vienu vertikālo rindu un sakopē horizontāli. Arī to var darīt ar ģeometrisko progresiju progresiju. Ietaupīsi nejēgā daudz laika un resursu.
 12. Ir te man viena doma nedaudz paķēmoties vakaros un paspēlēties ar dažām lietiņām (: Lai konkrēto ieceri realizētu - ir nepieciešams kkādas iespējas sameklēt simbolus bildēs. Simboli nav burti, bet nelielas ikonas. Viņu ir daudz un vairāku veidu. Vajag, lai var katram atrastajam pozīciju noteikt. Meklējamie simboli tiek doti pilnībā precīzi, kā ir bildē attēloti. Tb bilde ir PC ģenerēta un ir zināms ka uz tās ir, piemēram, 150 6-u veidu simboli. Katram vajag zināt pozīciju (: Vai kāds kādreiz ir ar ko tādu saskāries un kādām metodēm/valodām to vi spār varētu mēģināt darīt? Vide ir windulis ar visām no tā izrietošajām sekām.
 13. Arī labprāt paklausītos. Un gan jau arī mūsējiem ir, ko teikt.
 14. nosaukumus liec masīvu izvelets[1], izvelets[2],izvelets[6] ... Un tad tikai pieglabā $_POST['izvelets'], kā nu Tev viņš tur jāpieglabā...
 15. parādi pilnu popup htmlu ar js. Esmu redzējis, kad cilvēki popupā nemaz jquery nepiešķiļ un mēģina darboties ar viņu ;)
 16. pa taisno vari ar javascript padot, bet pastāv arī iespēja sūtīt info uz serveri - popup aizvērt un parentā atjaunot info/vai atvērt tajā citu urli, kas to infu rāda.
 17. Joprojām neko nesaprotu, ko gribi izdarīt. Bet ja katru nākamo reizi gribi lielāku randomu, tad pieglabā iepriekšējā vērtību un nākamo randomu sāc no tās.
 18. varbūt Tevi nesapratu, bet http://lv.php.net/manual/en/function.array-rand.php Ja masīvā ir 10 elementi, tad mt_rand(0,9); nevis 0,10 ((:
 19. Neder uzģenerēt masīvu ar vajadzīgo skaitu katra elementa un tad vienkārši randomizēt masīvu???
 20. Kad man klientam šitāda lieta notikās - failus bija labojis FTP useris laikā, kad vienīgais usera lietotājs zvēr ka nav pat domājis par saitu. Attiecīgi - sliecos domāt, ka problēmas vainu ar FTP klientu vai serveri. Tb klientā kāds paroļu zaglis vai kas tamlīdzīgs. Ā un IP, no kuras notikās konekcijas, pilnīgi kreisa āzijas... Tā ka, ja ir iespējams - pačeko logus.
 21. Stellēju uz vienas virtuālās kastes virsū klienta webu. iepriekšējais viņiem darbojas ar root useri. Tad nu jaunajam taisu jaunus gan adminam, gan klienta pusei. Un ir baigais čorts - ar root useri webā viss, kā nākas, bet ar web_user un web_admin - dajebkādām privilēģijām utf8 rāda ierastos hieroglifus. Nelīdz nekādi set names, nekas. Lietojot atkal root useri - viss kārtībā. + ir huiņa, ka userim noņemot nost visas tiesības joprojām webs darbojas :/ un tiek viss selectots. flush provileges tiek lietots... Tad nu tagad nesaprotu vairs neko. Neesmu nearko tādu iepriekš saskāries, ka katram userim savādāk mysql enkodings strādātu. serveris - ubuntu ar apache2, php5, mysql 5.0 atrisināju uzliekot: mysql_query("SET character_set_client = 'latin1'",$conn); mysql_query("SET character_set_results = 'latin1'",$conn); mysql_query("SET collation_connection = 'latin1_swedish_ci'",$conn); klienta pusē...
 22. Nu, ja tev iekšā ir kalendārs, kurā atzīmētas brīvdienas, tad rādi tādu arī klientam ar diseiblotiem brīvdienu datumiem. +protams datus pārbaudi.
 23. ohmygod

  Daži joki par CSS

  overflow mauks pāri visam, kas ir apkārt divam, nevis bīdīs pārējo contentu zemāk vai arī scrolls vai arī liekais contents vienkārši netiks parādīts.
 24. ohmygod

  Daži joki par CSS

  1. par augstumu: height: auto; min-height: 400px; 2. position absolute izmantojams, ja kāds elements jānotur precīzā bloka vietā. Tad nebrīnies, ka stumdot paŗējos elementus tas tur arī paliks (: 3. uztaisi lejā to fixed divu, kurā iekšā ir centrēts divs ar to tavu info. divu centrē ar - margin-left:auto; margin-right:auto; Protams, relatīvi pozicionētu.
×
×
 • Create New...