Jump to content
php.lv forumi

Neiesaku hostingu.


Robis

Recommended Posts

manupraat serveris.lv informee, bet informeee tehnisko personu. Respektiivi ja es panjemu hostingu uz serveris.lv [es sleedzu liigumu] un noraadu ka bubu buus tehniskaa parsona, tad manupraat vinjiem vaidzeeetu informeet bubu. Es nez vai taa ir uz serveris.lv bet taa vaidzeetu buut.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

manupraat serveris.lv informee, bet informeee tehnisko personu. Respektiivi ja es panjemu hostingu uz serveris.lv [es sleedzu liigumu] un noraadu ka bubu buus tehniskaa parsona, tad manupraat vinjiem vaidzeeetu informeet bubu. Es nez vai taa ir uz serveris.lv bet taa vaidzeetu buut.

 

Tieši tā! Pāris stundas pirms izmaiņām, serveris tehniskai kontaktpersonai atsūtīja e-pasta vēstuli ar sekojošu tekstu:

"Labdien,

 

Šodien no plkst. 12:30 līdz 14:00, sakar� ar tehnisko apkopi,

serveris var būt īslaicīgi nepieejams.

 

Paldies par sapratni,

Serveris.lv komanda."

 

Pievērsiet uzmanību, ka encodings tai bij šķībi salikts un vēstules forma atgādināja vairāk kaut kādu vīrusu, nevis vēstuli no pakalpojumu sniedzējas firmas.

 

Šī vēstule atnāca vakarrīt, bet gļuki nav pazuduši vēl šobaltdien.

 

 

Principā arī visas šīs "tehniskās apkopes" kā viņi tās sauc, ir viņu problēma - viņiem jānodrošina 99% uptime, kā viņi to sola un interneta lapas darbošanos tiktāl, ciktāl tas ir atkarīgs no viņiem (ar brīdi, kad lapa ir uzlikta uz servera). Protams, saprotams, ka mainot kaut kādas konfigurācijas tas nav iespējams, bet - tad viņiem ir jāpiedāvā risinājums - vai nu paši novērš nekavējoši radušās kļūdas vai arī maksā par to novēršanu!

Link to comment
Share on other sites

Vēstules tekstā augša bij šāds teksts:

"Content-Type: text/plain; charset=UTF-8; format=flowed

Content-Transfer-Encoding: 7bit"

 

Attiecībā uz to uptime - ja nemaldos, viņi garantēja kaut kādu tur 99,9% uptime - anyway - melo tā kā suņi.

Reku, pašiem lapa arī neiet: http://www.serveris.lv/

 

Vispār - izskatās pēc smagas neprofesionalitātes...

Link to comment
Share on other sites

Vai nu Delfins un Kavacky ir serveris.lv aģenti vai arī viņiem vieglāk ir nodirst, nekā izteikt objektīvu viedokli! :) Mans viedoklis bija diezgan objektīvs - redzējāt, ka te dažam ar bija pieredze ar to serveris.lv...

Link to comment
Share on other sites

bij bij gļuki ar tajā laikā, kad es tur hostējos.

Visbiežāk vienkārši nekas negāja. Bieži ārzemju IP "neatrada" uz serveris.lv hostētu lapu.

Bet admin panelis gan bija kruts :)

Link to comment
Share on other sites

bij bij gļuki ar tajā laikā, kad es tur hostējos.

Visbiežāk vienkārši nekas negāja. Bieži ārzemju IP "neatrada" uz serveris.lv hostētu lapu.

Bet admin panelis gan bija kruts :)

 

Ko dod kruts admin panelis, ja server darbība kā tāda nestabila? :) Pie tam - netik kruts ar tas admin panelis - nepārskatāma, nepilnīga statistika - tad jau labāk vispār nepiedāvāt statistiku :)

Link to comment
Share on other sites

Un galu galā - ja firma nodarbojas ar hostingu un atļaujas sevi nosaukt par "līderi hostinga tirgū", tad nevar būt ne runas par šādām smagām kļūdām! (tās ir ļoti smagas kļūdas). Un ja tiešām serveris.lv ir līderis hostinga tirgū, tad Latvijas hostingu tirgus ir vienkārši kropls. Tiešām neapskaužu tos, kuriem uz serveris.lv hostinga glabājās konfidenciāla vai aizsargājama informācija...

Man interesē, vai vispār Latvijā kāds piedāvā sekojošu hostingu un, ja jā, tad kurš:

1) stabilu hostingu, kas izpaužas kā reāls uptime (nevis tikai solījumi);

2) profesionālu servisu, kas attiecas uz servera darbību, konfigurāciju utml. (nevis kā serveris.lv, kurš manuprāt spēj atbildēt tikai uz "newby questions");

3) drošības līmeņu iespējas - shttp un citi "secure" kā arī backupu uz neitrālu kasti;

4) pieņemamu ātrumu - labākajā gadījumā - izvēles iespējas teiksim, starp 100MB/s un 1GB/s.

5) elastīgi cenu plāni.

 

Ja Latvijā nav hostinga firma, kas šādu pakalpojumu kopumu piedāvā, tad, kam ir daži lieki tūkstoši - ņemiet un taisiet augšā - noiets būs!

Link to comment
Share on other sites

Man interesē, vai vispār Latvijā kāds piedāvā sekojošu hostingu un, ja jā, tad kurš:

1) stabilu hostingu, kas izpaužas kā reāls uptime (nevis tikai solījumi);

2) profesionālu servisu, kas attiecas uz servera darbību, konfigurāciju utml. (nevis kā serveris.lv, kurš manuprāt spēj atbildēt tikai uz "newby questions");

3) drošības līmeņu iespējas - shttp un citi "secure" kā arī backupu uz neitrālu kasti;

4) pieņemamu ātrumu - labākajā gadījumā - izvēles iespējas teiksim, starp 100MB/s un 1GB/s.

5) elastīgi cenu plāni.

23676[/snapback]

 

Ja tu par shaadu hostingu esi ar mieru maksaat, tad luudzu. un manupraat lattelekom to piedaavaa, jo pie vinjiem maxaa hostings ~200 LS meenesii. (taa vismaz mani vinji teica kad piezvaniiju :D)

 

P.S serveris lv straadaa :) [pati lapa]

Edited by Klez
Link to comment
Share on other sites

Klez, ievēro, ka es par to www.serveris.lv lapas darbību (to, ka viņa nestrādā) teicu plkst. 12.09, ta ko tu tagad laid lētu demagoģiju? Tagad strādā jā, bet vēl stundu atpakaļ nestrādāja (un no paša rīta). Un ko darīt cilvēkiem, kuriem sestdienās un svētdienās lapas ir visapmeklētākās - respektīvi, viņi piedzīvo tad sava biznesa ienākumu vilni? Tur tak var sarēķināt tos zaudējumus tādus, ka uzreiz to serveris.lv aiz čupra aizvilktu pie tiem, kas nodarbojas ar maksātnespējas lietām...

 

Ja tu par shaadu hostingu esi ar mieru maksaat, tad luudzu. un manupraat lattelekom to piedaavaa, jo pie vinjiem maxaa hostings ~200 LS meenesii. (taa vismaz mani vinji teica kad piezvaniiju biggrin.gif)

 

Manuprāt, lattelekom nav uzskatāma par tautai pieņemamu hostinga pakalpojumu sniedzēju, jo tas ir ārzemju monopols un droši strādā ar 300% peļņu.

 

Ja serveris var piedāvāt par 5 Ls, DEAC par 12 Ls to pašu, tad manuprāt par 50 Ls var piedāvāt jau kaut ko ārkārtīgi apsveicamu!

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites

Nu, es jau zinu, ka 5 Ls mēnesī ir ļoti lēti, bet nu sorry - neko jau tādu tie serveris.lv arī nepiedāvā - viņi pat varētu nevis lielīties ar to, ka piedāvā 2x lielāku apjomu nekā agrāk (nopirkuši jaunus diskus - psc), bet gan piedāvāt stabilu darbību - arī ātrums lielākai daļai gadījumu nav nepieciešams tik liels - 100MB/s.

 

P.S.

Nevajag citēt monopolfirmu cenu lapas - tās nekam neder! Nez kāpēc arī ārzemēs var dabūt ok vietu uz servera par 7$ mēnesī! Latvijā tiek mākslīgi celtas cenas uz tā rēķina, ka esam prestižajā Eiropas Savienībā, bet diemžēl iedzīvotāju maka biezums lielākoties saglabājies ir 90-to līmenī. Un Lattelekom vispār nevajag pieminēt - pietiek jau ka norvēģu naftas magnāti iespaido mūsu valsts ekonomiku :)

Edited by Robis
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...