Jump to content
php.lv forumi

Neiesaku hostingu.


Robis

Recommended Posts

Nu, 100MB uz servera, protams, nav pirmās nepieciešamības preci, bet tos skaitļus vairāk izspļāvu, lai būtu skaidrs, ka te nav nekāda Anglija vai Amerika - nez kāpēc amerikas serveri piedāvā 7$/mēnesī hostingu? Nelabi metas drīzāk no "Eiropas cenām" valstī, kurā ir "Baltkrievijas" algas.

24176[/snapback]

Nu cenu / algu līmenis jau problēma ir kaut kur citā līmenī..

Padomā ja firma dos hostēties par 10/50 santīmiem.. paši ko suharus ēdīs? :)

 

Aiz kam tur (amerikā) esi hostējies? Salīdzinājis iespējas / supportu? Pieprasījumu un piedāvājumu.

Zini cik klienti tiek izvietoti uz viena stervera?

 

Par "Eiropu" gan piekrītu.. taču šaubos vai kas mainīsies žēlojoties un ēdot citus, kā letiņi to vislaik ir darījuši..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu cenu / algu līmenis jau problēma ir kaut kur citā līmenī..

Padomā ja firma dos hostēties par 10/50 santīmiem.. paši ko suharus ēdīs? :)

 

24177[/snapback]

 

Kruta - 40kb webspace par Ls 0.02 meenesii :)

Bet, ja nopietni, tad es neesmu lv saskaaries ar hostinga firmu, kurai viss riteetu bez jebkaadas aizkjershanaas.

Ta jaa pashaa laikaa ar serveris.lv var daudz ko sarunaat, ja to dara mieriigi un paskaidrojot savu vajadziibu. Kaut vai, piemeeram, pieeju mysql no aarpuses no atsevishkjaam ip adreseem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

atceros, ka kkad pirms gadiem diviem serveris.lv lapā bija rakstīts kkas par vairākiem viņu serveriem, etc. bet kad serveru telpā ieraudzīju viņu kasti tad tāds smaids parādījās sejā :)

 

un Robi - ja es pareizi saprotu tad tu esi atbildīgais par klientu lapām un tas nozīmē, ka tev ir jārisina problēmas ar hostinga provaideri, nevis klientam. a tagad sanāk nesmuki - tu klientam developē, menedžē lapu, menedžē arī hostinga vietu, bet kad sanāk sūdi tad tu nobļaujies, lai klients pats risina visas problēmas. klienta vietā es tevi pasūtītu pāris mājas tālāk.

 

un vienmēr var visu nokārtot normālā ceļā. ja manam serverim nobruktu pēkšņi, piemēram, cietais disks un steigā menedžējot visu, lai atjaunotu datus man kkāds gailēns lektu augumā, ka nekas neiet tad loģiski, ka arī mana attieksme būtu pilnīgi citādaka.

 

kā teica viena gudra sieviete - 'ar pieklājību var tikt līdz prezidentam, bet ar rupjībām tikai līdz pirmajam milicijas iecirknim'

Link to comment
Share on other sites

atceros, ka kkad pirms gadiem diviem serveris.lv lapā bija rakstīts kkas par vairākiem viņu serveriem, etc. bet kad serveru telpā ieraudzīju viņu kasti tad tāds smaids parādījās sejā :)

 

un Robi - ja es pareizi saprotu tad tu esi atbildīgais par klientu lapām un tas nozīmē, ka tev ir jārisina problēmas ar hostinga provaideri, nevis klientam. a tagad sanāk nesmuki - tu klientam developē, menedžē lapu, menedžē arī hostinga vietu, bet kad sanāk sūdi tad tu nobļaujies, lai klients pats risina visas problēmas. klienta vietā es tevi pasūtītu pāris mājas tālāk.

 

un vienmēr var visu nokārtot normālā ceļā. ja manam serverim nobruktu pēkšņi, piemēram, cietais disks un steigā menedžējot visu, lai atjaunotu datus man kkāds gailēns lektu augumā, ka nekas neiet tad loģiski, ka arī mana attieksme būtu pilnīgi citādaka.

 

kā teica viena gudra sieviete - 'ar pieklājību var tikt līdz prezidentam, bet ar rupjībām tikai līdz pirmajam milicijas iecirknim'

 

Pilnīgi neesi sapratis lietas būtību:

1) es neesmu nekāds menedžeris tām lapām, kuras uztaisīju - man par to neviens nemaksā. Klienta vietā? Ko tu vari sūtīt, ja neesi gatavs pat maksāt :) Sūti pac sevi tad :)

2) nu serveris.lv nerisina savas problēmas normālā ceļā, tur jau tā lieta - no tā pamatīgi cieš viņu klienti. Šeit pieklājība ir nevietā - tā ir parasta neprofesionalitāte un viņi var būt pateicīgi, ja par to kāds viņus nolamā - ir no kā mācīties.

Link to comment
Share on other sites

tavs citāts? tātad laikam gan tomēr menedžē klientus.

25580[/snapback]

 

Tieši tā! Es neesmu teicis, ka menedžēju klientus :) Pirmkārt - nav jau viņi gatavi maksāt man par to, tāpēc es to nedaru - ļoti vienkārši :)

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...