Jump to content
php.lv forumi

can't decide? the.cide!


Recommended Posts

Kā sacīt jāsaka, izdevās realizēt vienu spontānu ideju, no skreča līdz finālam apmēram divās naktīs, rokoties caur php pamācībām(man nav nekādas pamatotas zināšanas programmēšanā).

Bija ideja to realizēt kā android applikāciju, it kā flash un AS2 zināšanas to atļautu, bet pievīla tas ka android studio draudzējās ar AS3.

Skribelējot to php, radās sajūta ka rakstu dzejoli valodā kuru nesaprotu, tāda interesanta analoģija.

Nu tad par pašu produktu - izlēmējs!

Bieži cilvēki, dzīvnieki un augi nonāk grūtas izvēles priekšā, un šis tūlis to ļoti viegli atrisina.

+ tas parāda cik lēmumi ar tā palīdzību ir pieņemti, kā arī datu bāzē tiek saglabāts katra lēmuma veids un rezultāts.

tikko izdzēsu no datubāzes testing datus, un skaitītājs sāk no 0, tā kā līdz ar šo ziņu tas tiek offišalī launčed.

Paldies!

the.cide

Link to comment
Share on other sites

šīiāt, zināju par pilsētu Turcijā un Ekonomikas pētniecības un mācību centru Meksikā, bet vārda franču un latīņu izcelsmi palaidu garām(*the more you know*).

Es laikam kaut kādā veidā, esmu kādu aizskāris, jo neizmantoju <sarcasm></sarcasm> tagus, tāds pavisam noteikti nebija mans nodoms.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...