Jump to content
php.lv forumi

Kosmiski Crawler errori..


Cibiņš

Recommended Posts

Man interesē, no kurienes uzradās šitāds kosmisks errors

 

http://www.lapa.lv/qbcbuwcb.html

 

Google Webmasters Tools sadaļā Crawl errors un uzrādās kā 404 Not found..Pārbaudīju VISU lapu un nekur neatradu tādu mēslu, pietam savā lapā NEKUR neesmu licis linkus ar kautkādiem kosmiskiem nosaukumiem, pārbaudīju arī datubāzes - tur arī nav nekādi kosmiski sūdi! Zinu ka no Brazīlijas nāca kautkādi ķeburaini sūdi vismaz man tā uzrādījās IP un URL..dēl tā ka man tas Crawl error ir, nočakarēts reitings googlee :@

Edited by Cibiņš
Link to comment
Share on other sites

Mazāk vajag stresot par tādiem sīkumim. Kur tur rāvi ka vienas 404 kļūdas dēļ google samazina pr? Ja nu tiešām naktīs nenāk miegs, uztaisi to failu :D

 

Nekā. Man reitings ir svarīgs. Pirms tā sūda man reitings bij ok pamazām cēlās, a tad kad parādījās tas mēsls nez no kurienes tā reitings bija pamatīgi krities. Man NEKUR NAV lapā tāda linka uz tādu saiti un webmastero toolaa arī nav uzrādīts no kurienes tas krāms ir uzradies! Tātad kautkādi mērgļi kautkādus kosmiskus mēslus ir sūtījuši uz manu lapu vai kā.. :@

Link to comment
Share on other sites

Nekā. Man reitings ir svarīgs. Pirms tā sūda man reitings bij ok pamazām cēlās, a tad kad parādījās tas mēsls nez no kurienes tā reitings bija pamatīgi krities. Man NEKUR NAV lapā tāda linka uz tādu saiti un webmastero toolaa arī nav uzrādīts no kurienes tas krāms ir uzradies! Tātad kautkādi mērgļi kautkādus kosmiskus mēslus ir sūtījuši uz manu lapu vai kā.. :@

 

Kur to reitinga ciparu tu redzi? :)

Link to comment
Share on other sites

raksti [email protected], ka notikusi kļūda, gan jau viņi palīdzēs.

 

Tātad kautkādi mērgļi kautkādus kosmiskus mēslus ir sūtījuši uz manu lapu vai kā.. :@

 

Bet nu ja nopietni - vai tad, ja es no savas lapas uz tavu lapu norādītu linku - <a href="http://tavalapa.lv/sdfsdfg.html">Svarīgs Links</a>, tad google mestu error? es domāju ka nē.

Edited by Aiviss
Link to comment
Share on other sites

apskaties logos refereri, no kurienes nāk tāda lapa

 

Tur tā lieta ka nav uzrādīts no kurienes tas mēsls parādījies un tici man, es tādu linku ar tādu kosmisku nosaukumu galīgi neesmu licis, hz no kurienes tas parādījies!

 

Tagad protams crawleris nav atradis to prikolu bet gribu zināt no kā tāds ir radies lai nākotnē izvairītos no tādiem neesošiem linkiem ar kosmiskiem nosaukumiem, vēl jo vairāk ja savā lapā neesmu tādus licis.

 

Pielikumā attēls.

post-3796-0-83766300-1301563364_thumb.jpg

Edited by Cibiņš
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, par ko te ir cepiens?

 

Šis te http://www.searchenginegenie.com/ nav nekāda autoritāte, un tas ka tava lapa tagad atrodas sliktākā pozīcijā, varbūt nepieļauj tādu iespēju, ka kāda cita lapa ir nākusi uz augšu meklēšanas rezultātos, tādējādi tavu noliekot zemāk?

 

Man puslīdz regulāri izmet kaut kādus 404, un ne vienai lapai vien, nav stresa, tāpat man lapa gozējas pirmajā rezultātu lapā augšpusē.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...