Jump to content
php.lv forumi

mad182

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  304
 • Joined

 • Last visited

About mad182

 • Rank
  Daudzsološais profiņš
 • Birthday 05/26/1988

Contact Methods

 • Website URL
  https://ezgif.com/

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rīga
 1. Man adsensē arī bija kaut kāds tur advancētāks suports piešķirts beigās, bet ne reizi to neizmantoju jo problēmas un jautājumi jau pa lielam bija tad, kad vēl nebija apjoma. 10+ gadus adsensi lietoju. Vēl ar čekiem uz banku senos laikos skraidiju un ja pareizi atceros pat kaut kādu viltību lietoju lai no Latvijas reģistrētos :D
 2. Mani savervēja setupad.com, tas ir vietājais latviešu projekts, bet nu resello viņi tā pat visādus lielos ārzemju tīklus - googli, rubicon, openx, appnexus utt... Sākumā ne pārāk ticēju piedāvājumam "dubultot peļņu", tādi e-pasti man bieži nāca un parasti norakstiju kā spamu un uzmetienu, bet nu šo piekritu pamēģināt un izrādijās ka tā lieta reāli strādā un nu jau gadu ienāk visi maksājumi kā paredzēts. Pluss, ka ar viņiem var ļoti ātri un vienkārši sazināties, uzraksti e-pastu latviski un pēc 10 minūtēm saņem atbildi, nevis kā adsensē, kur ja rodas kāds nestandarta jautājums vai problēma kas nav aprakstīta FAQ, ātrāk nomirsi no vecuma nekā sagaidīsi atbildi no dzīva cilvēka. Bet vispār to risinājumu ir daudz un cik saprotu visi darbojas diezgan līdzīgi, visādi ezoic, media.net un miljons citi. Ja lieto reddit, tad /r/adops ir daudz info.
 3. Mja, tādā variantā varētu būt ticami, man ir tradicionālāks modelis kur katrā lapā kādi 4-5 baneri apkārt saturam , tad tāda summa par 1000 ekspozīcijām liekas kosmoss. Kaut kādu header bidding risinājumu kas apkopo vairākus tīklus neesi mēģinājis? Man sanāk stipri vairāk, kā no plikas adsenses.
 4. Nezinu, ko Tu dari, bet laikam jau kaut ko pareizu, jo tas izklausās zvērīgi daudz priekš LV.
 5. Es neko daudz nezinu par yii ietvaru un tā popularitāti, un patiesībā arī neinteresē, tikai gribēju piebilst, ka ar google trendiem ir tā interesanti, bieži vien ar nelielām atslēgas vārdu variācijām var tikt pie ļoti atšķirīgiem rezultātiem, līdz ar to diez vai tos vienmēr var saukt par vispatiesākajiem, piemēram:
 6. mad182

  MySql backup

  Viņš locko datubāzi/tabulas? Lielākām datubāzēm tā parasti ir problēma backupojot. Es izmantoju šo: http://www.percona.com/doc/percona-xtrabackup/2.2/
 7. INNER JOIN būs ātrāks par milzīgu IN(), ja tas ir iespējams šajā gadījumā.
 8. Nu viens veids, kā to varētu izdarīt ar vienu kveriju būtu izmantot https://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/group-by-functions.html#function_group-concatun pēc tam jau ar php (piem. explode()) sadalīt to lauku un iegūt masīvu. Bet ja vien tur nav kaut kāds ļoti specifisks iemesls tā darīt, manuprāt uztaisīt vēl vienu kveriju atribūtu iegūšanai būtu loģiskāk.
 9. Es pie pirmā logina ar soc. tīklu jautāju, vai vēlaties izveidot jaunu profilu, vai sasaistīt ar savu esošo. Ja lietotājs grib sasaistīt ar esošu profilu, tad lai ievada lietotājvārdu un paroli. No facebooka var dabūt e-pastu, ja pie Tevis reģistrētajiem profiliem ir apstiprināts e-pasts, tad var uzreiz arī automātiski salinkot ja tie sakrīt. Draugi gan epastu šķiet ka nedeva, tad atliek tikai prasīt lietotājam.
 10. Tas štrunts ir norauts ar visu celiņu no plates? o_O
 11. Vai arī skolotāja vienkārši pati tos uzdevumus nesaprata...
 12. sigmanetā nekādas problēmas netika novērotas.
 13. Domāju ka visdrīzāk kāda kļūda kodā kas liek koda blāķi izsaukt kā faila adresi. Varētu būt arī boti, kas kaut ko ne tā sapratuši javaskriptā. Pēc injecējama "ļaunā" koda tas galīgi neizskatās. Bet nu ja tas parādās pāris reizes dienā un lapā viss strādā, nav ko satraukties. Man visādas /phpmyadmin/ variācijas logos parādās 10x biežāk :D
 14. Ir 600 lapu pdf's, kura sagatavošana printēšanai aizņem 40 minūtes. Vajag nooptimizēt. (es pareizi sapratu - šis ir topiks kur dalīties ar saviem dienas darbiem? :D)
×
×
 • Create New...