Jump to content
php.lv forumi

l27

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  164
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.weberp.lv
 • Skype
  uldisnelsons

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

6,738 profile views

l27's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Esmu nonācis, ka jābūvē modulāras sistēmas. Diezgan sareģiti nodrosināt savstarpējo moduļu atkarību, bet piešaujoties un ievērojot zinamus noteikumus to var izdarīt. Rezultātā bieži sanāk moduļu izmantošana vienlaicīgi dažādos projektos, kas ir baigi efektīvi.
 2. Nepieciešams sakārtot backend vizuālo daļu. Ir izmantota gatava tēma Blankon, bet, kā vienmēr, ir atkāpes. Ceru uz ilgstošu sadarbību, jo ir regulāri nepieciešama frontendista palīdzība. Uzņēmuma lapa www.weberp.lv Pieteikumus sūtīt uz [email protected] Ar cieņu, Uldis Nelsons
 3. Uz Yii2 ir uzlikta Blankon tēma. Ir nepieciešams sakārtot un papildināt funkcionalitāti, kā arī ieviest jaunus risinājumus. Ceru uz ilgstošu sadarbību Par uzņēmumu: www.weberp.lv Epasts: [email protected]
 4. Symfony galvenās problēmas: YAML Doctrine Twig Anotation Kad pastradāts ar Symfony un Yii, ļoti labi var saprast, kapēc Yii tieši tā taisīts. Ar Lavaral neesmu strādājis un atturēšos komentēt. Yii2 nav nemaz tik vecs, jo ir regulāri labojumi, bet nav revolūcijas (laikam sanācis uzreiz labs). Ja vajag ilgspelējosu projektu (piemēram gadi 5), tad ir ļoti labi, ka nav ntās revolucionāras versijas.
 5. Varbūt labak uzinstalet Yii2 (http://www.yiiframework.com/doc-2.0/guide-start-installation.html ) un pielikt vajadzīgos moduļus. Vienā ziņā no jauna ir izgudrot velosipēdu ir ļoti labi pieredzes uzkrāšanai, bet tajā pašā laikā jāmācas izmantoto un pielāgot esošos risinājumus.
 6. Parasti trigerus izmantoju audittrailam, lai automātiski logotu visas izmaiņas atsevišķā tabulā. SP un trigerus ieteicams izmantot ātrdarbības uzlabošanai samazinot pieprasījumu skaitu uz DB. Piemēram audittrail gadījumā, ja izmanto trigerus, pietiek ar vienu griešanos pie DB, bet ja PHP pusē realizē audittrailu, nepieciešams papildus pieprasījumi katra lauka update gadījumā (var arī apvienot vienā). No drošības viedokļa arī ir labāk izmantot SP, jo SP var izdarīt tikai to, kas tajā rakstīts, bet ja ir pilna pieeja DB, tad var darīt ko grib. Ja nav nepieciešams security un ātrums, tad var iztikt bez trigeriem un SP.
 7. Šī problēma ir gandrīz tikpat veca, cik Excelis. Visos uzņemumos ir Exceļi un pienak brīdis, ka saprot, ka tā vairāk nevar. Visoptimālak ir ielikt mākonī. Ja nav daudz datu, google excelis ir ļoti labs un bez maksas. Nekādu ultra risinajumu neesmu izveidojis. Izmantoju Yii2. Datu ievadei ar ģenerātoru saģenerēju CRUDus. Profesionālu datu ievadi neesmu taisījis (bez peles, optimizētu ar karstajam pogām), jo nav bijušas tādas prasības. Bieži iznāk pielikt biznesa loģiku un rezultātā sanāk uzņemuma informācijas sistēma.
 8. l27

  Valūtas kursi

  Re kur tabula, kurā krāmē katras dienas kursus: migration
 9. l27

  Valūtas kursi

  Laikam būs jāizmanto sava vecā bibliotēka (jāpārtaisa vienīgi uz Yii2): https://github.com/DBRisinajumi/fcrn Domāju, ka ir kas labāks uztaisīts! Nodrošina: - valūtu kursu ieladi no Latvijas bankas, leišu bankas (viņiem ir speciāls gramatvedībai kurss) un krievu bankas - kursi saglabājas datubāze (jāielāde vienreiz) - konvertē - var izmantot SQL statementos
 10. l27

  Valūtas kursi

  Vajag kursus grāmatvedībai. Šis neder, bet ir interesants.
 11. Meklēju gatavu biblioteku valūtas kursiem, kura pati ielādē, saglabā un konvertē. Varbūt kādam ir idejas?
 12. Viens paziņa intresējas par šadu risinajumu. Vairak arī info neiedeve
 13. Apmeram šāds: Kantorim ir N freelanceri. Sistēmā katram freelancerim ir savs konts. Info par freelanceri: - nosaukums - kontaktinformācija - piezīmes Vienošanās ar kantori - teksts par vienosanos - sākumdatums - beigu datums - kad freelanceris akceptējis Vienkaršākais variants būtu uz Googles formām realizet.
×
×
 • Create New...